Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdravljam sve Fiatiste i Lanciste.

Nisam nov ali se ovde još uvek nisam predstavio.

Ne mogu biti redovan na skupovima jer mi niste blizu ali obećavam da ću doći ponekad.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 13097

Taso,87god Bosna-Mostar,vozio sam Fiata Punta 98 1.1,sada posjedujem 1.9JTD-2001god,Studiram,radim sa bjelom tehnikom, u slobodno vrijeme prodam i koji autic ,i tako mozda vam je malo cudno iz Mostara,ali nisam nigdje pronasao sajt ovako dobar gdje se mogu fino razmjeniti misljenja.U svakom slucaju pohvala administratorima moderatorima i ljudima koji su napravili ovako ljep forum

Share this post


Link to post
Share on other sites

...Dragan, 85-o godiste, peta godina drumskog saobracaja, vozim projekt 188, 1,2 8v 3p EL i jos puno skracenica znam...

Pozdrav, pa se druzimo...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 13354

Pozdrav

Jova Nedeljkovic,43 god,taxi vozac,Stilo 1.9 jtd 85 kw karavan 2004 god

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 13354

Da,samo sto ove god. nista od pecanja,sve pare za Stilo !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bane,student(izgleda dozivotni :lool: )apsolvent ZOP-a,volim italijanska vozila,pogotovo fiat.Forum mi je stvarno ok,ima korisnih stvari,pa rekoh da postanem Vas drug clan.Vozim Fiat Bravu 1.2 16v,2001god,pazaren na kredu teskom mukom..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 13463

Evo i ja da se predstavim, Zovem se Nebojsa iz Beograda tacnije sa Bezanije, imam 24 godine i studiram FPS (kompijuterski inzenjering). Zadnjih godinu dana vozim Grande Punta 1.4 8v crnog. Pre toga sam vozio wv-a. Volim italijanska vozila i voleo bih da se pridruzim vasoj druzini. Nadam se da cu moci da dodjem na okupljanje koliko vec u nedlju da vas i licno u poznam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reč dve o sebi tradicija duga 17godina fiat tipo +1god fiat stilo nadam se novoj Cromi. Inače sam iz BG-a i radim u banci.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 13570

Pozdrav svima,

Vlasnik sam "baksuznog" FIAta Stila 1.8 16v pandurski. beli, novembar 2003 god. 5 vrata, vec skoro godinu dana...

Posecivala sam vas forum i presrecna sto postoji...

Za ovih godinu dana imala sam pregrst desavanja sa Stilom pa cu u nekom od pod-tema i napisati, mozda nekom i pomognem...ili meni neko da rasvetli mnoge situacije...

Eto...To je to..

Da, iz NS sam i zensko sam...Trudim se da naucim nesto o autu da me majstori vise ne farbaju. Inace sam pre Fiata vozila Cryslera, neon LE 2000 i nikad ga necu prezaliti (surovo je sto je kod nas neisplativ za voziti, a i bio je na CG table) :)

POzdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo,

vlasnik sam Lancia Lybre 1,9JTD 2004g. Pre toga vozio Punta JTD, 2003. Nov sam clan kluba, ali stari posetilac foruma na kojem je zaista neprocenjivo korisnih informacija.

Pozdrav svima. :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav i od mene, imam 25 godina po zanimanju snimatelj, vlasnik sam fiat pande 100hp...1.4 16v od ove godine inace ja i brat volimo italijanska kola tako da u porodici imamo i zastavu 10, dva piaggio skutera a tu je i jedan fica750 kao slag na tortu :cool

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 9109

Pozdrav svima, zovem se Boban iz Pančeva sam , vozim Punta mk2B 2003god.

Već neko vreme pratim rad foruma i veoma sam zadovoljan pa odlučim da budem deo njega

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 13654

Evo, da se i ja predstavim, tj. "nas" :)

Ja sam Jelena, imam 24 godine, a na ulicama bg-a me mozete videti u mom ljubimcu - FIAT Bravo, 1.9 TD, 98.godiste (u odnosu na mene, bas je mlad :lool: ), teget boje, a nasa ljubav traje od februara 2005 i od tada me nikada nije izneverio. :))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pošto su italijani bili većinski na cannonu nije bilo potrebe da se predstavljam.

Miloš, 22 godine, student industriskog dizajna, od skora novokomponovani web/grafički dizajner i od marta ako dinkić bude bio dobar, vlasnik novog domaćeg zunta 188.

Vozio sam pre toga una, dedru ali uglavnom su svi bili krševi koje ne vredi spominjati [rabljeno za jednokratnu upotrebu :D] . Trenutno delim sa švecom yuga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...