Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav svima!

Ja sam Nemanja iz G. Milanovca, po struci masinski inzenjer.

Dugogodisnji sam pratilac i ljubitelj F1, volim nekoliko marki vozila, medju njima su BMW, Alfa Romeo, Abarth, a pre 10-ak dana sam vlasnik GP Abartha i to je razlog mog uclanjenja na forum. 

Vise o kolima na mojoj temi. Pozz svima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@vilota032

Dobrodoslica i sa moje strane. Video sam Puntica na temi, odlicno izgleda. Da te lepo sluzi, puno bezbednih kilometara, kada budes u prilici navrati na klupska druzenja.

A ako si ljubitelj F1 - pridruzi nam se slobodno i u diskusijama u odgovarajucem podforumu ;) :

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/forum/30-formula-1/

 

Ovde su aktuelna F1 zbivanja, zakljucno sa danasnjim Bakuom:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/84110-f1-azerbejdžan-2022/

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima

Ja sam Dragan Iz Beograda.  Volim automobile u kući imamo punto clasic1,2. koji odlično služi.

Učlanio sam se da mozda saznam nešto novo,učestvujem u komentarisanju.

Sada sam u potrazi za punto evo ili punto 1,4 8v ili 1,2 8v na primer od 2011 god i novije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se nikad nisam predstavio, slucajno sam naleteo na forum jer u to vreme je bio potreban savet i dobio sam najbolji kao i preporuku za ljude koji bi pomogli oko jednog problema sa brljanjem dizni koji jaci servisi nisu otklonili, hvala Nesi i Iliji (i bio je jos jedan gospodin u kosulji i alfa 166 ako se ne varam) iz borce a nemogu da se setim ko mi ih je preporucio - problem otklonjen kao cista 10tka i hvala im na tome, pokrivio se zrenjaninski put odjednom hehe :)

Inace Nemanja se zovem i .... pa valjda nisam niko i nista i tako (ustvari jesam strukovni ekonomista, malo racunarcici , telefoncici i sl. ali to je otprilike to radio sam svasta nesto ali jednom samo u struci u dobro poznatoj banci ali sam ubrzo dao otkaz) , valjda je tako najbolje sto manje talasas to se manje davis a i moralo se otici u stealth mode zbog godina i umora jebga dosta je bilo turbulentno u mladosti i ludosti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Zoran23

Pozdrav Zorane, dobrodoslica na FLCS forum.

Slobodno se prikljuci diskusijama, ako zelis mozes i da predstavis svoj auto u odgovarajucem podforumu, navrati na klupska druzenja nedeljom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao svima, Vlada iz Beograda, vlasnik fiat punto mk2 1.2 16v, auto sam kupio "slucajno" trebao mi je auto za posao da ne bih akao svoju skodu octaviju ( bio sam zakleti vagenovac), na kraju je skoda otisla a puntic ostao kao daily, s obzirom na cenu, godine i ostale faktore auto je odlican :) ! Dosao sam na forum da malo diskutujem i citam iskutva drugih clanova

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Vlada_bgd

Pozdrav Vlado, dobrodosao na FLCS forum, ukljuci se u caskanja, navrati na klupska druzenja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav drugari! Slavko, Zemun

 

Odnedavno sam vlasnik Fiat Bravo II, 1.4 t-jet

 

Inače, do sada nisam vozio Fiata, i za sada sam prijatno iznenađen

 

Nadam se da ću na forumu pronaći savete i razmeniti mišljenje sa drugim članovima

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 hours ago, SSavic said:

Nadam se da ću na forumu pronaći savete i razmeniti mišljenje sa drugim članovima

Pozdrav Slavko, dobrodoslica i sa moje strane.

Nuova Bravo je, kao i prethodnik Stilo svojevremeno, ovde odavno "raskupusan" do u sitna crevca. Tako da ces sigurno naci gomilu korisnih stvari.

Ukljuci se u diskusije i druzenje, navrati na klupska okupljanja nedeljom popodne - upoznamo se i ispricamo uzivo, pokupis korisne informacije, ako treba sredimo po nesto sitno na autu...:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/27773-redovno-fiat-lancia-okupljanje-beograd/&do=findComment&comment=1662923

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 11/4/2022 at 11:22 PM, Ivan said:

Pozdrav Slavko, dobrodoslica i sa moje strane.

Nuova Bravo je, kao i prethodnik Stilo svojevremeno, ovde odavno "raskupusan" do u sitna crevca. Tako da ces sigurno naci gomilu korisnih stvari.

Ukljuci se u diskusije i druzenje, navrati na klupska okupljanja nedeljom popodne - upoznamo se i ispricamo uzivo, pokupis korisne informacije, ako treba sredimo po nesto sitno na autu...:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/27773-redovno-fiat-lancia-okupljanje-beograd/&do=findComment&comment=1662923

Hvala drug. Gledaću da navratim na neko naredno okupljanje 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim clanovima, zovem se Djordje, iz Beograda sam..i zelim da pozdravim mamu,tatu i hugolinu :D posto sam bio dugogodisnji vlasnik zastave 101 cesto sam nalazio na ovom forumu razne korisne stvari koje su se mogle primeniti na zastavi,a sada kada sam ponosni vlasnik fiata,vreme je i da se pridruzim kao clan.Hvala na prijemu,nadam se da cemo se dugo i lepo druziti.  :}

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Djoltron

Koliko vidim iz avatara - Nuova Bravo FLCS divizija benzinjara pojacana je za jos jednog clana :) .

Djordje, pozdrav i dobrodoslica na forum, raspisi se slobodno, navrati na klupska druzenja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, 

Ajde red je da se predstavim kao novi član. 

Ivan iz Beograda, vozim od pre pola godine Fiat Seicento Sporting. Posle par Nemaca vratio sam se na staru ljubav iz Italije.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, neshtry said:

@Seipop

 

Dobro došao!

Pusti neke fotke da uživamo

Bice fotki samo da provalim malo forum, gde je garaza i to pa da ih okacim na pravo mesto. A mogao bih i da napravim koju novu fotku jer su sve od pre pola godine kad sam pazario makinu 

Share this post


Link to post
Share on other sites
23 hours ago, Seipop said:

Ivan iz Beograda

Ime, pozdrav i dobrodoslica na FLCS forum i sa moje strane. Ukljuci se u diskusije, a ako si nekada dokon nedeljom popodne, navrati na klupska druzenja:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/27773-redovno-fiat-lancia-okupljanje-beograd/&do=findComment&comment=1664853

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...