Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

dobar dan

Posto sam postao vise od 4 posta onda je red pozdraviti.

Zivim u stanu, parkiralista i rinzoli su puni automobila. Nemam prijatelja sa garazom tako da auto vozim na servis kada nesto treba zamijeniti.

Mogu napraviti manje zahvate, promijeniti akomulator, bravicu na vratima, logo, dosipati tekucine za stakla.

Dosao sam na forum u potrazi za znakom fiat za zadnja vrata i prevedenim uputama za bravo 1.9jtd.

Mozda jos pronjuskam koji su dijelovi cesto mijenjani i gdje su moguci kvarovi.

Potrazit cu jos na forumu , njega ljubimca. Podmazivanje panti vrata, koje tekucine i sprejeve koristiti za unutrasnjost, gume itd.

i to je to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim članovima foruma,

 

Zovem se Igor, i živim u Kragujevcu. Inače već dugo pratim (da ne kažem "stalkujem" B)) ovaj forum (kaže: Joined August 25, 2012).

Zahvaljujući svima vama na desetine puta sam našao rešenja za pojedine "problemčiće" koji su me mučili, te rekoh da vam svima konačno kažem živi bili i hvala! :)

 

Što se tiče automobila koje vozim, ili sam vozio, oni koje sam lično kupovao su za sada bili isključivo Lancie, a uskoro bi mogla biti i jedna Alfa, ili možda opet Lancia... Večita agonija izbora.

 

Nisam nešto potkovan kada je mehanika u pitanju, i uglavno sam se oslanjao na vaša iskustva i iskustva ljudi kojima verujem, a znam da su dobri u svom poslu.

 

Nadam se da ću uskoro biti u mogućnosti i da vam predstavim svoj novi auto.

 

Hvala vam svima još jednom na svim informacijama i zanimljivim debatama. :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@AleksaGP

Kuckali smo se vec u Predstavljanjima vozila, pozdrav i dobrodoslica na FLCS forum.

A i u turbo-benzina odeljenje :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim clanovima,

zovem se Srdjan i dugogodisnji sam ljubitelj i vlasnik Fiat vozila, pocev od prvog auta a to je Tipo.

Trenutno prvi put imam auto koji nije Fiat, ali ima Fiatov motor.

Lancia Delta 1.4, 120hp, 2008. god

Drago mi je sto ovakav forum postoji.

Sve najbolje svima

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, srdjan_as said:

Trenutno prvi put imam auto koji nije Fiat,

Lancia Delta 1.4, 120hp, 2008. god

Pozdrav i dobrodoslica na FLCS forum za kolegu sa Nuova Bravom :D !

Slobodno se raspisi, navrati na klupska druzenja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim članovima foruma, ljubiteljima i korisnicima Fiat ili Lancia.

 

Moje ime je Miljan, imam 33 godina. Od prošlog meseca sam vlasnik vozila Fiat Tipo Sedan, paket Easy, motor 1.4 sa 70 kW, 2017.godište. Prva regostracija je mart 2018. godine kada je kupljen u AK Kompresor.

 

Pratiću sve informacije i vesti na forumu koje su mi preko potrebne. Ukoliko budem imao nekih pitanja i nedoumica postacviću ih na forumu.

 

Prethodni automobil koji sam vozio je Dacia Sandero, 2018. koji sam ustupio ocu. Imam iskustva sa forumom Dacia Srbija tako da mi neće biti teško da se priviknem na ovaj.

 

Pozdrav i svako dobro vam želim!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Midzi88

Pozdrav Miljane, dobrodosao na FLCS forum.

Slobodno se raspisi i ukljuci u diskusije. Koncept foruma od 2009. je da se trudimo da povod posete ne mora da bude samo ako postoji problem ili pitanje ;) .

Tu smo da se pomognemo, druzimo, nasmejemo, razmenimo informacije, ako si nekada dokon nedeljom popodne navrati na klupska druzenja kod Intera...

Jos jednom pozdrav i svako dobro i tebi.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo svima!

 

Zovem se Ljiljana, da vam ne bih oduzimala previše vremena ko sam i šta sam , sve to imate na mom sajtu i ig profilu :D!

 

Ponosna sam vlasnica Frća, Fiata 500 2009 , 1.2 benzin, automatic :wub:

 

Ovde sam kako bih doučila o svom autiću i bila što bolja vlasnica istog!

 

Pozdravljam vas sve i verujem da ćemo uspešno saradjivati!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo,ja sam Bojan iz Beograda i postao sam vlasnik svog prvog Fiata.Tacnije pazario sam Bravo 1.4  150 ks i nadam se da  ce iskustvo biti pozitivno,za sada sve je u redu,takodje trudicu se da budem dosta aktivan clan,pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je cista benzinjara u pitanju - unapred moje saucesce za potrosnju po BG :stuart: .

Salu na stranu, @Boki Bugiboy pozdrav i dobrodoslica od kolege sa turbo benzinom. Takodje je Sport verzija u pitanju ili ne?

Nadam se da se druzimo i na nekom skupu uzivo, cim se vreme prolepsa ;) .

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites
21 minutes ago, Mijailović P. said:

inače nikad upoznati

Koliko postoji forum i druzenja (deceniju i kusur), Vama postovani kolega na cast :P . Ili da sam se poslao zajedno sa onim delovima za digitalnu klimu iz Bogunovica ;) .

39 minutes ago, Boki Bugiboy said:

naravno da cu se truditi da dolazim na skupove

Ne mogu da se pohvalim da sam cest, ali vidimo se onda svakako nekom prilikom ;) . Tu je uvek alat, tu je dijagnostika, ako nesto bude zatrebalo da se pogleda ili sredi ako si tek pazario...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu smo da se pomognemo ;) . Imas ovde vec gomilu tehnickih tema za Bravo, pisemo godinama unazad... Tu su i teme o sredjivanju, stylingu, elektronici, predstavljanja vozila...

A na druzenjima ces svakako pokupiti gomilu korisnih informacija iz prve ruke. Sredimo sitno sto mozemo u tim uslovima, odradimo dijagnostiku, update-ujemo navigacije, mape, Blue&Me (imam sve to na laptopu). Naravno, sve drugarski...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...