Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

22 hours ago, MorisDeFortuna said:

Na forum sam došao na preporuku kolege sa kojim radim. :pirate:

Mislim da sam nacuo ko te je to zaje*ao :D .

56 minutes ago, vlayco85 said:

Nabasao sam na forum slucajno, skupljajuci informacije o modelu koji vozim, potencijalnim kvarovima i resenjima. 

Nadam se dobrom druzenju. 

Zbog ovog poslednjeg smo vecinom svi tu. A na pravom si mestu sto se informacija za Fiate tice, iskustva se ovde skupljaju vise od decenije unazad.

 

Pozdrav i dobrodoslica na FLCS forum za obojicu novih kolega. Slobodno se raspisite, a kada ste dokoni navratite na druzenja kod Intera nedeljom popodne ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, ja sam Uroš iz Beograda. Vlasnik sam Fiat Bravo 2008. Već sam pisao na forumu, videh da imate i ovu temu pa je red da se predstavim. :)

 

U potrazi za odgovorima na potencijalne probleme uvek sam nailazio na ovaj forum koji ima pregršt zanimljivih i korisnih informacija, pa sam odlučio da se registrujem. 

 

Družimo se. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Tomash

Pozdrav Urose, dobrodosao na FLCS forum.

Dobar deo nas se trudi da poenta foruma bude upravo tvoja poslednja recenica.

A ne pretposlednja :) , tj. da se ove strane ne posecuju samo kada nekome nesto treba ili iskrsne problem.

Slobodno se raspisi, navrati na forumska druzenja nedeljom od 18h kod Intera...: https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/27773-redovno-fiat-lancia-okupljanje-beograd/&do=findComment&comment=1626166

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Letos sam pazario Fiat Sedici (2006, 1.9 mjet) preko druga koji uvozi auta iz Švajcarske, pa bi trebalo da je 180k na satu - originalno. Makar je i vizuelno u odličnom stanju. Na forumu sam radi bolje spoznaje svega oko tog modela. Milan iz Arilja, živeli!

 

 

 

 

Edited by Che Guevara

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima

Ovde Bojan iz okoline Sremske Mitrovice. Već godinu i po se vozi Fiat Scudo sa 2.0 hdi motorom, a uskoro dolazi i Fiat Fiorino 1.3 mjet u firmu. Očekivanja su visoka po pitanju pouzdanosti motora, makar po pročitanom na forumu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predstavih svoje vozilo, pa rekoh da predstavim i sebe.

Pozdrav svim članovima foruma. Ja sam Đorđe iz Batajnice, 36 godina. Volim sve što se kreće na 4 točka a ima SUS motor u sebi (čast izuzecima).

Ovde sam radi razmene iskustava, radoznalosti i želje za znanjem. Vlasnik sam Punta 0.9 twinair turbo 100ks.

Nisam ovde jer mi treba neki deo ili usluga, niti prodajem i nudim bilo šta. Druženje i zabava pre svega.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo svima, ja sam Ivan iz Beograda po zanimanju gradjevinski inženjer. Od 2016-te sam vlasnik Fiat brava 2008 godište, 1.9 120ks. Auto me je odlično služio ali sam ga pre 3 meseca zamenio sa škodom oktaviom tako da je vreme za prodaju brava.

Oglas će uskoro biti postavljen pa ako nekoga zanima neka se javi.

Pozdrav 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima.. Zovem se Budimir i zivim u Borči. Nakon nekoliko Fordova resio sam da kupim Fiat (ostao sam veran slovu F), pa mozete da naslutite sta je sledece na slovo F.. Naime u Aprilu sam kupio u AK Kompresor novog Fiata 500L Cross 1.4 95ks u Sport, i sa najvisim paketom opreme koju poseduje. Nakon 3 meseca voznje i 10000km ipak je otisao na dobos. Nekako se poklopilo da je autokuca Garant iz Cacka u isto vreme imala u ponudi nekoliko Fiata 500l Cross 1.6 mjt koji su bili slizbeni u FCA Fiat Srbija.. I eto jedan je zavrsio kod mene. Za razliku od 1.4 95ks i najveceg paketa opreme ovaj 1.6 mjt sa 120ks i skromnim paketom opreme je druga pesma. Kao da vozim totalno drugi auto. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

POZDRAV ZA SVE CLANOVE

nisam ni 24h na ovom forumu a vec mi je moderator pomogao oko radio koda

sto samo govori da sam na pravom mestu i medju pravim ljudima

Iz Beograda sam i zaljubljenik sam u Italijene (znate na sta mislim)

od skoro vozim Multiplu na metan a pre nje sam gonio Alfu 156 i Pandicu 1.1 kockicu

jednom sam napravio zivotnu gresku kad sam Pandu zamenio za klia...

bolje da te traume ne prepricavam ... od tada

ZENA MOZE DA BUDE SA SELA ALI AUTO MORA DA BUDE IZ ITALIJE

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ja sam Vladimir iz Beograda. Kupioo sam svog prvog Fiata. To je Fiat Evo 2010 godiste , 1.4 benzin gas, 8 ventila i 77 konja sa DualLogic menjacem. Prvi utisci su odlicni , a videcemo za dalje . 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima :) Ja sam Pele iz Banjaluke, Republika Srpska. Zadovoljni i sretni sam vlasnik Fiata Nuova Bravo iz 2007. godine sa "tenkovskim" 1.9 JTD 8V od 88kW, koga bez većih problema vozim od 2016. godine B) Prije njega sam skoro sedam godina drljao Bravo I 1.6 16V '98 godište benzinca i takođe me uglavnom jako dobro služio...

 

Sljedeći vjerni pratilac će mi vjerovatno biti ili Alfa ili kakav terenac iz FCA grupacije (Freemont nije loš)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...