Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Nasalio sam se malo, zato sto vec imamo clana koji se isto tako zove i vozi (barem po opisu u tim kratkim crtama - isti auto) :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, Boris iz Valjeva, planiram kupovinu GPa pa sam ovde da prikupim sto vise informacija vezanih za ovaj automobil, mozda benzin mozda dizel 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@boris.va

Pozdrav Borise, dobrodosao na FLCS forum, slobodno se ukljuci u diskusije i raspisi ;) .

Sto se tice kupovine GP, za to imamo postojecu temu punu iskustava, gde mozes da procitas dosta korisnih stvari koje se pisu godinama unazad:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/41516-fiat-grande-punto-saveti-iskustva-pre-kupovine/

 

Ako nesto nije jasno, slobodno pitaj. Takodje, tu mozes da okacis linkove i PrintScreens oglasa koji su ti interesantni, a mozda za njih zelis da cujes komentare iskusnijih ili vlasnika.

Apropo izbora  motorizacije - kupujes bas Grande ili noviji Punto Evo ili Punto MY12? Kod ova dva novija, povedi malo racuna o takodje novijim Euro 5 motorima - i kod 1.3 dizela i kod nekih benzinaca ima stvari za detaljniji pregled, pise ti sve u toj temi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo GP, za sad najvise ciljam na 1.4 77ks i 1.3 75ks,pa sta nadjem bolje i lepše u datom momentu, hvala na dobrodoslici i savetima.. Nadam se da cemo se lepo druziti 

 

 

 

Edited by neshaoct
formatiranje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti stariji Euro 4 MultiJet 1.3 su se pokazali kao malo robusniji od Euro 5.

1.4 8v petobrzinci su takodje peri-deri, a ako gledas samo atmo benzince, do Eva imas i jacu 16v varijantu sa 6 brzina.

Nema na cemu, nadam se takodje. Pa se, Boze zdravlja, sa novom masinom vidimo i na nekom FLCS skupu ili rostilju ;) .

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ljudi,

Ja sam Filip iz Beograda i vec 3 godine imama Lancia-u Musu 1.3mjet 2009 a pre nje sam imao Punat 1.2 2006. par godina.

Generalno sam prezadovoljan odnosom cena/kvalitet Fiatovim vozilima zato ih vec godinama i vozim.

Razmisljam se i o novom kada dodje vreme za to.

 

Zivi bili vidimo se na putu :)

 

IMG_20210806_162600.jpg

Edited by feelgod

Share this post


Link to post
Share on other sites

@mare_kv

Pozdrav i dobrodoslica na forum.

Ukljuci se u diskusije, navrati na forumska druzenja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, ja sam Miloš iz Beograda. Vlasnik sam fiat stila 1.6 16v 2002 god. i uz njega vlasnik mora problema. Nadam se da ću ovde naći rešenje za neke a da ću nekima pomoći sa onim koje sam uspeo da rešim. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Shomicus

Pozdrav i dobrodoslica na FLCS forum. Slobodno se raspisi, navrati na klupska druzenja nedeljom kod Intera...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim clanovima, 

Zovem se Vladimir, iz Beograda sam, od juce vlasnik jedne Fiat Crome 2006,110kw. 

Nabasao sam na forum slucajno, skupljajuci informacije o modelu koji vozim, potencijalnim kvarovima i resenjima. 

Nadam se dobrom druzenju. 

U  zdravlje 

Edited by vlayco85

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...