Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

@Nebek

Iako smo se vec kuckali na par tema - pozdrav i dobrodoslica na FLCS forum ;) .

S obzirom da si toliko dugo Fiatista, cudo da nam se nisi pridruzio ranije? Ovde je prilicna baza znanja za Fiat vozila, kao i gomila korisnih saveta, medjusobna pomoc i savetima i prakticno, druzenje...

@Bojan1989

Takodje, pozdrav i dobroslica na forum!

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, Ivan said:

@Nebek

Iako smo se vec kuckali na par tema - pozdrav i dobrodoslica na FLCS forum ;) .

S obzirom da si toliko dugo Fiatista, cudo da nam se nisi pridruzio ranije? Ovde je prilicna baza znanja za Fiat vozila, kao i gomila korisnih saveta, medjusobna pomoc i savetima i prakticno, druzenje...

@Bojan1989

Takodje, pozdrav i dobroslica na forum!

 

Zašto se nisam pridružio ranije jer jednostavno nisam znao da ovakav forum postoji... i to još od 2008/9...

Sve pretrage sam vršio preko Google, Youtube, Elitesecurity, .... tek pre neki dan mi je u pretrazi "iskočio" ovaj forum.

Takođe, imam i određenog radnog iskustva u auto branši, jer sam svojevremeno radio u firmi AUTO NENA.

Sve u svemu, forum je odličan ali zbog raznolikosti tema nije lako organizovati rad foruma da bude stalno fokusiran na određenuu temu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, nakon 4og fiata u porodici odlucio sam da se prijavim na forum :) Od nedavno ponosni vlasnik zastave 10 2006g sa svom opremom koja je tada mogla da se poruci. Hvala na prijemu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@G Garaza

Cetiri Fiata i takodje se tek sada pridruzujes ;) ? Pozdrav i dobrodoslica na FLCS forum.

Uzivaj, slobodno se ukljuci u diskusije, a nadam se da se druzimo i na nekom forumskom okupljanju kada se situacija normalizuje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ivan

Nazalost, nikada nisam imao problema sa fiat vozilima pa valjda zbog toga :D , moj prvi auto bio je stilo 2004g 1.9jtd 4vrata nikad prezaljen :) posle toga jedna zastava 10 sa 50.000km na satu, zatim poslednja serija stila 2007g 1.9multijet i sad opet kao gradski auto jos jedna zastava 10, svaki put prezadovoljan fiatom. Cini mi se da su puntici prve serije(2006g) koji su se proizvodili kod nas dosta bolji od kasnije proizvodnje, iz licnog iskustva znam da se ni na jednoj zastavi 2006g nije gulio lak.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, G Garaza said:

Nazalost, nikada nisam imao problema sa fiat vozilima pa valjda zbog toga :D

Mislis, na srecu nisi imao problema :stuart: ?

Pa nije valjda samo postojanje neke muke povod za razmenu informacija, druzenje, zezanje, medjusobnu pomoc, forumska okupljanja ;) ?

Sigurno ces ovde naci gomilu korisnih informacija za raznorazne stvari, nevezano samo za automobile. Za 12 godina se o svacemu diskutovalo :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

@G Garaza

@Ivan

Moj slučaj: Od 1989 126pgl odnosno peglica, uporedo 101 i YUGO, od 1999 službeni YUGO, pa Florida 8god., od 2011 Grande Punto, od 2021 500L,... radio na uvozu delova iz Italije, radio na izvozu Zastavinih delova,...

O FIAT vozilima i njihovoj filozofiji mogu samo reči hvale da kažem. Mislim i da je Zastava u komunističkoj Jugoslaviji propustila veliku šansu da postane ozbiljan partner i da praktično bude odskočna daska FIAT ka istočnom tržištu.... ali da ne pričam o tome. U kratkom periodu vozio Reno 4 i pokajao se nakon par meseci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, zato je Tofas iz Burse picio Uno, Tipo, Tempru, Bravu/Mareu, pa niskobudzetne Palio, Sienu, Albeu, Lineu...

Danas Fiorino (Bipper, Nemo), Doblo, Qubo, evo upravo izlaze nove verzije Aegea, tj. Tipa za celu Evropu.

Pa komponentasi vezani za Mopar/Magneti Marelli... A mi tokom devedesetih vraceni decenijama unazad.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav kolege vozaci.  Ja sam Bogi.

Vozim Grande Punta 1.3 mjet. 

Trudim se da naucim i da ga odrzavam pored voznje i eto me ovde ,  deluje kao pravo mesto za to.

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Bogoljub

Pozdrav Bogi, dobrodosao na FLCS forum.

Oko tehnickih tema i problema, dosta stvari ces naci u odgovarajucem podforumu za GP: https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/forum/134-grande-puntolinea/

Ako budes zeleo (iskljucivo stvar dobre volje), mozes i da predstavis svoj auto u odgovarajucem podforumu: https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/forum/12-predstavljanje-automobila-članova-foruma/

Slobodno se raspisi, ukljuci u diskusije, navrati na forumska okupljanja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, pratim forum vec neko vreme ali nisam ni znao da sam clan vec 3 godine (izasao error da postoji korisnik sa istim mailom pri registraciji). Korisnik sam postao dok sam bio vlasnik Fiat Stila 1.6 16v, pojeo mi je dusu, novcanik, dzigericu i sve sto ide sa tim (blokirao sam u glavi da sam ga ikad posedovao). Sada sam vlasnik Alfe 147 1.9 JTD, za dve i po godine presao 50k km, prezadovoljan sam autom. Najveci protivnik Alfici mi je supruga jer se svadja sa ogradama povremeno pa i cika limar zaradi neki dinar (kuku mene 52k reg+limar u istom mesecu). Nadam se dobrom druzenju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno veliko hvala svima za sve sto pisete i delite svoje znanje. 

Zovem se Dusan 32g dolazim NS ali zivim i radim u BGD. Duze vreme me prati fiat u mojoj karijeri. Vozio sam i punta mk2 i 500l i tipa 2017 i sada od skora  imam bravo sport 2008 1.9mjet 150ks. 

Bicu aktivniji i nadam se nekom druzenju uskoro. 

IMG-20210402-WA0000.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

@dusanesku

Pozdrav i dobrodoslica na FLCS forum. Lepo iskustvo sa Ficama, gde si i ti do sada ;) .

1 hour ago, dusanesku said:

dolazim NS ali zivim i radim u BGD

Bicu aktivniji i nadam se nekom druzenju uskoro. 

Posto si u BG, ako si i vikendom tu i dokon nedeljom popodne - navrati na redovna nedeljna okupljanja od 18h kod Intera:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/27773-redovno-fiat-lancia-okupljanje-beograd/&do=findComment&comment=1602299

 

A iduceg vikenda je godisnje okupljanje kluba na Palicu:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/82435-26-zvanično-okupljanje-subotica-vol-ii/

Pa dobrodosao ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala puno na lepim recima dobrodoslice. Pa poso najvise me odvlacio do sada od racunara. ALi moram da priznam da sam vas itekako pratio i citao za sve probleme koje sam imao. Nadam se da se vidimo uskoro i da se upoznamo. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@fordoni

Pozdrav, Urose, dobrodosao na FLCS forum. Kuckamo se, a nadam se i druzimo na forumskim okupljanjima.

8 hours ago, fordoni said:

Dugo vas pratim ali sada sam pravi član sa pravim autom za ovaj forum

Sto se tice "pravog" auta - klub jeste pre svega ljubitelja italijanskih, ali i klub ljubitelja automobilizma. Ima nas raznih, sa Zabarima, drugim brendovima, odemo i vracamo se, ima nas biciklista, pesaka... Svako je dobrodosao za druzenje, zezanje i medjusobnu pomoc, forum i klub nisu nikakva "sekta" vezana za brand ;) .

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Ivan said:

@fordoni

Pozdrav, Urose, dobrodosao na FLCS forum. Kuckamo se, a nadam se i druzimo na forumskim okupljanjima.

Sto se tice "pravog" auta - klub jeste pre svega ljubitelja italijanskih, ali i klub ljubitelja automobilizma. Ima nas raznih, sa Zabarima, drugim brendovima, odemo i vracamo se, ima nas biciklista, pesaka... Svako je dobrodosao za druzenje, zezanje i medjusobnu pomoc, forum i klub nisu nikakva "sekta" vezana za brand ;) .

 

Hvala na dobrodošlici.

Naravno,u pravu si da je svako dobrodošao ko voli automobile i sve vezano za njih.Prosto tako se namestilo u mom slučaju.

Družimo se prvom prilikom.Znam da se prave okupljanja svake nedelje kod Intera pa ću pratiti situaciju u vezi sa tim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima.
Ja sam Vladimir iz Panceva, pratim forum neko vreme vec i sjajan je. Jeste da vozim dva Opela, ali smo sada svakako u istoj grupaciji:)
U potrazi sa za Puntom EVO za clana porodice, verujem da ce mi forum pomoci u pronalasku adekvatnog primerka

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dash

Pozdrav Vladimire i dobrodoslica na forum. Verovatno si vec video, za sve diskusije oko kupovine Puntica imamo odgovarajucu temu:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/41516-fiat-grande-punto-saveti-iskustva-pre-kupovine/

Pisano je dosta godinama unazad, a ako nadjes neki primerak koji ti zapadne za oko - slobodno okaci PrintScreen i link oglasa, da ga forumska popisna komisija propusti kroz sake :D .

Nisi napisao koja motorizacija je pikirana. Od Punta Evo i Euro 5 turbaka (i benzinaca i dizelasa) krecu pomalo sitne glavolomke... Kojih su ostali liseni konstrukcijski stariji 1.2 i 1.4 FIRE atmosferci sa 8 ventila.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ivan Hvala puno
Prvi pik je 1.3 mjet, ali ne bezimo ni od atmo benzinaca. Prelistavao sam temu i okacicu par oglasa sa printscreen-om, pa da bacite oko na detalje, da li se sve poklapa:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...