Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

@profa63 @Ceca3

 

Nema na čemu...i bukvalno nema na čemu :D jer ovde samo Vi odlučujete da li ćete se registrovati, nema odobravanja...nije kao grupa na Viberu ili FB ili gde već...

Dobrodošli na FLCS Forum. :welcome: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav forumaši. Ja sam Stefan, od ovog meseca vlasnik Punto Evo 1.4 Multiair, pa sam odlučio da se tradicionalno priključim forumu iako je odavno postalo popularnije palamudjenje po facebook grupama. Na forumu je stručnija ekipa jer ipak otvoriti nalog je mnogo teže nego ući na FB preko telefona :P

Šalu na stranu, ovo mi je četvrti auto i prvi koji nije nemački. Nadam se da će da služi dobro kao Buba, Golf 2 i Astra G koje sam u prošlosti imao.
Bavim se elektronikom tako da  elektro probleme na svim vozilima rešavam samostalno ili uz pomoć foruma.

Edited by stex_pb

Share this post


Link to post
Share on other sites

@DaChaS

Pozdrav i dobrodoslica na FLCS forum. Srecno sa potragom, tu smo ako mozemo da pomognemo i sa generalnim savetima i ako pronadjes neki konkretan primerak.

Ne znam koji su modeli u fokusu, ali kompletan podforum za savete pri kupovini imas ovde:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/forum/116-saveti-za-kupovinu-fiatlanciaalfa-romeo-automobila/

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ivan

Plan i zelja  je bio 500L ali mislim da ce morati da saceka sad trenutno gledam Grande Punto  Evo,i zanima me jako Fiat Qubo zbog prostora ,e sad gledao sam varijante sa fabrickim metanom ali morao bi da vidim sa nekim ko je posedovao jedan za iskustva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Qubo je ovde vrlo redak, koliko sam dugo na forumu, mislim da su se mogli nabrojati na prste jedne ruke.

A meni totalno (naravno pozitivno), sa sve onim prednjim krajem "lud" i nesvakidasnji autic, putnicka verzija Fiorina. Jos u nekoj drecavoj ili tamnoj boji, sa tamnim staklima i dobrim felnama...

Nasuprot nama, vidjao sam ih bas gomilu po Istanbulu i Turskoj, maltene iskljucivo 1.3 MultiJet, jer im je dizel bagatela. Terali su prilicno i Qubo Trekking varijante. Mislim da se jedino i sklapao kod njih u Tofasu, tj. Bursi, na FCA Small platformi kao Grande.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

E i meni su nekako simpaticni zbog tog izgleda a opet nisu kao  Doblo kontejner a posto ja nisam bas sitan onda bi dobro dosao,:) Gledao sam za qubo i dizel variajante i razmisljao o njemu ali bi prvo trebao da nadjem neki servis- majstopra  u BG gde bi mogao da ga odvezem na pregled

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dok se ne snadjes, preporuke sa servisima imas u ovoj temi:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/5125-fiatlanciaalfa-romeo-servisi-dileri-pozitivna-i-negativna-iskustva/

Da ne reklamiram, bice ti dovoljno da pretrcis i zadnje 2-3 strane. Kod nekih partnera kluba imas i besplatne preglede pre kupovine, itd. Ali je jos bitnije da su ljudi provereni i od poverenja.

Share this post


Link to post
Share on other sites
35 minutes ago, Milutinac said:

Pozdrav @Abarthcadabra. Lepo je sto si nam se predstavio, a sada je prebaci na ovaj pod-forum :D

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/forum/12-predstavljanje-automobila-članova-foruma/

Čekam amss potvrdu pa reg. ne mogu da dočekam :) uglqvnom sam hteo kasnije da napravim par lepih slika sad nemam bas neke kvalitetne. Da postavim ipak one sto trenutno imam ?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Abarthcadabra

Najmanji je problem da kasnije neke lepe i reprezentativne slicice prebacimo u prvi post predstavljanja.

Odlican zvrk, uvek mi privuce paznju na ulici, pre nego bilo koji izvikaniji premium ili "premium" modeli.

Pozdrav i dobrodoslica na forum i sa moje strane.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Milutinac said:

Ta naravno, kreni polako pa ces dodavati vremenom :thumbup:

Jedno pitanje. Sad vidim da ste iz NS ja sam često na mišeluku, da li ste pravili nalepnice "fiat lancia club" za šoferku, bočna stakla ili slično?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

 

ja sam novi član ovog foruma, zovem se Nebojša Nikolić i dugogodišnji sam vozač FIAT-ovih vozila.

Sa nepunih 40 godina iskustva u vožnji putničkih automiobila sebe smatram dobrim vozačem ali i slabim poznavaocem mehanike.

Poslednjih 10 godna vozio sam Grande Punto, sada sam ga prodao, i upravo sam u apliciranju za 500L koji očekujem krajem marta/početkom aprila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...