Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Jovan, 22 god., Beograd..
Cini mi se bio 3. razred Osnovne Skole kad se pojavila Delta, drzao njen poster na zidu u sobi. Sad je vozim kao prvi, licno moj auto i obozavam da ablendujem "Nemcima" na auto putu da se sklone :D :D :D 
 

1.9 TwinTurbo, 240ks, no DPF, no EGR, just pure evil diesel.
"No smoke, no fun."

Ps Takodje se sluzim majkinim autom, Fiat Stilo sa cuvenim 1.9 JTD motorom, ovaj nas presao vise od 1.000.000km (dijagnostika), ne zeli da umre..

Edited by Nuova Delta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde si radio remap? 

 

Sto kaze Andreja, bilo bi super da ga predstavis, okacis koju sliku :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, andreja.micovic said:

@Nuova Delta U principu, vozis 2 1.9 stila, samo jedan ima turbinu viska :) Aj da vidimo tog 1.9tt stila u slici i reci u predstavljanju clanova

U kom smislu 2 Stila ?

2 hours ago, horvat said:

Gde si radio remap? 

 

Sto kaze Andreja, bilo bi super da ga predstavis, okacis koju sliku :) 

 

IMG_20201127_112932.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa posto je Delta na modifikovanoj platformi Stila, kao i Nuova Bravo, verovatno je mislio u tom kontekstu :D 

 

Au, kakva crna mamba :) Mocno izgleda 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 11/27/2020 at 12:59 PM, horvat said:

Pa posto je Delta na modifikovanoj platformi Stila, kao i Nuova Bravo, verovatno je mislio u tom kontekstu :D 

 

Au, kakva crna mamba :) Mocno izgleda 

Hvala drug! 

 

Mislio sam da je Delta samo na platformi Brava.. Sa Stilom mi i nema neke slicnosti

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Nuova Delta 

Da, mislio sam na to da je Delta na modifikovanoj platformi Stila, kao i Bravo. Neki ce reci da su Novi Bravo i Stilo identicni u 99% stvari i da nema razlike sem lima, sto se samim tim odnosi i na Deltu.

Salu na stranu, dosta delova dele Stilo-Bravo-Delta, odnosno dosta resenja sa stila su prenesena na Bravo/Deltu. 

 

Pomislio sam da je Hard Black model, ali vidim da nije :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je malo rastegljiva tema, mnogo puta razglabana na forumu, u svakom slucaju, to ne znaci nikako da su ti auti slicni, naprotiv, veoma razliciti :)

Nego, ne rece mi gde si radio remap? Ili si vec kupio auto takav?

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 11/27/2020 at 1:16 PM, horvat said:

To je malo rastegljiva tema, mnogo puta razglabana na forumu, u svakom slucaju, to ne znaci nikako da su ti auti slicni, naprotiv, veoma razliciti :)

Nego, ne rece mi gde si radio remap? Ili si vec kupio auto takav?

Zaboravih, ne zameri.. NovaSpeed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, novi sam vlasnik lepog GP-a (znam, svaki je lep), vise o njemu nekom drugom prilikom, iskreno trenutno sam ovde na misiji u pronalazenju felni za gospodina tako da odoh da vidim na forumu gde mogu da postavim oglas da trazim iste, uzdravlje petrolhedi, tifosi i ostali!

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 hours ago, Breadandbutter said:

uzdravlje petrolhedi, tifosi i ostali

Dobrodosao i uzivaj na forumu, otpozdrav od :D :

 

110820196714.jpg.9ace048b7ba4e68bf55f275640f76862.thumb.jpg.705af28679fa19bea6a3c34007d71033.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,,, Kenan iz Osijeka,:D Fiat Stilo jtd 2004.g., Vidim :alien:dobar forum pa reko da postavim neko pitanjce i da se kako je red ovdje :welcome:predstavim ukratko, Hvala

Edited by Kenan
korekcija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav

 

Tomislav iz Velike Gorice, 33 godine, trenutno vlasnik Punta mk2a 1.2 8v iz 2002 godine sa 95 000km. Do sad sam, izmedju ostalog, imao Punta 55, Punta 1.4 GT Turbo, Punta mk2a 1.2 8v Punto mk2b 1.9 jtd i evo ovo mi je sada 5 Punto po redu... Osim toga posjedovao sam Peugeot 309 GRD, Citroen Xsara 1.4i, Opel Vectra B 1.6 16v, Peugeot 206 1.9D, Renault Clio Sport, Alfa Romeo 147 1.9 16v mjet. 

Zadnje 3 godine se vozim (legalno) i na dva kotaca pa sam dvije sezone vozio Kawasaki er6n, a trenutno sam na Nexusu 250 i.e.  

 

Kad god bi trazio neke info. u vezi Punta uvijek sam u bespucima interneta zavrsio na ovom forumu i ugl. uvijek pronasao trazene podatke i informacije pa sam se odlucio registrirati da nisam vise padobranac. 

 

Edited by PuntoVG

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Kenan

@PuntoVG

Pozdrav i dobrodoslica na forum. Tu smo da se druzimo, razmenimo informacije, pomognemo se, procaskamo o automobilima - ne mora samo neki problem biti razlog za registrovanje ovde ;) . Slobodno se raspisite i uzivajte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haug!

Ja sam Nebojša, od nedavno vlasnik Puntića sa profilne. 2002g, 120.000km, vozila ga baba sa kraćom desnom nogom. Šalim se za nogu, baba zaista bila vlasnik. Ovo nam je četvrti auto u porodici (velika porodica) i služi mi isključivo za do posla i nazad. Ima sitnica za ulaganje oko trapa, ležajeva itd. Motor suv, karoserija zdrava.

Volim Puntiše, penzionisao sam službenog 1.2 16V sa oko 330.000km i od tada su mi u lepom sećanju. Nisam mogao naći drugi 16V u stanju u kakvom je bio ovaj tako da sam se ipak odlučio za 8V. Iako za tih stotinak metara od semafora do semafora neću ni koristiti potencijal 16V,  jako mi je jako žao što mi je pred nosom izmakao jedan lep primerak ss 3 vrata.

 

Pozdrav!

Edited by Bojssa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima. Vasa iz Šapca. Ovih dana trazim Fiat bravo po oglasima tako da sam dosao ovde po preporuke koji motor da uzmem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao ljudi,

Da se predstavim. Ja sam Marko iz Beograda, pratim rad foruma odavno, i pomogao mi je vise puta u dijagnostikovanju kvara. Hvala na tome. :D

Moji automobili su bili samo Italijani  Fiat Croma 1.9 8v , Alfa Romeo 147 restyling 1.9 16v ,  Fiat Evo 1.4 Turbo Multiair i sad vozim Lancia Delta 1.9 twinturbo. Svaki je imao neke svoje pogodnosti, a cini mi se da Delta ima najbolji odnos prakticnosti, izgleda i sportskih performansi u tom cenovnom rangu. Napravicu zasebnu temu sa slikama za Lanciu.

Pozdrav svima

Edited by Mark_Pine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ljudi.  Ja sam Vojislav iz Borče. Od nedavno vlasnik Fiat Nuova Bravo 1.6 mjet 120ks a odavno ljubitelj Fiat vozila. Do sada kao službeni vozio Fiat Panda (2008. godište), Fiat Nuova Panda (2015. godište) i Fiat Doblo (2016. godište). Hvala na prijemu u grupu i sve najbolje !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...