Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

@migor

Pozdrav, Igore, dobrodoslica na FLCS forum. Slobodno se ukljuci u diskusije, navrati na okupljanja, itd... :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz svima, Gane iz Bgd. Prvi put privatno kupio sam postao vlasnik fiata. Grande punto 1,3mjt. Zapao mi za oko a hteo sam mali gradski auto i na kraju uzeo gp sport 17", koža, panorama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima

Ja sam Pera iz Beograda sam i sada vozim Pandu Van 169 1.2 8V 69ks 2011 godiste

U tinejdzerskim danima sa vozio fiat 126 pa sam pravio izlete sa VW bubom (da znam, mator sam)

U srednjim godinama tu je bio Punto 1 pa kako se porodicna sreca povecavala tako sam opet presao na VW ovog puta na passat B6 karavan

Sada kako se poslovna sreca povecava doslo je do potrebe da imam auto koji ce sluziti samo za posao pa je izbor pao na Pandu
Malo je reci da sam odusevljen autom nekako imam osecaj da je to ona moja peglica iz mladalackih dana za koju me vezu mnogo lepih uspomena ( da moguce je iako imam 193cm to uraditi u peglici). Panda je jako upotrebljiv auto sa velikim tovarnim prostorom sa lepom preglednoscu jako se lako parkira  motor i menjac su savrseni grejanje odlicno ( pogotovo u odnosu na dizela). Verovali ili ne radije se vozim Pandom nego passatom kojeg upalim jednom nedeljno kada mi treba vise od dva sedista ili kad treba da idem na duzi put
Panda je za Beograd idealan auto
Bilo je kod mene jos raznih automobila Opel Toyota Honda Mazda Saab Ford... ali realno nisu vredni pomena jedina dva koja su me odusevila su VW passat i Fiat Panda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo :-) Od pre oko mesec dana vlasnik sam Pande 1.2 2007. godište. Ujedno to mi je i prvi auto, iako sam položio pre mnogo godina. Kupili smo ga na obližnjem placu, uvoz CH, za sada mi ne deluje da je mnogo mučen od strane prethodnog/prethodnih vlasnika. Promenio sam mu gume ove nedelje, a zbog obaveza oko posla, još uvek se vozikam po BGu i spremam za autoput. Već imam par pitanja i vidim da je Forum pun odgovora. Umalo da se ne predstavim, takođe, Ivan :-))

Edited by Nature

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav drugari, ja sam Vladan, nov sam na ovom forumu iako sam ga u proslosti relativno cesto koristio i nalazio sjajne informacije, tek sad napravih nalog. :dizzy:

Vlasnik sam Fiat Coupe-a 1.8 16V '97 godiste, koji mi vek pojede, kao i Lancia Lybra-e 1.9 JTD '02 godiste, kojoj sam skoro blokirao EGR i ponove se zaljubio u istu. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Nature 

@Mondello

Pozdrav za jos jednog imenjaka :D, pozdrav Vladane...

Slobodno se raspisite, a forum ne mora da postoji samo ako se javi neki problem ili pitanje ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala @Ivan @neshaoct puno!

Pročitaću uputstva i prečešljati Forum, pre nego pitam nešto. Znam da uvek postoji mogućnost da je pitanje već postavljeno i odgovoreno.

Inače, mehanika mi je strašno zanimljiva, ali po profesiji sam biohemičar (tu sam zaista daleko odmakao sa titulom dr) međutim u svetu automobila i automehanike sam apsolutni početnik i učim s ljubavlju. Danas dok sam vozio Pandu setio sam se novog Foruma, družićemo se svakako, ako imate neka offtopic pitanja u vezi hemije/biologije/biohemije tu mogu da odgovorim, a u svetu automobila uglavnom samo da pitam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Nature said:

a u svetu automobila uglavnom samo da pitam

Nismo ti ni mi daleko od tog nivoa :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav.

Ja sam Petar i od nedavno sam vlasnik Fiata Bravo 1,6 dizel 88Кv 2008.godište. 

 

20201029_091435.јпг

 

 

Edited by neshaoct
spojeno / pismo Foruma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Biohemicari, kuvari i ostali zaljubljenici, imate i slabo-strujasa medj' svojim redovima. :lol:

Poput @Nature, struka mi je u potpuno drugom polju, ali mehaniku radim vecim delom iz ljubavi i interesovanja za automobile, i manjim iz besa i nepoverenja prema dosadasnjim majstorima. 

Ne napisah u uvodnom slovu, bavim se tehnickom zastitom, kamerama, alarmima i sl., pa ako imate pitanja ili problem na tu temu, drage volje cu pomoci. :)

A sto se pravila i saveta tice, hvala @neshaoct, podseticu se, ali vecinu stvari vec znam, obzirom da dugo bejah tihi posmatrac. :ermm:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, 

Andrej iz NSa, 32 godine mlad...

Motori su moja opsesija, kola mrzim, ali kad mora mora... Inženjer, školovaLo me, pa sam posle par meseci posla u struci 'teo d'ubijem sebe i nekog.. pratio svoje snove i sad popravljam neke kamiončiće... Neka mala radionica... (Među većim u Evropi...) ;)

U kombiju po Evropi par stotina hiljada km popravljajući kamione. Nema države u kojoj nisam bio i video kamion od dole.. (je8lo sebe nigde nije lep).

KupiLo smeće od 1.3mjtd (kredit bio dobar - jeftinije izašlo od polovnog caddy-ja)...

Taj nesrećni 1.3mjtd... ko mi kaže da to valja gađaću ga konzervom piva (punom). Ide ko vezan za drvo. Malo malo spuštam već spuštenu ručnu. Da bi išao moraš da ga vitlaš a onda ostane bez daha jer je8eš ga - dizlo... Troši ko da je auto. Ko ga spusti ispod 5.5L ja mu kupim pljeskavicu, dobije i sokić. Aj da ne kudim - za to što jeste, i kad je čovek realan auto je super. Nek dogura 300.000 i nek putuje... ;)

Aj bre dosta sam se raspis'o tek sam stigo - dodaj to meze 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima! Ja sam Vanja od pre 15 dana sam vlasnik fiat 500x 2.0mjetII 140HP 4x4 pre par godina sam vozio fiat bravo 1.9mtj 120hp

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, 500x said:

Pozdrav svima! Ja sam Vanja od pre 15 dana sam vlasnik fiat 500x 2.0mjetII 140HP 4x4 pre par godina sam vozio fiat bravo 1.9mtj 120hp

A... Znači postoji 500ka i sa krštenim motorom. Koje je godište? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Decembar 2015 kupljen, ja preuzeo sa lizinga. Motor je krsten i tek kako :)

Edited by 500x

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, 500x said:

Decembar 2015 kupljen, ja preuzeo sa lizinga. Motor je krsten i tek kako :)

Svi novi su 1.6 i 1.3 i 1.0... 

Otišo svet u QrC... Ko majica, opereš tri puta i kanta. I svake godine novi model. Tvoj je već zastareo, e.... Ko telefoni. Prosto je neodrživo ovako da se sve pumpa i proizvodi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istina... Ispod 1.7 ne bih uzimao motor, probao sam alo nisam bio zadovoljan. Probao sam i 500x 1.4t 170hp benzinca, ide super ali trosi isto tako :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...