Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav svima na forumu, :)

Ja sam Nikola, zivim u Surcinu i skoro sam kupio prvi auto Punta 1.2 60ks benzin 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima. Zovem se Darko, zivim u ns. Povremeno citam forum ali evo ovom prilikom i da se predstavima. Vozim stilo 3p 1.9 mjet 2006 god. Dosao sam da saznam korisne stvarcice oko odrzavanja automobila. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Darko_gr

Pozdrav Darko, dobrodoslica na FLCS forum.

Stilo je vec deceniju i kusur unazad detaljno sazvakan do u sitna crevca na ovom forumu. Tesko da ces pitati nesto, a da do sada nije apsolvirano, pogotovo za tu najcescu motorizaciju. Verovatno si vec dosta toga i sam video, oko tehnickih pitanja imas kompletan Stilo podforum: https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/forum/22-stilonuova-bravo/

 

Gomila tema za isti model u "Uradi sam" sekciji: https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/forum/39-uradi-sam/

 

A mozes da vidis i predstavljena vozila kolega u odgovarajucem podforumu: https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/forum/12-predstavljanje-automobila-članova-foruma/

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima. 

 

Ja sam Milos i registrovao sam se na forum kako bih saznao sto vise o Fiat Grande Punto koji planiram da kupim u nekom narednom periodu. Vec sam procitao temu o GP i impresioniram sam kolicinom informacija i znanja koje imaju clanovi foruma. Ja sa druge strane dosta dugo vozim (ne svoja kola, vecinom poslom), ali nikada nisam imao neko preterano interesovanje niti se nesto preterano razumem (vecinom je rto firma resavala, zvanican servis pa nije bilo potrebe da se nesto spec udubljujem u tematiku), tako da mislim da ce mi ovaj forum dosta pomoci u odabiru prvog automobila.

 

Toliko za sad.

 

Unapred hvala na svim informacijama i gostoprimstvu.

 

Milos 

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, Shonzzzy said:

tako da mislim da ce mi ovaj forum dosta pomoci u odabiru prvog automobila.

Unapred hvala na svim informacijama i gostoprimstvu.

Milose, dobrodoslica i sa moje strane. Ako nadjes neki tebi zanimljiv primerak, slobodno ga okaci na toj temi o GP koju si citao. Sigurno ce vlasnici i poznavaoci pripomoci sa korisnim informacijama i savetima. Pa se, nadam se, uz novog limenog ljubimca druzimo i uzivo na nekom FLCS skupu ;) .

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav

Zovem se Vladimir i iz Beograda sam

Uglavnom sam vozio zapadno evropske turbo benzince saab 9000,passat b5 1.8

A kako su se godine povećavale sad imam  37  tako se kubikaza smanjivala i dođosmo do najzanimljivije igračke do zada grande punto abarth. Planiram da ga predstavim ako budem znao da postavim slike

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav drugari.

Bane sa Voždovca "na vezi". Vozim godinama Fiatove automobile . Trenutno Puntića benzinca. Želim da razmenimo iskustva oko redovnog održavanja. Čovek uvek može da čuje i nauči nešto novo. Zašto da ne?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@StepSon

Bane, dobrodosao na FLCS forum.

S obzirom da si dugogodisnji Fiatovac - gde si do sada ;) ?

Pozdrav, uzivaj i slobodno se raspisi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

Zovem se Nikola iz Beograda od skoro vlasnik Fiat Grande Punta 1.4 t jet, 2009 God.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Djali @LukaDS

Pozdrav Nikola, pozdrav Luka, dobrodoslica na FLCS forum za nove turbo Grandeovce ;) .

Ukljucite se u diskusije, navratite na skupove, a ukoliko ste raspolozeni vozila mozete da predstavite u odgovarajucem podforumu:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/forum/12-predstavljanje-automobila-članova-foruma/

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

ja sam Sasa iz Vranja. Vec duze vreme posecujem forum, pa posto i sam vozim pikap FIAT fiorino 1.7d  iz 1999 godine i obozavam italijanske automobile zeleo bih da postanem clan ovog kluba. Nadam se da prihvatate nove clanove. Opsirnije predstavljanje pikapa, sa sve slikama, bice za nekoliko meseci ,kada dodjem u Srbiju.

 

Edited by neshaoct
Sredjen format / spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, ja sam Milos i razmatram kupovinu Fiat Bravo ali razmisljam i o Alfa 147. Nasao sam dosta korisnih informacija na forumu pa sam odluci da se pridruzim :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@milos4

Pozdrav Milose, dobrodosao na forum. Nisi napisao koju motorizaciju pikiras, ali imas dosta tehnickih tema, a naravno i konkretne teme o kupovini zeljenih modela. Ako nadjes neki primerak koji ti je interesantan, slobodno u tim temama ostavi link oglasa i PrintScreen, pa da ih malo pretresemo i propustimo kroz forumski filter :) :

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/43370-novi-bravo/

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/47518-alfa-romeo-147-147-gta/

 

Srecno sa potragom i kupovinom pa se, nadam se, druzimo i uzivo na nekom forumskom okupljanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ivan hvala na toploj dobrodoslici, pisacu uskoro u adekvatnom podforumu o tome sta planiram da kupim, samo da jos malo prosvrljam po forumu i pretrazim sta se sve pisalo ranije, znacajna baza znanja se nakupila ovde tokom godina :)

Edited by milos4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo svima, ja sam Ana i živim na Banovom Brdu u Beogradu. Skoro sam kupila svoj prvi automobil Fiat Seicento XS. Kad malo bolje naučim da vozim ide ili Grande Punto ili Fiat 500 :)

 

Nadam se da ćemo se lepo družiti i razmenjivati korisne informacije. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav iz Crne Gore, zovem se Miodrag, posle svih alfi sto sam do sad vozio prije nekoliko mjeseci uzeta za projekat lancia y10, zelio bi da sa vama podjelim ovo iskustvo i da na kraju vidimo rezultate. :):thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...