Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Cao svima, imam nalog vec neko vreme ali se nikad nisam predstavio

Ja sam Nikola iz Smedereva, vlasnik sam Fiat punta mk2b 1.2 8v 2004god. Sa BRC plinskim uredjajem 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovanje, ja sam Filip Kovacevic iz Beograda, vec skoro 8 godina sam vlasnik Fiata Coupe, 2000 kubika, 16v turbo. Do sad se nisam prijavljivao na forum, jer sam generalno samotljak, i nisam ucestvovao po skupivima, u diskusijama online i slicno. Sta se promenilo da sam sad ovde?...Pa pod jedan, shvatio sam da je lakse ipak kad imas sa nekim da podelis iskustva, a pod 2, upoznao sam vise ljudi koji imaju emotivnu vezanost za kupea, i da nisam ja jedini toliko nenormalan da ne moze  da se odrekne  kola koja voli, zarad novijih, udobnijih, podobnijih i slicno. 1000 puta sam se ljutio na auto i hteo da ga prodam, al stegne se srce, pa ne moze, a bilo teskih perioda u zivotu, pa se nagomilali sitni problemi oko kola i tako. Avaj, sad sam resen da taj auto ostane  kod mene, pa makar i istrulio kod mene, mada se nadam da cu uz svoj trud, i pomoc Vas sa foruma, ipak uspeti da sacuvam svoju ljubav prema tim kolima a i njega samog, i uzivam u voznji jos dugo. Veliki pozdrav za sve. I Imajte malo strpljenja samnom, dok se upoznam sa funkcionisanjem celog kolektiva i forume. Hvala

Edited by Filip Kovacevic
Dodatak koji sam zaboravio da napisem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrodosao Filipe :) 

 

U potpunosti razumem(o) tvoju ljubav prema kupeu, bas sam nedavno gledao po internetu, stvarno je interesantno koliko je 'jaka' zajednica oko tog automobila. Sto samo govori da definitivno nisi jedini. Ima ovde na forumu i par projekata sa kupeom, pa malo procesljaj, mozda nadjes nesto zanimljivo. 

 

A svakako ocekujem(o) i da predstavis svog. To mozes da uradis otvaranjem nove (svoje) teme u ovom podforumu:

 

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/forum/12-predstavljanje-automobila-članova-foruma/

 

edit:

 

Evo su dve teme o kupeima nekih clanova foruma, koje sam na brzaka ovako nasao :

 

 

 

 

 

Edited by horvat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na dobrodoslici. Iskreno, mozda je i sramotno kaciti sad slike ovog mog mucenika, kao sto rekoh, prosli smo zajedno los period, pa sad sledi oporavak, par poseta limaru i farbaru, par poseta vec, ocigledno, cuvenom Jefti, pa da okacim slike kakve ovo parce automobilske istorije i zasluzuje :) Do tad, ucim, pratim, i ucestvujem koliko mogu ovde na forumu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav @gile38 , dobrodosao na FLCS forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, ja sam Slaviša iz Lazarevca. Pratim forum već dobrih 10 godina i dosta puta sam pronašao pomoć koju je već neko tražio. Rekoh da je red da se pridružim i predstavim. Od 2010 do pre par meseci u porodičnom vlasništvu je bio kragujevački Classic, kupljen nov, 1.2 8v plin, više manje pored juga auto na kom sam naučio da vozim. Od prošle godine sam vlasnik Fiat Tipa 2.0 16v iz "93, trenutno se sređuje malo po malo ali i vozi se skoro svaki dan. Od ove godine je došao i Grande Punto 1.3mjt iz 2014, ima i za njega planova, kao i jedan fabrički jugo da zadovolji karburatorski osećaj :D . U međuvremenu je tu bilo raznih jugića, florida, mercedesa itd ali to je već neka druga priča.. Kroz dan dva ću se potruditi da i automobile predstavim, samo da se snađem sa temama i kako to funkcioniše

Share this post


Link to post
Share on other sites

Share this post


Link to post
Share on other sites

@markenzi123

Dobrodoslica na FLCS forum, uzivaj i slobodno se raspisi ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo svima,

Zivim u Berlinu nesto vise od godinu dana i doslo je vreme da planiram kupovinu automobila.

To ce verovatno biti Italijan iz Fiat / Alfa / Lancia porodice ;)
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, 

 

Zovem se Ilija,  imam Grande Punto 1.3 Mjet 75 KS, 55kW, tri vrata, 2012 godište,

Novi sam član ovdje na forumu pa eto da napišem par riječi.. 

Bavim se cca 20 godina profesionalno sa fotografijom,

 

 


 

 

 

Edited by Scorpion5

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 minutes ago, electronizer94 said:

Pozdrav svima, ja sam Boban. Posedujem Grande Punta 1.4 T Jet. Dugo pratim forum pa sam odlucio da se registrujem konacno :)

Dobrodosao, nadam se dobrom druzenju i razmeni iskustva.:thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, Ja sam Aleksandar, iz Kos.Mitrovice sam. Jos uvek nemam auto ali u planu mi je fiat croma i zbog toga sam ovde da procitam iskustva i savete iskusnijih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...