Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav, ja sam Nemanja, Novosadjanin, moj prvi auto je bio Fiat Bravo i od tada do danas samo Italijane vozim (i samo benzince). Alfa 147 selespeed, Alfa 156 1.8, Alfa 147 1.6 i sada Lancia Delta 1.8 Di Turbo Jet. Lanciu sam tek uzeo, tako da utisci slede tokom sledecih par nedelja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo svima, zovem se Ognjen iz Beograda sam tačnije Karaburma.  Rešio sam da probam malo italijansku auto-industriju pa sam uzeo sebi Alfu 147 jtdm  2008 god.  Predstavicu auto detaljnije sa slikama tako i blagim sredjivanjem koje planiram. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Karaburac

Pozdrav Ognjene, dobrodosao na FLCS forum. Cuore Sportivo je 8v ili 16v?

Ako budes zeleo, svoj auto mozes da predstavis u odgovarajucem podforumu: https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/forum/12-predstavljanje-automobila-članova-foruma/

A ako si nekada dokon nedeljom popodne, navrati na FLCS druzenje: https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/27773-redovno-fiat-lancia-okupljanje-beograd/&do=findComment&comment=1535455

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz drustvo.Ja sam.djole iz mirijeva a uskoro sa vozdovca.Inace sam velilo fan italo automobila.Posedovao alfu 164,155,156 i sada fiat bravo 2007.Posto sam skoro kupio auto postavicu slike uskoro jer na autu imam malog ulaganja.Limarijaaa

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Djole Bravo

Pozdrav i dobrodoslica na FLCS forum.

I za tebe naravno vazi moj prethodni pasus ;) :

On 2/13/2020 at 9:23 AM, Ivan said:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, Ivan said:

@Djole Bravo

Pozdrav i dobrodoslica na FLCS forum.

I za tebe naravno vazi moj prethodni pasus ;) :

 

Hvala drug.Ovaj vikend sigurno necu,jer mi se cerkica prehladila.Ali sledeci sigurno dolazim:-)

Edited by Djole Bravo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ćaos ljudi! Nisam baš dosta čitala po forumu, verovatno sam retko žensko ovde. Studiram u Bgu, prodala prvi auto pa sam zainteresovana za Lanciu Ypsilon. VIdela sam objave iz 2010, ali bih volela da čujem neku lepu reč i u 2020oj. Pozdrav svima :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@neptunova

Pozdrav i dobrodoslica na FLCS forum.

Htedoh da ostavim link ka temi o kupovini Ypsilonke, ali vidim da je detaljno pitanje vec postavljeno u pravoj temi :thumbup: i da je krenula diskusija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo svima, ja sam (ime poznato redakciji) i ovde sam da bih pronašao odovore na neka svoja pitanja. Posedujem palatu i jahtu :) 

Odnosno, vozim Opel sa fiatovim srcem 1,3jtd i Z10 - 1,2 - 8V

Volim da vozim Fiat, jer nemam para za bolje :) 

Šalim se, naravno, italijanski automobili su zaista dobri, mnogo bolji od onoga što ljudi pričaju.

Želim Vam svima ugodan let :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milek je moj nadimak. Vozim multiplu 1.9 multijet 2006 88kw 120hp,ne znam bas puno o kolima al ovde sam da naucim nešto i podelim sta znam od multipli i dosadašnjem iskustvu. Poz svima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, Nikola iz Užica, trenutno živim u Kragujevcu, vozim Punta evo 1.3 mjet 85ks i Yuga, odnosno Zastavu Koral In 1.3 EFI :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo svima.

Zovem se Nikola, zivim u Beogradu i od pre par meseci postao vlasnik jedne, Crome restajling Mjet... Kako je uzeh tako otisao u inostranstvo na par meseci pa auto nije vozen, nakupilo se nesto para pa krece sredjivanje. 

Kako mi je ovo prvi Italian, tako sam resio da li sta od problema mogu resiti preporukom sa foruma... Jos jednom, pozdrav... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Milek @Nikola031 @RobbeNski

 

Dobrodošli na FLCS Forum. :welcome: 

Ako vam možda treba dodatni info kako se šta radi na Forumu (npr. gde pisati, kako postaviti sliku, video...), klik ovde:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/forum/104-podešavanja-foruma-i-uputstva/

 

:thumbup: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Deki1978

Pozdrav Dejane i za tebe i dobrodoslica na FLCS forum! Uzivaj i slobodno se raspisi ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje ime je Dragan, a.k.a. Dragorad, ponosni dođoš iz Novog Sada, fruskogorac i petogodišnji vlasnik punta II, jtd1.9. Nakupih nesto iskustva, muka i rešenja za ovo vreme da podelim sa drugima i da vidim sa kakvim su se drugi mukama sretali i do kakvih su rešenja dolazili. Delimo ideje a ne ljude! Dosta sranja, napred forumaši! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i ja da se predstavim,

Zovem se Nenad iz Kikinde sam, duže pratim što se kaže forum iz senke, :D

Nedavno sam neplanski postao vlasnik jednog Fiat Brava 1.4 12v iz '98.

Inače Bravo mi se sviđa već dugo ali nije bilo prilike da ga kupim.

Toeto za sad vidimo se u nekoj temi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...