Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Poštovanje Svima!

Ja sam Rade iz Požege i ponosni sam vlasnik Lancia Delta 2010-o godište.Dugo pratim ovaj forum i napokon sam rešio da se registrujem.Nemam nekog iskustva sa italijanskim automobilima,osim što sam ljubitelj italijanskog dizajna.Lanciu sam kupio protiv svih koji su me ubeđivali da je golf 5 bolja opcija i jeftinija.Jednostavno nisam mogao da odolim Delta-i. Hvala! Pozdrav!

 

 

Edited by neshaoct
pismo Foruma

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Brade

 

Dobrodošao na Forum :welcome: 

I ja mislim da je Delta bolji izbor od Golfa 5 za ne toliko više novca. Kad stigneš možeš nam predstaviti Deltu u ovom delu Foruma:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/forum/12-predstavljanje-automobila-članova-foruma/

 

:thumbup: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim članovima foruma!

Ja sam Siniša, dolazim iz okoline Doboja, BiH. Od prije par dana sam vlasnik Fiat Stila 1.9 JTD 8V. Izbor je bio između Stila, Fokusa, Astre ili Golfa, ali eto nekako je nabolji utisak ostavio Stilo. Kao i svaki polovnjak, ima sitnica koje se trebaju srediti što se nadam da ću uspjeti uz pomoć foruma. Nadam se ugodnom druženju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima! 

Moje ime je Dino, iz Nisa sam. Od pre par nedelja vlasnik sam Fiata Maree HLX 2.0 20v :D . Nadam se dobrom druzenju i razmeni iskustva sa clanovima foruma. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@biciklista @sinisa93 @811DD @Spooky.BRE

 

Dobrodošli na FLCS Forum. :welcome: 

Ako Vam možda treba dodatni info kako se šta radi/postavlja na Forum, klik ovde:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/forum/104-podešavanja-foruma-i-uputstva/

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Lazare, imenjak

ovo je meni takođe zanimljivo, a nisi u obzir uzeo neki od Ford modela.

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

 

Zovem se Marko i dolazim iz Majura pored Šapca. Vlasnik sam Fiat Stila 1.9 JTD i Lancie Lybre 2.0 :) Do sada sam dosta puta nasao pomoc na ovom sajtu pa sam resio da se registrujem i razmenim iskustva sa ostalim clanovima

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Trifke1998

@gavranpero

Pozdrav i dobrodoslica na forum. Slobodno se ukljucite u diskusije, pitajte - tu smo da se druzimo i virtuelno se pomognemo koliko mozemo ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, ja sam Ivan i dolazim iz Mostara, BiH(nemamo fiatov forum :( ). Vlasnik sam Grande Punta, 2008. godiste, 1.9 multijet sa 96kW u sport paketu opreme. U pola godine vožnje pojavile su se neke mušice, a za svaku sam našao riješenje na ovome forumu, pa se nadam da i ja mogu pomoći nekome

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima. 

Zovem se aleksandar iz beograda sam, od skoro sam vlasnik fiat punta sportinga. Nadam se da cemo se lepo druziti :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@sane2424

Pozdrav Aleksandre, dobrodosao na FLCS forum ;) . Ako si nekada dokon nedeljom popodne, bani na druzenje kod Intera od 18h: 

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/27773-redovno-fiat-lancia-okupljanje-beograd/&do=findComment&comment=1521134

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao svima,

 

Goran iz Kragujevca, 29 godina, vozim audi A4 B6 i od nedavno Fiat Bravo 1.6 mjt 2010.

Cesto citam teme na ovom forumu, sada sam resio i da se pridruzim posto sam u dvoriste parkirao italijana :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@goranche

Pozdrav Gorane i dobrodoslica na FLCS forum ;). Na pravom si mestu za FCA grupaciju, a moze ovde puno toga da se procita i van toga.

Pridruzi nam se u diskusijama, a Boze zdravlja pa se druzimo i na nekom rostilju ili okupljanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...