Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Dobro veče.

 

Ja sam Ilija i javljam vam se iz Subotice.

Do sada sam forum pratio iz prikrajka, kao gost.

U trenutnoj potrazi za autom sam naleteo na Fiat Bravo, pa sam rešio da se priključim.

 

Prethodni auto, Opel Zafira A 2.0, sam prodao pa je ne mogu predstaviti, ali čim se ponovim, auto ću adekvatno predstaviti.

 

Pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima :)

Moje ime je Stefan, 22 godine, živim u Novom Sadu. 

Dugo vremena posećujem forum kao gost i sad sam odlučio da se priključim

Trenutno sam vlasnik Grande Punta Abarth, o njemu će biti reči malo kasnije.

Prethodno sam vozio GP ali u Sport izvedbi. 
Nadam se dobrom druženju :)
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima.

 

Od skoro sam postao vlasnik Fiat automobila, pa sam rešio da se pridružim ovom forumu kako bi razmenjivao iskustva i savete sa ostalim vlasnicima italijanskih vozila.

Zovem se Bojan, iz Beograda sam. Moj mezimac je Fiat Punto Evo 1.3 mjet, 2011. godište. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@AtomMrav

Pozdrav Bojane, dobrodosao na FLCS forum ;) .

Slobodno se raspisi i uzivaj, a ako budes imao volje i zelje mozes i da predstavis svog Puntica u odgovarajucem podforumu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veliki pozdrav :)

 

Priključih se i ja pre dva dana FIAT porodici.

U pitanju je Punto EVO, 1.3 mjet - 84ks, 2011. godište.

Pratio sam forum pre kupovine, a od sad će biti osnova i da se priključim diskusijama/iskustvima/problemima :lol:

Danas je bilo lepog vremena pa je palo i jedno rutinsko pranje i fotkanje (biće postavljeno u odgovarajućoj temi).

I stvar koju sam očigledno trebao na početku da kažem, ja sam Nemanja, imam 28 godina i iz Beograda sam.

To bi ukratko bilo to, pa se družimo na forumu, a naravno i van njega kad bude prilika :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, hibi011 said:

Pratio sam forum pre kupovine, a od sad će biti osnova i da se priključim diskusijama/iskustvima/problemima :lol:

Zelim ti da se ukljucujes samo u teme vezano za prve dve pomenute stavke ;) .

Dobrodosao na forum, da te masina lepo sluzi, ako si zainteresovan redovna okupljanja su nedeljom kod Intera:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
21 hours ago, Ivan said:

Zelim ti da se ukljucujes samo u teme vezano za prve dve pomenute stavke ;) .

Pu pu da se ne ureknem, ali sve je to sastavni deo korišćenja (akanja) aFtomobila :sweat:

 

21 hours ago, Ivan said:

Dobrodosao na forum, da te masina lepo sluzi, ako si zainteresovan redovna okupljanja su nedeljom kod Intera

Pa viđamo se sigurno neki dan kad ne bude mnogo obaveza, a za početak da predstavim mašinicu i okačim fotke :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav i od mene, zovem se Amar, iz susjedne sam BiH, tacnije Breza, mali gradic u okolini Sarajeva, imam 21 godinu i obozavam Italijanske automobile, trenutno posjedujem 2, Fiat Stilo JTD '03 i Alfa Romeo TS '06, takodjer svaki auto do sad mi je bio italijan (sem jednom francuza uzeo u zamjenu, samo mi je dragi Bog pomogao da ga se rijesim hah) nadam se da sam dobrodosao :)

Poslano sa mog 5086D koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

 

Zovem se Pedja, iz Beograda sam.

Do sad nisam imao kontakta sa Fiat automobilima i nasledih Fiat Ducato 20.benzin, 1996, teretni.

Nadam se da cemo lepo razmenjivati iskustva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav

Ja sam Sasa iz Ns. Od nedavno konacno i vlasnik jednog ne tako savrsenog Stila 1.6 16v.  kupea.Ali se nadam da cu ga uz pomoc vas i vasih saveta dovesti do savrsenstva. Jel sam bas veliki ljubitelj fiata a pogoto stila. Pa da se i druzimo po skupovima. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 4.1.2019. at 9:32 PM, neshaoct said:

@markof88

 

Priznaj da si čekao da tvoje predstavljanje bude prvo u novoj godini :D 

Dobrodošao na Forum :welcome: 

Nadao sam se novogodisnjem poklonu :D 

Hvala na dobrodoslici :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Caos :D

Ja sam Vanja (ooo da, zensko sam i pravo ime mi je Vanja) imam 22 godine, iz Beograda. Od nedavno vozim Fiat grande punto (van) 2011.god, 1.3, 134.000km presao.. zaljubila dam se u njega. 

 

Edited by Vanja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, zovem se Nemanja, iz Obrenovca sam i od skora vlasnik Delte 1.6 mjt 120k. 2010 god. Nikada nisam preterano razmisljao o ovim kolima a od kako sam je kupio shvatio sam da sam bas pogresio sto to nisam mnogo ranije uradio. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim clanovima foruma, zovem se Ivan, iz Beograda sam i od skoro vlasnik svoje druge Multiple u zivotu. Prvu sam prodao ni ne sluteci koliko ce mi faliti pa nakon par godina evo je opet u mom zadovoljnom vlasnistvu. Imam dvoje dece i dosta igracaka (sto mojih sto decijih) i tek kad sam prodao prethodnu Multiplu shvatio sam koliko taj auto pruza u smislu multifunkcionalnosti i komocije u voznji. Zadnjih par godina sam vozio VW i malo se odvikao od problema kao sto su italijanski inzenjering i kvalitet pa se sad podsecam koliko sam problema ustvari imao sa starom Multiplom sto se tice elektronike, sijalica, konektora, slabasne mehanike i brzih resenja konstruktora. VW te jednostavno razmazi kad je sve to u pitanju ali sam se i pored svega toga ipak odlucio da ponovo uzmem Multiplu. Kupio sam metansku verziju 2006 godiste i za sada sam zadovoljan trgovinom.

Prethodna je bila JTD i prodao sam je samo zbog visoke potrosnje i skupe registracije. 95% voznje u toku godine je cista gradska voznja od 30-50 km dnevno sa sigurno 10-ak startova i jendostavno se nisam uklapao sa potrosnjom. Samu snagu oba vozila nije moguce porediti jer JTD obiluje snagom i pokretnoscu dok je metanska prilicno troma i odaje totalno drugi osecaj u voznji. Ali i pored toga mislim da je za mene metan bolji izbor kad je cena voznje u pitanju jer mi je to trenutno najvaznije. Imam par problema koje bih probao da resim pa cu ih predstaviti u zasebnim temama. 

Pozdrav Ivan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

silja150 , taksista u pokusaju vec 30 i kusur godina.Kupio sam Stilo 1.9 jtd 2005 - 85 kw . Malko me zeza al proradice . 

Inace sam iz Bgd .

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...