Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav @Caslav , tu smo da se druzimo i pomognemo.

Dobrodosao na forum, uzivaj ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima. Ja sam Aleksandar iz Niša imam 29 godina, vlasnik sam Fiat Punta mk1, 1998 godište auto, benzinac 1.1 motor. Auto posedujem već 6 meseci. To je moj prvi auto koji sam kupio sa suprugom. Čitam ovaj forum već duže vreme i rešio sam da otvorim nalog. Uskoro ću i auto ovde predstaviti i postaviti neka pitanja vezana za auto članovima foruma. Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima! Od danas sam vlasnik Fiat Grande Punta 1.3 MultiJet 85 KS 2013 prešao skoro 190.000 km.
Proveren u servisu Goran. Da li imate neki servis u Mirijevu da mi preporučite?
Koliko sam razumeo ovaj motor ima lanac a ne kaiš, pa bih da mi iskusni članovi foruma pojasne šta znači veliki servis za ovaj motor? I da li bi trebalo da ga uradim na preporuku. Zakazan je servis za 22 Oktobar.

Hvala unapred dobri ljudi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idi kog Gorana Paliću, lepo sam ti reko pre neki dan. Šalim se, dobrodošao na forum. :) 

 

Ako baš insistiraš na Mirijevu, imaš Ninića (sa kojim nemam lična iskustva doduše).

Ovde imaš temu sa servisima pa pročitaj tamo, ili postavi pitanje

 

Što se tiče zamene lanca, ako ga je neko promenio pre tebe i to imaš zabeleženo verovatno znači da ti nikada nećeš morati. Neka ti provere u kakvom je stanju prilikom tog servisa, najbolje će ti oni reći da li treba da se menja ili ne. Generalno, motor sa lancem umesto kaiševa je jeftiniji za održavanje jer je interval zamene lanca mnogo veći nego kaiša.


Kad ugrabiš vremena, slikaj i predstavi auto ovde 

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/forum/12-predstavljanje-automobila-članova-foruma/

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima.. Već duže vreme pratim ovaj forum i veoma je koristan.. Konačno sam našao vremena da napravim profil i pridružim vam se.. Vlasnik sam Lancia Lybra 1.8 modela i Italijanski automobili mi se baš sviđaju.. Nadam se da ću ovde dobiti neke savete koji će mi koristiti kada zatreba ☺️

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima. Ja sam Marko, zivim u Pirotu i skoro sam kupio svoj prvi auto, Fiat Punto Sporting 1.2 16V benzinac, 2001. godiste, 3 vrata, 6 brzina, 80 hp.

Auto ide kao mecava i odusevljava me koliko je startan, tih i mali potrosac. Stvarno nemam zamerki, mozda je subjektivni osecaj jer mi je prvi auto, ali sam stvarno odusevljen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima! 

Zovem se Igor i od pre 20 dana vozim gp evo 1.4 sa fab plinom. Kompaktan mali autic, deluje mi cak da ne manjka sa prostorom u kabini u odnosu na stila koji sam ranije vozio, mada nisam nesto ni zahtevan sto se toga tice... Imam jedan problem koji cu predstaviti u odg temi...

Pozz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

 

Ja sam Marko, sa Novog Beograda, vozim punta 1.3 mjet, povremeno posetim forum, pa odlucih da se predstavim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Snadjoh se nekako :(. Pa hajde da ispostujemo pravila. Ja sam cika Aca iz Velikog Gradista  ceo zivot "u gumama" (Auto servis "Europa-Vulco"). Sada je to u nadleznosti mladje generacije a ja sam strucni konsultant-saradnik (u prevodu, fizicki radnik bez plate :lol:). Malo sale ali to je otprilike. 

Vozio sam svasta u moje 62 godine ali sam upravo pribavio jedan, mojim godinama jelte, primeren auto i to "Grande punto" 2007.g. 1,3MJ 90KS pa cu  ponekad` ovde nesto da pitam jer ja volim sa time da se bakcem, sto bi se reklo to mi je hobi. Ujedno, na raspolaganju sam za sva pitanja iz moje struke jer, kao sto rekoh, 30 godina se bavim gumama i onim sto uz to ide.

Edited by Aca Vulco

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veliki pozdrav svima, Bogdan iz Kragujevca, od skorije posedujem Fiat Punta mk2b 1.2 8v '05, vec neko vreme sam bio lurker na forumu, :D pa reko' aj da se predstavim formalno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Fireball @Frki 1977 @Darko90 @tambyra @Iggy88 @Maki187 @Aca Vulco @Maps @hakunamatata

 

Dobrodošli na Forum. :welcome::) 

Ako možda imate nekih nedoumica kako se koriste opcije na Forumu, klik ovde:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/forum/104-podešavanja-foruma-i-uputstva/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...