Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav raja ja sam chicco iz bosne tacnije Sarajevo posjecujem i znam za forum vec odavno ljubitelj sam italijanskih vozila fitat stilo nb 1 1.6 16 v 2002 kako da,postanem clan ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Escargot  @chicco79

 

Dobrodošli na Forum :welcome: 

Kako misliš chicco79 ''da postaneš član''...pa već si postao registrovanjem na Forum. B)

Ako misliš na karticu Kluba, onda ovako...ali realno ne možeš je koristiti za popuste u BiH jer ih nema na teritoriji BiH. :) 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej ekipa ,

 

I'm new here . Zovem se Muamer poznatiji kao Muki , dolazim iz Bosne (Mostar) .

23 godine . 

Ponosni vlasnik Puntiše mk2b iz 2004 godine . 

Otvaram garažu večeras ak ne zaspem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 7/11/2018 at 11:02 PM, neshaoct said:

@Escargot  @chicco79

 

Dobrodošli na Forum :welcome: 

Kako misliš chicco79 ''da postaneš član''...pa već si postao registrovanjem na Forum. B)

Ako misliš na karticu Kluba, onda ovako...ali realno ne možeš je koristiti za popuste u BiH jer ih nema na teritoriji BiH. :) 

E hvala pozdrav:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja da se predstavim,Milos,Loznica od pre neki dan punih 30 god,trenutno vazim opel corsu c 1.4 16v,u budućnosti planiram nekog italijana, najradije bih vozio pandu,ali posto sam ozenjen imam jedno dete a planiram jos,bice mala,pa ce možda pasti neki stilo karavan,ili neki bravo...otom potom :) uglavnom,dobro ja vama dosao :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Aleksandar Croma 2006 150k

 

Dobrodošao na Forum. :welcome: 

Tema o iskustvima sa servisima je ovde:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/5125-fiatlanciaalfa-romeo-servisi-dileri-pozitivna-i-negativna-iskustva/

 

Ne mora Selenia, ali mora ulje koje ispunjava isti Fiat standard, klik na ovu temu:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/33155-selenia-ili-koje-ulje-sipati/

 

Pošto obe teme imaju dosta upisa (najbolje bi bilo da sve pročitaš :whistle:), ili barem da pogledaš 5-10 poslednjih strana na njima.  :thumbup: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima od Preletacevica iz opel grupacije.  :D Nov auto za mene, lancia thesis. Nadam se dobrom druzenju, a o kolima u novoj temi. :lol: A posto sam zeni obecao jedan fiat bravo u buducnosti, druzicemo se. :zorro:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav.

ja sam domagoj iz karlovca (hrvatska).

39god,duze vrijeme pratim ovaj forum pa reko da se prikljucim.

inace obozavam talijanske aute.

vozio alfu 147,2008god,88kw,jtdm.4god bila u mom vlastnistvu i bio prezadovoljan.

sada imam vec god dana fiat bravo,1.9,110kw,2008god.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo svima,

 

Ja sam Bojan, '85., iz Beograda, Rakovice. Sportski trener, web dizajner, profesionalni vojnik, student i jos svasta nesto.

Uclanio sam se u ovaj forum, jer planiram kupovinu svog prvog auta u skorije vreme i to Fiata Grande Punta, pa cu videti dokle cu doci sa time! ;)

 

Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima .. Časlav iz Beograda imam Lancia ypsilon 1.3 mjet 2005 ... Nadam se da ću nekom pomoći kao i da ću sam pronaći pomoć Pu Pu Pu kad zatreba ... Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...