Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

On 04/05/2018 at 1:08 PM, Sheriff said:

Nadam se lepom druženju i razmeni saveta

Na pravom si mestu okupljanja i zabarskih ali i ljubitelja ostalih brand-ova ;) .

Pozdrav, dobrodoslica i uzivaj na forumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima!
Ja sam Vuk iz Beograda. Po zanimanju Fizioterapeut, drzim salon lepote u BGD.
Od skoro sam u FIAT-u (Bravo 1.9 JTD), a imao sam pre i Alfa Romeo 147.
Pratim ovaj forum bas dugo, samo se nisam registrovao, zbog nedostatka vremena, na zalost.

Pozdrav svima!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav @Vuk026 , ovog puta i zvanicna dobrodoslica kao novom drugu clanu :) FLCS foruma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav i ZG....pridružio se forumu da odgovorim na pitanje i to je to.....btw odličan forum puno informacija i korisnih savjeta, ak nemate ništa protiv ostat ću još malo....moja zvjer

FIAT PUNTO ACTIVE
1.2 8v 44/60 2004
LPG: Tomasetto mod
AT09 I122467
E8 67R-01 4006
LPG-ECU: STAG 300
(600km/39LPG)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Vuk026 @salinjo @Syzac @Dacha.83

 

Dobrodošli na FLCS Forum :welcome: 

Ako vam treba poneko uputstvo kako uraditi ovo ili ono na Forumu :D, klik ovde: 

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/forum/104-podešavanja-foruma-i-uputstva/

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, moje ime je Zoran i dolazim iz Sombora.Vec par godina pratim forum ali nikako da se registrujem.Vozim Stila 1.9jtd.Nadam se da cemo se lepo druziti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Shojke

@Nesus

Pozdrav i dobrodosli na forum!

Ako kolega @Shojke zeli (posto je ovde u pitanju tema za predstavljanje clanova) - njegov prethodni post mozemo da prebacimo u "Predstavljanje automobila clanova", gde ce imati svoju temu o vozilu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao svima,

imam Fiata bravo 2007 godiste.Auto je u mom vlasnistvu 4 godine.Prezadovoljan sam.Auto redovno odrzavam u servisu Goran.I sa njima sam prezadovoljan.Ljudi rade posao nema greske.

Sto se tice auta on je 1.9mjet 150ks , uradjen mu je tuning pre 3 godine i trenutno ima 180ks.Pravio je knedlu pa mu je Goran izvadio klapnu iz usisne grane.Od tad nikakav problem nisam imao...

Kvarovi ? sve je bilo nesto sitno,prelivno crevo,grejac jedan.Redovan mali servis a auto nema problema.

Jedini veci kvar je bio na klimi,kad su mu se plastike u granama za izduvavanje vazduha poremetile i crko jedan motoric klime,to je odprilike bilo jedino skupo sto sam morao da uradim.

Slike auta cu postaviti kad dodjem kuci,jer sad pisem sa posla i nemam slike u kompjuteru.

Ovim postom sam hteo da se predstavim.Imam i nekih pitanja al to cu na tehnickom odeljku :)

Pozdrav svima koliko vas ima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@mijat1989bravo

Pozdrav i dobrodoslica na forum, cemu toliko odugovlacenje da nam se pridruzis ;) ?

Predstavljanje automobila clanova je u posebnom podforumu, pa ako budes imao zelju za otvaranjem svoje teme, samo izvoli:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/forum/12-predstavljanje-automobila-članova-foruma/

 

Tu cemo prebaciti i predstavljanje kolege @Shojke od par postova iznad.

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala,

pa iskreno do sad sam bio na forumu opela i peugeota...a od kad imam fiata samo sam citao Vas forum,pa reko aj sad malo i ja da se ukljucim...Ima dosta zanimljivih tema :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Nesus @Shojke @mijat1989bravo

 

Dobrodošli na Forum :welcome: 

Kao što je ivan rekao, @Shojke tema oko predstavljanja automobila je sada izdvojena ovde:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/77097-fiat-punto-mk2b-dynamic/

 

:thumbup: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima.

Zovem se Petar i od danas sam vlasnik Lancia Musa.

Do sada sam vozio Nemce ali nikada nije kasno....

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Maremarer

Pozdrav Mare i dobrodosao na forum - uzivaj, pisi, navrati na neki FLCS skup ;) ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo svima, da se pretstavim, jas sam Filip iz Makedonije, Kumanovo, citao sam ovaj forum i pre nego sto sam postao vlasnik Fiata Grande Punto i pribavio sam dosta korisnih informacija. Pre 3 nedelje kupio sam Grande Punto 1,3 mjet sa 75 KS (Active, osnovna verzija) 2008 godiste. Vidim ima dosta tema, druzicemo se sigurno. Detalje i utiske o autu pisacu u temu Grande Punto. Pozdrav

Edited by Filip MK

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Maremarer @FilipMK2

 

Dobrodošli na Forum :welcome: 

 

Ako nekome trebaju kratka upustva kako postaviti ovo ili ono, gde to uradili ili sl., ima toga ovde:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/forum/104-podešavanja-foruma-i-uputstva/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo, da se predstavim.

Ja sam Nikola i od skoro sam vlasnik Lancya Lybra 1.9 jtd 85kw sw 2004.

Kacicu slike kasnije kad ih napravim :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Escargot

Pozdrav Nidzo, dobrodoslica na forum, slobodno se raspisi, ukljuci u diskusije...

Predstavljanje svog automobila (naravno, ako zelis) mozes da postavis u odgovarajucem podforumu ;) :

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/forum/12-predstavljanje-automobila-članova-foruma/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...