Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

@Latinn

Pozdrav, dobrodosao na forum, uzivaj i slobodno se raspisi ;) .

12 hours ago, Latinn said:

želja mi je da se učlanim u klub. 

Ako pored clanstva na forumu zelis da se uclanis i u FLCS klub, detaljnije mozes da pogledas ovde:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav junaci , zovem se Boris , 30 leta , dugo se akam sa Zabarima , posle kappe sa kojom sam bio zadovoljan (2.4 benz v.i.s) presao na alfu kojih sam provozao fino (156 , 164 , 147 , gtv) uvek i samo benzinci i sem 147 i gtv-a sve su bili 6 cilindrasi benzinci (nisam covek od plina) , LM . Posle dugo godina cekanja pada cena kao i dostupnosti rezervnih delova i tako dalje dosao je taj momenat da sebi ispunim neki decacki san i kupim Thesisa cuvenog i naravno opet sa 6 lulica . Veliki pozdrav a vise o autu na mestu predvidjenom za to pozzz ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima zovem se Sasa iz Lugavcine sam kod Smedereva.Skoro sam postao vlasnik Fiat Scuda,i nadam se da cu da cujem dosta dobrih i korisnih saveta o Fiat vozilima posto do sada nisam imao priliku da posedujem neki od njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto, kažem da je moguće da ih ne vidim... :P neke sam čak i komentarisao... :D:D 

Samo napred, raspišite se... :thumbup: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima.
Mladja ovde, masinski tehnicar, iz Obrenovca, trenutno na Novom Beogradu, radim u S. Mitrovici, pa kad budem kupio Musu, vidjacete je na sve strane.  :)

Trenutno ne vozim bas nista. Hobi : americki fudbal, inace sam i aktivni sudija ovde kod nas, i u regionu.

Vrlo zanimljiv forum, svasta sam ovde video (mislim na mnogo dobrih saveta), nadam se da cemo se lepo druziti. 

Mladjen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poštovanje svim članovima Foruma, moje ime je Ivan, mast.inž.poljoprivrede iz Beograda, lociran trenutno na Novom Beogradu a radim gde me bace jer sam najveći deo vremena terenac :) Ponosni vlasnik puntaje mJetovića 04, pre toga tenAk Volvo 340GL. Hobi su mi: sport (najviše biciklizam, bio aktivni takmičar a sada posao uzeo svoje....zato mi i punto godisnje pređe jedvite jade 3-4K dok bajk i do 15-20K), puštanje zmajeva (ne ne pasulj varijanta), čitanje knjiga, gledanje anime i čitanje mangi. 

 

Čitajući forum sam dosta naučio, ali tu i tamo zafali po koji ekser za dasku tako da... :D Nadam se da ćemo se dobro družiti.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima

 

Odmah da se izvinim ako sam nesto pogresio po pitanju objavljivanju ovog predstavljanja, jer bas i nisam vican tome......ali nadam se da sam "ubo" gde treba i kako treba.

 

Elem, Sasa iz Obrenovca, sad vec dogurao do 49g, duze vreme pasivan pratilac ovog foruma, a sad malo da i ucestvujem......

 

Vozim Zastavu 10, srebrna, kupljena nova 2008.g,  i nadam se da ne "smetam" ovde, jer ipak je to ustvari Fiat......Punto...typo 188.....sto bi rekli MK2b, iliti Punto 3 (vidim da se taj model i tako oslovljava, kako gde i kako ko).

 

Inace italijanske aute volim, Alfa Romeo od detinjstva, jos od Alfasuda, preko Alfasud Sprinta, pa GTV-a onog starog klasicnog kupea, pa 33-ke.....

Jos ona nekad cuvena oznaka QV........................svaki alfista odlicno zna sta to znaci....

Pa 146, a tek umetnicka skulptura zvana Alfa 156.........pa 147.....pa........

 

Zelena metalik 33-ka na Sajmu Automobila u BG-u '84.......drugari nisu mogli da me odvoje od nje !!!!

Oni obisli ceo sajam a ja ih cekao tu kod 33-ke.......

 

Pa Lancia Delta, prvi model iz '79.............Delta HF.......putnicka, drumska verzija, ne ona trkacka Integrale......

Uhhhhhhh, i dan danas imam u arhivi broj tog cuvenog AvtoMagazina (1983 ili bese iz 1984) gde je jedna snezno bela HF bila na testu........

Jooooj, decacki san !!!!!

 

Lancia Lybra...jos jedno umetnicko delo.....nepravedno potcenjeno.....

 

Aj dosta.........za pocetak.....

 

P.S. Samo jos da dodam - posedujem tog Punta (Zastavu 10) NEPOTOPLJENU, sto je posle one 2014.g i onog kataklizmicnog maja i poplava, zaista retkost u Obrenovcu......nazalost......

Edited by sasaasas

Share this post


Link to post
Share on other sites

@sasaasas

Sasa, sve je na pravom mestu ;) , dobrodosao i uzivaj na forumu.

Ako budes zeleo, mozes da predstavis 10-ku u odgovarajucem podforumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

 

Bojan iz Beograda. Profesionalno se bavim racunarskim mrezama. Od danas vlasnik Lancie Lybra-e 1.8. Karavan verzija, benzin/gas. Lancia mi je slaba tacka od najranijih dana, a danas sam sebi konacno ostvario zelju. Sam auto je  bagovit i imace dosta na njemu da se radi, ali jedno po jedno i resice se.

Edited by Boki78

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala!

 

Auto ide u sredu na servis kod Gorana. Posle cim bude nesto lepseg vremena, napravice se fotke i detaljno predstaviti auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ekipo.

Eto i mene posle dugo vremena. Zovem se Filip, imam 28 godina i iz Podgorice sam. Vlasnik sam Mercedes-Benz E klase, popularne 124 a ujedno i osnivac i predsjednik Mercedes kluba Montenegro.

Ipak, u dusi sam Alfista, mada sam uvijek volio Italijane.

U dijelu za savjete cu se glasnuti.

Nadam se dugom i lijepo druzenju.

 

Pozrdrav za sve :)

Edited by ljumovicfilip

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima!

Zovem se Stefan,1994 god.,iz Zemuna sam,od pre par dana sam vlasnik Fiat Stila 1.9 jtd karavana..on mi je prvi Italijan pa cemo da vidimo,za sada sam zadovoljan... vec duze vreme pratim forum i resio sam da se i ja prikljucim...

Vidimo se u postovima! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...