Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Evo ovako, Fiat Freemont 2012 g. 2.0 Mjet motor 170ks automatik 4x4 standardna oprema da sad ne pisem sta sve ima mozete i sami procitati. To je kao sto znate brat blizanac od Dodge Journey samo mnogo bolje opremljen unutra. Auto posedujem od jula ove godine i za sada nemam neke vece zamerke

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima ja sam Laki iz Podgorice vozim FIAT stilo jtd 2004 i obozavam ga.

Moze li mi neko pomoci.Izgubio sam kod od radija serije MO16119 model OA 735374217.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, Ivan iz Beograda, dugogodišnji ljubitelj italijanskih automobila...mnoge od vas znam sa nekih starih foruma, pa da se i ovde malo družimo. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, Boban iz Beograda, trenutno u procesu kupovine Fiat vozila. Poznat mi je ovaj forum vec duze vremena i smatram da je izuzetno koristan, pregledan i uredjen. Imam u planu uclanjenje u klub i nadam se dobrom druzenju. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U obzir dolaze Punto 1.3 mjet ili  Stilo 1.9 jtd/mjet 8v. Znam da su to vozila razlicite klase, ali u sustini bi mi i jedan i drugi odgovarali pa koji nadjem u boljem stanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prije par dana sam kupio Punta 1.2 8v 2000 godište, servisiran redovno u ovlaštenom servisu.Djeluje jako dobro i utegnuto. Ovo mi je prvo Fiat vozilo i nadam se da će se pokazati u pravom svjetlu. Znam da je tema samo predstavljanje, ali budući da sam novi bio bih jako zahvalan ukoliko bi me neko uputio na temu gdje bih mogao da saznam gdje se nalazi kutija sa osiguračima kod ovog modela. Pretpostavljam da imam problem sa osiguračem od kratkih svjetala, budući da su juče u toku vožnje se samo "izgubila". Hvala unaprijed i lijep pozdrav iz Tuzle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svakako ce ti koristiti, konkretno o osiguracima (na tabli i u motornom prostoru) od strane 215 pa nadalje:

https://www.fiat-lancia.org.rs/Manuals/Punto_mk.2b.pdf

 

@FP2000

@BobanV

Pozdrav i dobrodosli na forum!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poštovani članovi ljubitelji Italijanskih automobila ja sam Vladimir iz Zrenjanina ljubitelj sam Fiata gde sam radio u ITA u FIatu 6god posle u Ople servisu i sada sam vlasnik auto servisa pa mi je drago i čast da budem jedan od vas 

Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, Stefke iz Beograda ovde. Ovo je moj prvi Fiat Stilo 1.6 benz/plin 2003 sa troje vrata i mogu vam reci da sam zadovoljan s obzirom koliko blate Stila po raznim sajtovima. DO juce sam uglavnom vozio dizele..Volvo...Pezo...Vw... Na njemu trenutno nemam ulaganja, za sada je sve okej. Ukoliko imate neke preporuke za dobrog majstora i servis a da me ne prave budalom, bicu vam zahvalan. 

 

20171225_132152_Richtone(HDR).jpg20171221_155902_Richtone(HDR).jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima.Dugo se nismo videli.Posle Bravo i Maree karavan u garazi je jedan Ulysse 2.0....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozzz svima Marko iz Foče. Vlasnik fiat stila mjet 140konja+cip na 187 radjen u safe cip Novi sad. Bice predstavljen na forumu. Nadam se dobrom druzenjuu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, Milos iz Rume.   Sa zastave 101 presao na Punta GT-a tako da mi majstor Mića i lokalni otpad više nisu resenje za svaki problem, al vidim da vi svasta znate pa reko, da se pridružim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@tuzi66 @Luka99 @bairko @smilodon @Deex @Miki 47 @laki_ @*IvanT* @BobanV @FP2000 @Vladimir023 @stefkebg011 @Борис @stole_kujundzija @Staras @pro_botina

 

Dobrodošli na FLCS Forum. :welcome: 

Dosta zanimljivih automobila, pa ako imate vremena slobodno napišite nešto više o njima ovde:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/forum/12-predstavljanje-automobila-članova-foruma/

 

:thumbup: 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, Miloš iz NB, 18god, od nedavno vozim Fiat Bravo 1.9 MJET 150ks, želja mi je da se učlanim u klub. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...