Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

@STILO16V

 

Dobrodošao na Forum :welcome: 

Poooolako, imaćeš i za napisati sigurno, a postoje i veeeeeliki delovi Foruma koji nisu za tehnička pitanja, nego onako opšte neke teme o automobilima i tako to... :thumbsup: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo ljudi,

Ja sam Ivan iz Beograda. 31 godina. Od nedavno vlasnik Fiata Tipo 2017 godiste. Do sada sam vozio Skodu i Renault. Oni su me odlicno sluzili pa se nadam da ce tako biti i sa Tipom. Motor je 1.4 16V. Mozda malo veci potrosac ali prema mom misljenju jednostavnost motora je najveca prednost koju danasnji automobili mogu da imaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@E1.2BIN @Milan1985

Pozdrav i dobrodosli na forum. Uzivajte, raspisite se, a ako imate zelju mozete predstaviti svoje automobile u odgovarajucem podforumu:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/forum/12-predstavljanje-automobila-članova-foruma/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, ja sam iz Makedonije i trenutno vozim Punta 1.3 JTD iz 2004, pre njega takodje sam vozio Punto ali 1.1 55 S iz 1998 i to je zapravo bio moj prvi auto. Pratim ovaj forum vec neko vreme pa eto napokon resio sam se da se zaclenim i da Vam predstavim moj auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima. Ja sam Bojan. Za koji dan mi stize Stilo 1.8 16V. Volim da cackam oko kola, tako da verujem da cu ovde naci pregrst informacija :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim clanovima, ja sam Milan zivim na Banovom brdu. Imam 21 godinu, po zanimanju elektrotehnicar :). Nadam se da cemo se leo druziti, tu sam ako mogu nesto da pomognem, nadam se da je obostrano. Vozim Lanciu Ypsilon 1.2 8v 2001. godiste, ali vise o tome u predstavljanju kola novih clanova da ne bi dobio opomenu od admina na samom pocetku :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima!

Ja sam Bojan i vozim Fiat Stilo 1.9 JTD 85KW. Nisam do sada vozio italijanske automobile. Vozim ga godinu dana i vrlo sam zadovoljan. Uradjen veliki servis a ovog leta sam isao sa njim u Grcku bez okakvih problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Sergiocacak

@Matkecar

Pozdrav i dobrodoslica novim kolegama Fiatistima.

Uzivajte na forumu, raspisite se po temama, a ako imate zelje i volje slobodno predstavite masine u odgovarajucem podforumu:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/forum/12-predstavljanje-automobila-članova-foruma/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

ja sam Marijan iz Zagreba i vozim Lanciu Thesis 2,4 jtd mjesec dana

nakon Alfe 166 2,4 jtd koju sam vozio 7 godina.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo ljudi, ja sam Amir iz BiH-a. Vozim Fiat 500L 1.4 16V, a moje prvo auto je bio Fiat Bravo 1.4 12V (dobro me je sluzio ;)). Pozdrav

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan u kucu.
Nadam se da cu uskoro postati vlasnik nekog autica, pa vas pratim i citam. A i ako ne postanem, planiram da nastavim da posecujem forum i pratim postove koji daju doprinos kvalitetu foruma. Potrudicu se da negde i ja pomognem, ako naletim na neku temu gde mi znanje i iskustvo to dozvoljavaju.
Kruzni iz Zemuna.

Sent from my LG-H955 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Dragisa Tesanovic Tesa inace Banja Luka.

Bavim se uvozom prodajom servisom aparata i opreme za zavarivanje. 

Vozilo Fiat Croma mali skromni auto inace 1,9 150ps sa solidnom opremom. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@E1.2BIN @Milan1985 @MultiTrance @Bio @pvlvc @Bojan M. @Sergiocacak @Matkecar @mferen61 @amkan @Darko M @kruzni. @tesa123

 

Dobrodošli na FLCS Forum. :welcome: 

Kad budete imali vremena slobodno nam predstavite vaše automobile, ima se šta zanimljivo videti/pročitati o npr. novom Tipu, ili jednom od 500L-ova u BiH, ili o Thesisu 2.4 JTD... :thumbsup: 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje ime je Dejan,vec duze vreme citam forum (citaj: Predstavljanje vasih automobila) ,skupljam informacije i inspiracije i danas resih da postanem i punopravni clan jer eto stigao je "novi" Punto 1.2 8v sa 5 vrata,kojeg u saradnji s bratom planiram da dovedem u malo zavidnije stanje nego sto trenutno jeste. 
Cim se automobil registruje i osigura,predstavicu ga u posebnoj temi.

Srdacan pozdrav svim clanovima foruma i nadam se lepom druzenju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, Dejan 46 godina Loznica, 2001-ve vozio Fiat UNO sa 1.5 benzin motorom, očajnu instalaciju imao. Slupao se sa njim i zarekao da Fiatu ni blizu neću prići. Prošle godine mi se namesti malena Panda sa 1.2 motorom pod više nego povoljnim uslovima plaćanja i veoma veoma niskom cenom, progutam ono što sam se zarekao i rešim da kupim ,,Pandivoja". Uradim mu veliki servis i skoro godinu dana smo se družili, bilo je paljenja kojekakvih lampica, gašenja istih, pukla klema na kablu koja ide na akumulator, ali sve u svemu korektno je odradjivala posao. Bilo je turica i po 500-700 km u jednom danu i evo pre 3 nedelje je ,,Pandivoje" našao novog vlasnika (u cugu je pregazio 1300 km do njega) a ja se zahvaljujući Pandi opet osvrnem na Fiatov program i kupim Stilo karavan 1.9 JTD 85 KW. Čuo sam da se svi hvale sa tim motorom pa me motor nije ni zanimao previše već sam više gledao limariju i trapove, probao ga po mraku, ne štuca, menjač lepo radi, motor prede, lepo vuče, unutra veoma dobro očuvan, ne lupka nigde ništa, kupio i oterao. Sutradan upalio, krenuo a iza sebe napravio dimnu zavesu. Krenuo da njuškam po netu šta je uzrok i našao vaš forum. Pored Stila u voznom parku imamo i Ford Mondeo 2.0 TDDI, Peugeot 206 1.4 HDI, Opel Movano putnički 2.5 (mislim da nosi oznaku CDTI), i LT 35 Maxi 2.8 takodje putnički. Koliko budem znao uključivaću se i deliti iskustva ali ipak mislim da više imam da naučim nego trenutno da ponudim vašem (i sada već i mom) forumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...