Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav forumasi :-) Zovem se Ivan,trenutno vozim Alfu ali mi je u planu Thesis,pa bih vas molio da mi pomognete oko kupovine jednog sa kojim imam malih problema (pisacu o tome u novoj temi),nadam se kupovini i nasem daljem druzenju i naravno uzivanju u voznji Lancie :-)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima. Zovem se Mladen, iz Osijeka sam, skoro godinu dana vlasnik Lancie Kappe 2.0 20V. Duze citam forum, pa je bio red i da se registriram, da bi mozda pomogao nekome sa savjetom. Inace sam se zaljubio u Lanciu, ali dosla je kod mene relativno zapustena. Zapravo, dosla je kod mene sa svim greskama koje su uobicajene. Sad ju polako sredjujem i dovodim u red mehanicki, a na proljece i vizualno. Razmisljao sam da ju predstavim, ali me sramota jer nije sto posto, i u onakvom stanju u kakvom zelim da bude. Kad budem zadovoljan, slikam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@maximus80

 

Dobrodošao i zvanično na Forum :welcome: 

Nema razloga da te bude bilo kakva sramota, već kada nahvataš vremena predstavi nam Kappu. :) Uvek je zadovoljstvo gledati, pratiti kako neko sređuje auto... :thumbup: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav , zovem se Aleksandar , zivim u okolini salzburga , inace sam alfista :) 

ali trenutno vozim fiat 500 ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 9/7/2017 at 7:30 AM, maximus80 said:

Pozdrav svima. Zovem se Mladen, iz Osijeka sam, skoro godinu dana vlasnik Lancie Kappe 2.0 20V. Duze citam forum, pa je bio red i da se registriram, da bi mozda pomogao nekome sa savjetom. Inace sam se zaljubio u Lanciu, ali dosla je kod mene relativno zapustena. Zapravo, dosla je kod mene sa svim greskama koje su uobicajene. Sad ju polako sredjujem i dovodim u red mehanicki, a na proljece i vizualno. Razmisljao sam da ju predstavim, ali me sramota jer nije sto posto, i u onakvom stanju u kakvom zelim da bude. Kad budem zadovoljan, slikam.

Ljudi vole da vide kako se sredjuje auto, mislim da je OK da je predstavis i ispratis radove ovde. 

Dobro dosao! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U tom slucaju cim ulovim nekog vremena, predstavljam auto. I hvala vam puno na dobrodoslici. Mada, necete vjerovati, taj auto je vec na forumu. Prijasnji vlasnik je takodjer bio clan. Ali, od tog vremena kad je predstavljena, do danas, ja sam drugi vlasnik. Sta su ovi izmedju tog covjeka kod kojeg je bila kao casa i mene radili, nije mi jasno. Netko je cak dobro nasjeo negdje sa prednjim mostom, pa me ceka da i to odradim. A da ne spominjem svu silu ogrebotina i drugih problema. Ako nadjem temu, editirat cu post i dodati link.

 

EDIT:

 

Evo je:

 

Edited by maximus80
Dodan link

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav društvo , zovem se Saša iz Zaprešića , Hrvatska , imam 50 godina i neki dan sam kupio Fiat Stilo JTD.

Nadam se ugodnom druženju i uzajamnoj pomoći.

Nekad vozio 402 (uno turbo racing) , danas sve laganini, imam svoju malu radionicu gdje uživam ,dizalica,muzika,frižider ,...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Miloš Stojanović @chipani 

 

Dobrodošli na Forum. :welcome: 

 

Što kaže @Mijailović P., kaži nam malo više (kad nahvataš vremena) o tom Unu, odakle ideja za njega, šta je sve rađeno, koja vremena je imao, na koje probleme si nailazio i kako ih rešavao....sve je to jako zanimljivo za pročitati, saznati, naučiti.:thumbup: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav narode,evo i ja da napišem nešto...iskreno,nikad nisam voleo italijanska vozila(naravno,za dizajn kapa dole)nemce sam vozio od uvek,a onda sam prošle godine ne planirano uzeo BRAVO 1.6 16v 2001g i to je to...stvarno je fiat objasnio...a ja se oduševio i evo nas....pozdrav svima!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, ja sa Dejan iz Pančeva. Vozim Fiat Mareu 1.9 JTD karavan 2002 godište. Auto sam kupio pre mesec dana, prvi put vozim Fiat i dizel. Hteo sam ciljano samo Mareu.

Čuo sam dosta hvale o jtd motoru. Sa autom se polako upoznajem, nadam se vašim savetima. Nadam se dobrom druženju i čim ugrabim malo vremena postaviću slike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima! Ja sam Aleksa iz Podgorice, vozim Fiat Bravo 2007, 1.4 T-jet 16v 150ks. Vozio sam VW bubu 1.9tdi i presao na italijana jer volim njihove benzince i citao sam o ovom motoru sve najbolje. Uostalom Fiat je full full verzija, tocak 18, panorama krov, fabricki xeononi i parking senzori, full koza sa crvenim koncima i td.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima. Zovem se Ivan, odnedavno sam vlasnik fiat brave 2001, 1.6, 16V. Zivim i radim u Beogradu, inace sam iz Sapca. Nadam se dobrom druzenju, i pomoci od iskusnijih clanova ako budem imao nekih problema sa fiatom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Biga @sima21

 

Dobrodošli na FLCS Forum. :welcome: 

Kada budete imali vremena možete nam predstaviti vaše autombile, ovde:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/forum/12-predstavljanje-automobila-članova-foruma/

 

Posebno bi taj novi Bravo bio retkost na Forumu, taman malo više da saznamo kakav je u praksi taj 1.4T. :thumbup: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ćao svima, zovem se Bojan, vozim Fiću (onog starog ^_^), a od pre mesec dana i Fiat 500L (fiću, ovog novog B)).

 

"Novi" auto sam kupio polovan, u pitanju je Trekking 1.6MJT 2014. god, žuto-beli :happy:, sa dosta opreme (dvozonska automatska klima, senzori svetla i kiše, parking senzori...). Za sada vrlo zadovoljan (prešao iz P206), za dalje... šta me bude zanimalo pitam :D

Edited by BojanRak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, ja sam Vladimir i od pre par meseci sam korisnik (ali ne i vlasnik) fiat pande 1.3 mjt. Sto se tice pande, zadovoljan sam onim sto pruza i zaista mi ne treba nista bolje jer se kao kozica pentra po seoskim putevima i planinama :-D ali moram da sredim motor pa cu o tome u drugoj temi. Nadam se da ce mi ovde neko pomoci oko delova koje ne mogu da nadjem, hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo, ja sam Dejan iz Leskovaca. Planiram da kupim Fiat palio Weekend / karavan. Dosao sam na forum da pitam za nekoliko saveta i nadam se kupovini i daljem druzenju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

ja sam Marko iz Zagreba, prijašnji vlasnik 2 Fiat Punta 1.2 i dugogodišnji zadovoljan vlasnik Fiat Stila 1.6 16V iz 2002.godine.

Nedugo sam počeo imati neke probleme s autom, pa sam tako naletio na ovaj forum i konačno sam se odlučio i pridružiti.

Do nedugo nisam znao puno o autima (skoro pa ništa, osim adrese majstora :) ), a zbog problema sam počeo čitati, učiti i razmišljati punom parom.

Jedini problem je što više čitam, to vidim da manje znam :D 

 

Definitivno sam obožavatelj FIATa i nadam se da ćemo se družiti. 

 

(vrlo je vjerojatno da ću uglavnom čitati, jer ne znam kome bi ja što pametno mogao savjetovati :) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...