Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

E o0vako.

Ja sam Andrija iz Niša. radim ko taxista i vodoinstalater. Od skoro sam vlasnik Fiata Marea 1,8 benzin-plin. 
Pozdrav za sve članove od mene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrodosao. Na pravom si mestu ako zelis nesto da saznas u vezi automobilia, da pitas, pohvalis, kritikujes, objavis, mozes i da otvoris svoju temu i predstavis auto. U svakom slucaju, dobrodosao :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima. Moje ime je Marko, zivim u Smederevu i posedujem Punta 3 :D  Nadam se da cemo se lepo druziti i razmenjivati razna iskustva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo svima! Zovem se Damir, iz Ecke kod Zr. Skoro sam uzeo Stila 1.6 16v 2002. Volim italijanske makine, pa htedoh da primite kod vas u klub. :-) Zeleo bih da saznam vise o odrzavanju i eventualno nekim modifikacijama. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Zdravo svima. Zovem se Sasa Davidovic iz Bora skoro sam kupio GP 1.4 T-JET ,. Radim u RTB-BOR na odrzavanju transportnih traka i pogona. Predstavio sam svoj auto  pa reko red je i ja da se predstavim :-)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@mali_zmaj @Maree97 @lokica @Boris88 @bego80 @MarkoSd @MarendaEcka @Buvac030

 

Dobrodošli na FLCS Forum. :welcome: 

Ako Vam treba neko uputstvo kako da postavim ovo ili ono na Forumu, gde, kako da pretražim ili sl, pogledajte ovde:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/forum/104-podešavanja-foruma-i-uputstva/

 

Ako hoćete malo više da nam napišete o vašim automobilima, onda ovde:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/forum/12-predstavljanje-automobila-članova-foruma/

 

@Buvac030

Može li da se slika jedan od onih veeeeeeeelikih kamiona iz RTB-a, malo teksta, malo više o njemu... :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 hours ago, neshaoct said:

 

@Buvac030

 

Može li da se slika jedan od onih veeeeeeeelikih kamiona iz RTB-a, malo teksta, malo više o njemu... :) 

 

Aj ce ga napravimo. Za neki dan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo svima,

 

zovem se Marko, iz Beograda, vozio Punta i Dobla dizelaše, 1.3 - 1.9 , trenutno sam u potrazi za nekim lepim primerkom Grande Punta 1.3 Mjet ili 1.4 8v benzinac, pa ako neko ima nešto zanimljivo nek javi jer ovo što sam do sada gledao po oglasima i placevima u BGu je tragično... :) ovde sam se u inkognito modu informisao uglavnom o svemu iz nekih vaših iskustava ali nisam pisao do sada...nadam se da ću uskoro, možda i uz vašu pomoć, uspeti da pribavim mašinu pa da možda malo prodiskutujemo i o tome. Pozdrav svima još jednom i nadam se da ćemo se lepo družiti :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

 

ja sam Darko iz Šapca. Razmišljam o kupovini Brava pa sam odlučio da se učlanim na ovaj forum kako bih pokupio utiske od ljudi sa više iskustva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na dobrodošlici :) Počeo sam da tražim auto još prošle godine, ali sam odložio za sledeću godinu koliko sam se razočarao. Skupio sam pare, ali jednostavno nemam živaca. Sad čitam forum i iskustva vlasnika kako bih mogao da steknem neku sliku, mada vidim da su svi prezadovoljni tim autom :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav...Zovem se Zoran, iz Gornjeg Milanovca sam, posle dosadasnjih automobila vecine nemackih proizvodjaca, ovo mi je prvi italijan (Punto 1.2 8v), slucajno sam ga pazario (supruga je htela mali gradski auto), pa ko zna, mozda ovo bude dobar uvod u neku buducu saradnju sa "italijanima"...Kao i svuda, zahvaljujuci forumu i ljudima na njemu, na brzinu sam video sve prednost i mane...E sad, teorija je jedno, a praksa ume da bude drugo...potrebna je i sreca i svasta nesto jos...Za ovo vreme koliko je kod mene, za sada sam zadovoljan...Ako budem imao pitanja, verujem da ce se uvek naci neko ko ce mi rado pomoci, mada pretragom sam uspeo da nadjem dosta stvari koje su me zanimale, o kojima je dosta pisano, pa naravno nisam zeleo da ponavljam pitanja...Jos jednom pozdrav za "starosedeoce" na forumu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima.

 

Ja sam Miki,iz okoline BG-a,i resih da se pridruzim klubu,jer sam od skoro vlasnik jedne Maree....

koja nije bas u zavidnom stanju,ali....-koliko para....

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrodošao! Marea je zgodna zato što su delovi uglavnom jeftini, tako da najčešće za male pare može da se dovede u relativno pristojno stanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav iz Dime Skoplja. Dugo vremena sam vozio Opel i sada sam uzeo Fiat Bravo pa eto sam tu na forumu zbog neki problema, a nadam se u buducnost za lepih stvari

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima...

Ja sam Saša, iz Pančeva grada i 1974. god. Radim u EPS-u kao tehničar informatike.

Do skora vozio Stila 1.9mjet 88kw, a od pre neki dan vozim Fiat Sedici 1.9mjet 88kw 4x4.

Ne znam zašto, ali meni su Italijani nekako po izgledu ispred svih ostalih, a i do sada sam imao lepa iskustva sa mjet motorom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marko Djuric :ZeMuN

('pratim forum koju god ') 30god,keramicar,ozenjen cekam prinovu za 10tak dana :D

....fiat stilo jtd 59kw 80ks 2004 karavan....:rtfm:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...