Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

16 hours ago, Ex Alfista said:

Pozdrav svima, zovem se Nenad, iz Novog Sada sam, trenutno vlasnik Ford Focus-a, pre toga vlasnik tri Alfe :)

 

Zdravo Nenade, rekao bih da se znamo :D  dobrodosao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poz svima, Tomislav iz Hrvatske, Gospić, Lika.

U asortimanu trenutno Opel Astra, Fiat Punto, lada Niva i Golf V. Uskoro se nadam da će im se pridružiti Bravo 2.0 MJT

Inače sam tu pasivno bio i sad mi je bio potreban savjet pa rekoh bit će red logirat se :)
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima ,

ja sam Dzeki iz Sevojna(sone),vozim Stila duzi niz godina.Trenutno vozim 1.9 jtd 59kw,2002god,dinamic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, Bojan, rodom iz Sapca, zivim u Bg. '89 god. Od skoro uzeo nekog fiatica bravu 1.8. Za sad sluzi dobro, pored sitnih gluposti sto nam italijani priredjuju, ali u principu dobar. Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, vec odavno citam vase komentare, od nedavno sam postao vlasnik Fiat Stila 1.9 jtd 85 kw. 

Inace sam iz Bosne i Hercegovine, Ljubuški 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav narode !

Zovem se Nikola.

Prvi auto crvena 128-ca '03-'07, 306 1.4 '07-'12, Stilo 1.2 '12-'17, Croma 8v trenutno 'u garazi'.

Prvi auto se zaista zauvek pamti...

 

Volim automobile, mehaniku i automatiku. 

 

Dugo vec pratim forum te bih se rado ukljucio u razmenu misljenja i iskustava od strane vlasnika Fiat-ovih vozila.

 

Pozdrav svima !

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

 

Ja sam Tomislav iz Požege (Hrvatska), imam Fiata Stilo 1.9 Jdt MultiWagon iz 2004.g.

Na moju žalost već 7 godina imam problema sa vozilom, pa koristim ovu priliku da me netko posavjetuje.

Problem je u gašenju kontrolne table, pogotovo za vrijeme kiše, ako je ovo tema za neki drugi topic, molim admina da me uputi na pravo mjesto.

 

Hvala unaprijed i Lp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

 

zovem se Dobrivoj, iz Zrenjanina, od pre par dana sam vlasnik Fiat Punto 2 1.2 8V 2002 god. sa 5-ro vrata. Nadam se lepom druzenju i puno korisnih saveta od iskusnih Fiat-ovaca

 

Svako dobro

Share this post


Link to post
Share on other sites

@nikola_xpress

@Smireni

@Tomislav Tomljanović

@dobrivoj

Pozdrav svima, dobrodosli na forum, uzivajte i slobodno se raspisite!

Tomislave, imas li vitalni deo na Stilu :) - poklopac akumulatora i osiguraca? Ako imas, moze se pregledati kutija sa osiguracima i konektorima, masa, a problem moze da pravi i sama tabla.

Da ne bi off-ovali u temi za predstavljanje novih clanova, mozes da pogledas i dopises se u sledecim temama:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz,zovem se Danijel,iz Banja Luke sam...,pa recimo da sam vozio par fiata..,punto kec,seicento sport,bravo 1,9 TD,i sad Fiat Idea 1.3 multijet,...,kako god,uvjek kupim Fiata,puno svega za malo para,povozljivost,funkcionalnost,dosta opreme,jeftini za odrzavanje,imaju duha i sarma,usprkos nekim manama,koje uz redovna odrzavanja nestaju..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim clanovima foruma. Zovem se Marinko iz Valjeva sam, imam 19 godina. Od skoro sam vlanik Lancie K 2.4 20v  i Fiat pande 1.1MPI . Smatram da na forumu ima dosta poznavalaca ove marke i da cu resiti neke nedoumice u vezi sa navedenim automobilima.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, ja sam Aca iz Kragujevca. Do skoro sam vozio Punta 2 pa je na redu novi auto, saveti bi mi dobro dosli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,ja sam Boris iz Beograda,ljubitelj matorih fordova,do pre 8,9 meseci i dugogodisnji vlasnik jednog takvog.Trenutno nisanim nekog puntica po mogucstvu sportinga pa se nadam ugodnom druzenju :beer:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...