Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Okej, provalio sam da se nisam predstavio iako sam dugo na forumu :D Vozim Kruza, a neki je plan je bio uzeti GP kao auto za grad, medjutim uleteo je neki Pug ali i dalje pratim forum, veoma zanimljivih automobila i tema na forumu. pozdrav :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo svima. Fiatu sam veran od samog početka moje vozačke ''karijere'' od 2007. Iz Beograda sam, blizu građevine koju partizanovci vole više nego 'leba da jedu. Godinama sam vozio polovni punto 1.9 dizel. Gde sve nismo išli zajedno, i po zimi i po letu i po mnogim zemljama. Godine 2012. smo obojica mogli otići zauvek, ali hvala Bogu živ ja, preživeo i on. Kada sam pre 2 meseca razmišljao o kupovini mlađeg vozila, bilo je raznih dilema. Međutim, moje zadovoljstvo puntićem me je ostavilo u vernosti Fiatu, pa kupih polovan grande punto 1.3 mjtd 2011.god. Nemar, sada već mog bivšeg majstora, sa kojim sam svih ovih godina, i kojem sam verovao me doveo do Gorana u Zemunu i do vas ovde. Naime, moj bivši majstor nakon kupovine polovnjaka iz uvoza uopšte nije uradio veliki servis, a na moje insistiranje da se promeni lanac, govorio je, ne treba ima vremena. To me je preskupo koštalo, pre par dana na autoputu u punoj brzini je pukao lanac, a šteta je užasna. Čekam da mi Goran vrati auto u vozno stanje. Čitao sam raspravu da li na ovom motoru može da pukne lanac, MOŽE ITEKAKO, iskusih bolno. Svako dobro svima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze da se desi na svakom autu. Meni se desilo na Mercedesu, samo  sam imao ludacku srecu da nije u voznji nego prilikom anlasovanja, tako da sam menjao samo lanac i spanere. Nije ni to bilo jeftino, ali kako je moglo da bude ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo svima. Stigoh ovde pre par dana pa je red da se predstavim. Ja sam Milos Radosavljevic iz Vlasotinca, malenog ali prelepog mesta. Vlasnik sam Fiat maree SW sa 1.9jtd motorom. To mi je prvi Fiat i prvi dizel koji vozim, prethodnih petnaestak auta su mi bili benzinci ili plinasi... To sto mi je prvi dizel me i prevarilo da ne primetim odmah da mi je stradao termostat vec sam mislio da dizl bas toliko tesko dostize temperaturu i da ima slabo grejanje sto nije tacno...pre par dana sam ugradi termostat vernet od renoa 4 za 550  dinara i sada sve to besprekorno funkcionise. Eto toliko o meni za pocetak. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima. Zovem se Branislav Beljin i dolazim iz Pecinaca. Vlasnik sam Fiat Bravo 1.2 16V 2000 godiste. Prvi Fiat do sada, prezadovoljan sam, do sada sam probao razne automobile i od toga samo jednom dizela. Uskoro cu uraditi predstavljanje automobila pa bacite oko u tu temu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima iz Zagreba.

Mislim da sam se već bio registrirao ali izgubio podatke pa evo ponovo.

Nakon Prizme 1,9tds, Kape 2,4jtd došla na red Delta 2.0mjtd 2009.

Sad ima 130 000 što piše, zamjenio zadnje disk ploče i pločice, nosać motora a uskoro ću i prednje ploče i pločice.

Ostalo samo redovni servisi.

Za sada toliko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima .

 Zovem se Hranislav Kostadinovic iz Beograda, Vracar.

Vozim fiat 500l 1.6mjdII 120ks 16v 88kw 2016 godiste.

Ovo mi je prvi auto i ja sam blago receno odusevljen. Ja sam gledao da kupim porodican auto da smestim zenu, dete i "TASTU" :rant:

Kada budem izasao na otvoren put dopisacu jos koju rec. Ovako nemam sta da napisem jer ga vozim samo po gradu.

 

17155249_10211617181803656_8886198146119730225_n.jpg

20160911_114049.jpg500l slika.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Hranislav

 

Dobrodošao na Forum. :welcome: 

Ako hoćeš/imaš vremena, imamo deo Foruma gde možeš predstaviti auto i pisati šta god o njemu, svojim iskustvima:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/forum/12-predstavljanje-automobila-članova-foruma/

 

Ujedno takve teme obično posluže ljudima i da se malo bolje upoznaju sa ostalim članovima Foruma, drugim vlasnicima 500L, itd... :thumbup: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima!
Ja sam Danijel iz Sombora. 40 godina. Vozac po zanimanju. 
U garazi imam Cirtoen xsaru picasso 2006-to, Citroen saxo 2001-vo i od skoro za sa svoju dusu sam kupio Fiat cinquecento 1.1 sporting. Kazu neki, to je kriza srednjih godina. Mene bas briga, ja sam ga kupio i nameravm malo da ga sredim. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pozdrav svima. Zovem se Ivica i iz Velike Gorice sam pored Zagreba. Već duže vrijeme pratim ovaj forum. Tek sam se sinoć logirao. Do sada sam bio samo pasivan korisnik. Pratim pažljivo postove koji mi pomažu u mom poslu. Sve pohvale za administratore. Osobno se bavim automobilima i ovdje obavezno vikendom pročačkam nove objave. Često sam na relaciji Velika Gorica-Beograd, baš kao i ovih dana. Kada dodjem u BG, obavezno ostajem par dana. Posao me dovodi često u Beograd.
 
Hvala i pozdrav svima, a administratorima sve čestitke za vođenje foruma.
Mozda se vidimo na sajmu automobila u Beogradu.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 minutes ago, IvicaZG said:

Hvala i pozdrav svima, a administratorima sve čestitke za vođenje foruma.

 

Nema na čemu. :D:D 

 

5 minutes ago, IvicaZG said:

Sve pohvale za administratore

 

Hvala još jednom, znam da je iskreno i iz srca. :wub::heart::heart:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima! 

Puno korisnih informacija sam nasao na forumu pa bi bio red da se predstavim i doprinesem nekim svojim iskustvima.

Ja sam Igor i iz Beograda sam.:)Trenutno vozim Fiat Bravo 1.6 Multijet,ali vise reci o tome kad ga budem lepo predstavio.;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ime mi je Nenad i vozim Alfu 147 ts 120ks 2003. god

Puno hvala za prijem!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 3/12/2017 at 11:32 PM, IvicaZG said:
Pozdrav svima. Zovem se Ivica i iz Velike Gorice sam pored Zagreba. Već duže vrijeme pratim ovaj forum. Tek sam se sinoć logirao. Do sada sam bio samo pasivan korisnik. Pratim pažljivo postove koji mi pomažu u mom poslu. Sve pohvale za administratore. Osobno se bavim automobilima i ovdje obavezno vikendom pročačkam nove objave. Često sam na relaciji Velika Gorica-Beograd, baš kao i ovih dana. Kada dodjem u BG, obavezno ostajem par dana. Posao me dovodi često u Beograd.
 
Hvala i pozdrav svima, a administratorima sve čestitke za vođenje foruma.
Mozda se vidimo na sajmu automobila u Beogradu.. :)

 

Dobro nam došao 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta da mu radim ako je tako. Ja to ne znam provaliti. Možda kompuldivni poremecaj dvoličnosti. U svakom slučaju ako je tako dobrodošla svaka njegova ličnost iz više dvoličnosti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...