Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav svim ljubiteljima Italijanskih vozila. Posto trenutno vozim BMW e34 525 tds,kupio bih nesto mladji auto pa je odluka pala na Thesisa. Citao sam vec dosta ovde o njemu,auto mi se svidja,gledao par komada,ali jos uvek nisam nasao onaj koji mi odgovara,pa sam odlucio da se registrujem kako bih mogao da se konsultujem sa vama oko izbora motora itd. jer smatram da jedino vi mozete da me posavetujte kako treba.A ako ga budem kupio,nastavicemo da se druzimo :-) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predstavicu svoj automobil koji je trenutno u oglasima,a Thesisa cu sigurno da kupim,cim naleti neki koji mi odgovara...konkretno me zanimaju neki detalji sto se njega tice,postavicu novu temu pa da nastavimo tamo.... :-) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao drugari :) Ja sam Djura,okolina Bg sticajem okolnosti sam kupio fiat mareu 1.9 td a posto nikad nisam terao ni dizela ni fiata dosao sam ovde da trazim odgovore ako me sta bude mucilo :)

Nadam se da ce biti dobrih drugara da pomazu coveku u nevolji :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima. Ja sam Stefan iz Makedonije, trenutno studiram programiranje i radim kao frilanser. Vozim Lancia Lybra 2.4 JTD, a jer mi nemamo vakav forum pa rekao sam si sta je najblize? Nasi severni susjedi. :D To je to, znam da mi je srpski los ali trudim se. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, ja sam vec par godina registrovan ali nikako da budem aktivniji, imao pre par godina punto mk2 sportinga, pa neki bravo u losem stanju....pa par godina nista , pa inostranstvo..i sad se vratio kuci :) , i kupio posle duze potrage bravo 1.2 16v , vredan paznje i sredjvanja.

 

Inace zovem se Srdjan, iz Subotice, zavrsio tehnicku informatiku, bavim se sa elektronikom i hardwerom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav drugari,evo i ja da se upisem,posle duzeg traganja danas kupljen punto mk1 75sx,uskoro ga predstavljam.Pozz

DSC_0071.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo svima!

Zovem se Dragan, iz Beograda sam, jutros oko 08:47h postao sa vlasnik Fiat Marea 1,8.

Do sada sam vozio Ford, Opel, Ford, Opel član sam i OPCS...

Ovo mi je prvi Fiat videćemo kako će se pokazati...

P.S. Biće i slika...

 

Edited by Dragan 1968

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav pratim forum vec dugo samo nisam bio registrovan.pa reko sad da i to uradim a usput da se i okoristim.

Ime :Nermin

Zemlja: BiH

Grad: Zenica

Automobil :Fiat Stilo jtd

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, Darko iz Pančeva, odnedavno vlasnik Fiata Bravo 1.2 16v, 2001. Za sada sam vrlo zadovoljan kolima i uživam u vožnji. Imam 47 godina, a do sada sam vozio passata. Bravo je još od ranije bio auto po mom ukusu ali velika porodica je odlučula da uzmem passata. Još jednom pozdrav svima.

 

WP_20161017_002.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,ja sam Boban,zivim u Puli i nadam se da ne smetam ovdje,forum je zanimljiv ima svega a posto obozavam Fiat i samo njega vozim vec 10 godina odlucio sam se registrirati na forum,imam 30 godina i trenutno vozim Tempru 1.6i.e. koja me jako dobro sluzi,po zanimanju sam konobar a u slobodno vrijeme sam svoj majstor;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, ja sam Aleksa iz Zajecara, kupio sam Fiat Bravo 1.9 td, trenutno mu pakujem motor, pa sam se uclanio na forum zbog pomoci oko sredjivanja i druzenja. Sam svoj majstor :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...