Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Dobar dan kolega ja sam Miloš iy Niš-a voyim od juce punta 1,2 8v sa fabrickim tng-om tantarini 2002 god. Sve me interesuje pa cu stalno biti na forumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima !

Zovem se Dejan , živim i radim u Italiji , 41 god , vozač po zanimanju .

Zaljubljenik sam u italijanska vozila , do sada sam ih imao nekoliko komada a od

sledeće subote treba da parkiram u garažu Fiat Tipo 1.6 JTDm .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrodošli svi na forum. :welcome:

Dejane, biće to skoro sigurno prvi novi Tipo na forumu, pa ako ti ne bude bilo teško, slobodno nam ga predstavi tako što ćeš otvoriti novu temu u ovom delu foruma:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/forum/12-predstavljanje-automobila-%C4%8Dlanova-foruma/

 

Ako nekome trebaju pojašnjenja npr. kako postaviti sliku, gde i kako otvoriti temu ili sl., klik ovde:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showforum=104

 

:thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala !

Možda bih pre svega trebalo dase izvinem jer profil nije nov ali dugo vremena nije ni korišten .

Nemojte samo da me pitate koji mi je nik od pre - jer ne znam !

Danas sam prste otrcao tipkajuci i tražeci po mailu , kako sam se ponovo logovao - pojma nemam.

Bitno mi je da profil radi , da može dase tipka .

E sad , pošto Fiat nije neko vreme u porodici tako ni ja nisam posećivao forum ,,,, nadam se da sam uspeo da objasnim ovako zbrda zdola ....

Što se novog auta tiče ,nadam se što pre uzeti Tipa u ruke a predstaviti ću ga , naravno , sa zadovoljstvom .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima.Pre svega,dugujem jedno veliko izvinjenje,jer dugo sam na forumu ali sada prvi put sam u ovoj temi,pa da napisem koju rec i ovde o sebi,mada u mom profilu stoji skoro sve.Ja sam Dusan,student iz Jagodine,imam 24 godine,obozavam italijanska vozila.Vozim Fiat Punto mk.1 1.6 ELX

Edited by Duki 91

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo drugari ljubitelji fiata i italijanskih vozila... :guitar:

ponosan sam vlasnik stila 1.9 jtd... :smoke:

i da se pohvalim veliki majstor za cuveni airbag a i mehaniku... :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav drugari  :) Ja sam Nemanja iz Beograda, od prošle nedelje sam ponosni vlasnik stila 3v 1.9 jtd. Nadam se da će lepo služiti i da ćemo se lepo družiti ovde  :cheers::) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadamo se i na nekom skupu ;) . Dobrodoslica svima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan. Ja sam Jela, živim u Beogradu i vlasnik sam automobila FIAT PUNTO 1.2 16v.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima...ja sam Nenad,iz Bora sam,i vozim Fiat Stilo 1.6 16 v...i kao i vecina tu smo da se druzimo i pomazemo jedni drugima koliko to mozemo...Pozdrav

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...