Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Vladimir iz Sapca, 6 godina Alfa 156, sada dve godine Lancia Delta 2010. Unapred svima hvala na kontaktu i komunikaciji. BTW, kako ugraditi xenone u moju Lanciu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo svima! Kao sto red nalaze red je da kazem neku rec o sebi. Iz Smed. Palanke sam, imam 48god. Od malih nogu sam ljubitelj i vlasnik automobila i motocikala, malo vise motocikala, cak mi je i profesija moto-mehanika. Auta i motori su usko povezani, a opet iz zdravstvenih razloga moram smanjiti voznju motocikala, odlucih da ostvarim svoj mladalacki san i od skoro postadoh vlasnik FIAT cupea 2.0 16v turbo. uopste sam ljubitelj ove grupacije i imao dve Alfe 33 1.7 i sa kojima sam bio prezadovoljan. Svakodnevne potrebe za autom mi zadovoljava Audi 80 1.6 td, dok je Fiat i voznja sa njim melem za dusu i zadovoljstvo koje retko sta moze da mi pruzi. No o njemu cemo u drugim temama, a bice i slika naravno.  Pozdravljam sve clanove,ljubitelje, a posebno osnivace ovog foruma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao narode. Od danas smo kolege. Sa Opela predjoh na Fiat. Od danas sam vlasnik Fiat Maree 2.0 karavan 2002 god.

A ja sam Mladen. Zivim na Umci i smaracu vas raznim pitanjima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav džombama,

od nedavno sam za upravljačem Lybre 1.9jtd i rado ne bih izlazio iz nje  :smoke:

Moj prvi dizelaš.

--

Sajt je oodličan, sve pohvale  :unworthy:

--

Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i ja da se predstavim :)

 

Zovem se Stevan i od skoro zivim u Bg.

 

Pre 6 meseci sam kupio Fiat Bravo 1.9 mjet emotion https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/69346-bravo-its-all-about-emotion/?p=1255261

 

To je moj prvi auto, a do sad sam vozao ocev Focus.

 

Inace, sajt je super, ljudi su zaista voljni da daju savet i pomognu,a i razni zanimljivi tutoriali mogu da se pronadju :)

 

Samo tako nastavite!

Pozdrav svima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ljudi, da se predstavim.. Od danas član na forumu, dolazim sa primorja i vlasnik sam Lancia Musa 1.9 MJT ljepotice.. Zovem se Milija.. Bio i ranije član FIAT familije, ćerao neko vrijeme i Alfa Romeo GT.. U dubini duše iskreni Minista takođe- da vas ne lažem :-)

Po zanimanju FTV reditelj... 30 godina, pun hobija i interesovanja.. Pohvale za forum- bolje vas našao :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima 

Ja sam Jovica novi sam na forumu,inace sam vlasnik Fiata Tipo 1.4 ie od pre 11 godina i hvala bogu ne bih menjao za sada.Zivim na Kosovu u okolini Gnjilana.

Vec duze vreme pratim vas sajt o Fiat/Lanchia automobilima i mogu vam reci da mi je mnogo pomogao.Neke sitnice koje nisam mogao da sredim bez majstora uz vase savete sam sredio po metodi URADI SAM.

Za pocetak tu sam pa idemo sa druzenjem 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima. Iz BiH sam i u potrazi za nekim odgovorima naletih na ovaj forum koji mi je dao dosta korisnih informacija :)
Inace posjedujem Fiat Punto SX mk2a 2001 1.9JTD. i to mi je prvi auto. Sa njim sam kroz ovaj kratak period dosta toga prosao. Raznih je bilo nekih popravki koje su me namucile, ali bez obzira na to je super za voznju i iduci auto koji namjeravam uzeti ce takodjer biti italijanski :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav djetići, ja sam Vladimir. Za sajt sam cuo od kolege sa posla i mic po mic navuko se na njega (sajt, ne kolegu). 
Ima dosta korisnih i praktičnih stvari koje moze svako da uradi, pa verujem da cu uz vasu pomoc i ja kao najveci laik na svetu da uradim nesto sam. 
Inače sam sa Kosova, ali se skoro doselio međ Laleeee, u Srpski Itebej da budem tačniji i prvi i trenutni auto mi je Fiat Punto 2 1.2 8v nadam se da ćemo se lepo druziti. 

:thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ekipa, ja sam Selvedin, BiH ( Zenica ), vozim Fiat Punto 2 1.2 8v 2ooo i Jugo 65 1.3

Registrovao sam se podavno na forum ali eto nisam se uspio predstaviti. Nadam se dobrom on-line druženju, obostranoj pomoći i savjetima. Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrodosli...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav

 

Ja sam Ivo, iz Sl. Broda. Odnedavno sam postao "ponosni" vlasnik Punta 55, onog najosnovnijeg, pa kao i svaki novajlija, sve me zanima, i tako naletih na ovaj forum i vidim puuuuno stvari koje me zanima, pa odlučih pridružiti se.

 

Eto, ukratko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...