Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav drustvo ja sam Milos iz Pozarevca i nedavno sam kupio fiat stilo JTD 59kw sa svim boljkama stila :smoke: .

Vidim dosta korisnih stvari na forumu i sve je lepo spakovano.Pravi izazov za istrazivanje. Bice i slika stila kad bude raspolozen za slikanje do tada ZIVELI... :cheers:

 

Još jedan iz PO... dobrodošao. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

:welcome:

Pozdrav svima,

zovem se Slavko, živim u Batajnici, od nedavno vozim Stilo karavan benzinac 1.6 16V  MY2004.  

Obzirom da sam u ovaj auto seo jednom kad sam se vozio taksijem, nemam blage veze šta sam kupio. 

Iskreno se nadam da ću ovde naći neke odgovore na nepoznanice koje imam u vezi ovog automobila.

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

 

Moje ime je Slobodan. Zivim u Beogradu i trenutno vozim Lanciu Y 2002. godiste. Nadam se da cemo se druziti uskoro na nekom od okupljanja.  :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, slobodno se raspisite i uzivajte na forumu.

 

Slobo, a naravno i ostali, Redovno BG FLCS okupljanje nedeljom od 18h od Intera: https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/27773-redovno-fiat-lancia-okupljanje-beograd/page-248#entry1266415

A narednog vikenda je i Veliki jesenji FLCS skup (od dva velika godisnja), ovog puta u Nisu: https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/69384-20-zvani%C4%8Dno-flcs-okupljanje-ro%C5%A1tilj/

 

Dobrodosli, navratite da se upoznamo i druzimo :cheers: .

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

 

Od prošle godine kada sam uzeo Fiat Stila 1.9 JTD Multiwagon (karavan) pratim i grebem se za savijete od ovog foruma, za to Vam hvala, naročito majstor Mikiju.
Mnogo mi je pomogao forum i mislim da je vrijeme i ja da doprinesem i pomognem drugima ako budem mogao, makar da ljudi uče na mojim greškama.

 

Srdačan pozdrav i hvala još jednom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav i dobro nam dosli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima nov sam na sajtu ne snalazim se bas najbolje a imam muku veliku pa zato pomozite ako mozete. Kupio sam bravo 1,6.16v 97 god pre neki dan mi je procureo hladnjak zamenio sam ga sad mi podize temperaturu preko pola zamenio sam termostat. U kabini nemam grejanje i nabija mi pritisak u crevima sta dalje da radim auto vozim na gas benz mi neradi unapred zahvalan

Cao zovem se danijel nov sam na sajtu ne snalazim se najbolje imam ogromnih muka sa bravom 1,6.16v. Oko podizanja temperature pukao mi je hlad jak zamenio sam ga. Termostat sam takodje zamenio jer podize temperaturu preko pola on i dalje radi isto stim sto nabija pritisak u crevima i nemam grejanje u kabini ako neko moze da mi pomogne kako da ozracim sistem i da naznacim auto ide samo na gas pa sad i kad upalim posle nekog vremena mi zaledi i plim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, dobrodosao.

Oficijelno pismo foruma je latinicno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da se prestavim ja san marin konobar iz zadra vozio bravo 1.6 sad vozim stila 2.4 abarth

 

Napokon jedan zemljak, haha... Eh, da, Stilo Abarth nam fali. :)

Dobrodošao. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imalo ih je ranije po forumu, ali se nisu proslavili ni sa motorom, a pogotovo sa Selespeed menjacima.

Pozdrav i dobrodosao!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo sto je do sada bilo po forumu je sve bilo Selespeed.

Neka me neko ispravi ako gresim, ali mislim da je u Abartha 2.4 fabricki samo i isao taj menjac?

Svi se slazu da je taj Stilo, nazalost, bio daleko od pravog Abartha po performansama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, Nebojsa ovde iz Beograda, vozio sam juga 55 pa, evo, presao na punta 2, 1.2 8v, 5 vrata 2001. godiste i nadam se da cemo se dugo i lepo druziti ( sto sa clanovima foruma sto sa autom) :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...