Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ćao ljudi! Zovem se Marko, iz Bavaništa sam kod Kovina. Od januara sam postao vozač Italijana, i mogu reći da sam prijatno iznenađen s obzirom šta sam sve čuo tu i tamo  :laughing: Trenutno vozim Punta mk2 1.9 JTD Sporting, 2003 god. Kao i većina ovde (predpostavljam) volim da se cimam oko auto, mehanika, limarija, ozvučenje.... iako ništa od toga meni nije u struci, ali ajte, kad voli čovek, to je to  :laughing: Biće mi zadovoljstvo da se pridružim forumašima, a daće Bog i klubu jednog dana  :laughing: Pozdrav svima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doro nam dosli....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ćao ljudi! Zovem se Marko, iz Bavaništa sam kod Kovina. Od januara sam postao vozač Italijana, i mogu reći da sam prijatno iznenađen s obzirom šta sam sve čuo tu i tamo  :laughing: Trenutno vozim Punta mk2 1.9 JTD Sporting, 2003 god. Kao i većina ovde (predpostavljam) volim da se cimam oko auto, mehanika, limarija, ozvučenje.... iako ništa od toga meni nije u struci, ali ajte, kad voli čovek, to je to  :laughing: Biće mi zadovoljstvo da se pridružim forumašima, a daće Bog i klubu jednog dana  :laughing: Pozdrav svima!

 

Pozdrav kolega, i trebali bi se dogovorit da probam tog 1.9 JTD, ja ti dam svog 1.2 16v, pošto smo blizu. :D

Inače, dobrodošao. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje ima je Predrag, iz Dolova sam, pratim ovaj forum vec duze vreme:) Vozim fiat brava vec duze vreme. Pozdrav za sve clanove, super ste, vasi postovi su mi mnogo pomogli u odrzavanju mog auta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Поздрав, ја сам Милош из Београда, треба ми пар савета, па реко да питам на најбољем месту. :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milose, dobrodosao, tu smo za sve sto mozemo da pomognemo. Samo da ti napomenem da je zvanicno pismo foruma latinicno.

Pozdrav i dobrodoslica i za ostale nove kolege, uzivajte na forumu i slobodno se ukljucite u diskusije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

lijep pozdrav iz BiH, tacnije iz ravne Posavine od mene kao novog clana ovog foruma... Uglavnom, iskren da budem nikada u zivotu nisam imao priliku da vozim "talijana", uglavnom iz razloga sto zivim u sredini punoj predrasuda u kojoj je "golf" na nivou bozanstva. Međutim, odnedavno se u meni probudila neka "ljubav" na neviđeno prema talijanima, naravno prije svega na osnovu "guglanja" i citanja iskustava njihovih dugogodisnjih korisnika u cijim pricama se osjeti neka posebna draž iz koje se vidi da su ta auta posebna ali i ljudi koji ih voze.

 

Definitivno zelim biti dio tog dijela populacije i trenutno sam u potrazi za svojim prvim vlastitim ljubimcem na 4 točka. Nadam se da ce mi ovaj forum i zajednica biti od pomoci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim fijatistima na ovom forumu na kom se može naći mnoštvo korisnih saveta i iskustava. Iako nikad nisam vozio neki od "Fijatovih" modela, možda vam se uskoro pridružim, naročito posle dobrog iskustva u porodici sa novim "grande puntom".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima ih ovde dosta i koji nisu Fiatisti ;) , dobrodoslica svima :welcome: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, Said iz Pljevalja(MNE).. Vozim fiat punto 1.2 8v i fiat stilo 1.9mj 8v taxi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav svima ... iz Travnika sam -- vozim fiat palio 1.9d vec 2-3 godine i evo poceli su stizati mali servisi, pucanje vrata :) - rjeseno sajbom - kako je opisano na ovom forumu - zamjena termostata- uputstvo slijed skidanja pomogao forum.. evo sad su stigli senzori...pa cemo i to nekakoo rijesiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav drugari ,ukratko ja sam Bane ,36 god,saob teh. iz VA ,od pre par dana vlasnik Fiata 500l 1.4 .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ljudi, zovem se Ivan , iz Novih Banovaca sam.  Imam 35 godina , zadnjih osam vozio punta 1.9d, a od pre par dana sam postao vlasnik stila 1.9 JTD  116 ks.

Imacu puno pitanja, tako da ocekujte svasta  :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, Milos iz Topole, dosao sam na forum radi razmene iskustva sa ostalim forumasima o Fijatovim vozilima, listao sam Forum vise puta vrlo korisna stvar, dosta stvari ima da se procita koje mogu da pomognu vozacima  :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...