Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Zdravo svima, takodje sam novi član.

Planiram kupovinu Fiata Freemonta 4AWD, pa sam već otvorio novu temu.

Kao što sam tamo i naveo molim najpre servisere koji su imali iskustva u održavanju ovog auta 

da izdvoje malo vremena i napišu neka svoja iskustva.

Auto planiram da uzmem jer nam se porodica proširila pa nam treba auto sa 7 sedišta a s obzirom na gabarite

i težinu u zimskim uslovima pogon na 4 točka je apsolutno poželjan  :fun: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ćao svima, dobrodošli na forum. :welcome:

Konkrento oko Freemont-a, čini mi se da trenutno nema još nijedan predstavljen, pa će samim tim informacije ''iz prve ruke'' o njemu biti oskudne. 

Imamo opštu temu gde je taj model predstavljen, baci pogled ako već možda nisi:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/49342-fiat-freemont/

 

:thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, ja sam 3eka i mnogi me znaju sa nekih ranije aktuelnih foruma. ljubitelj Fiata do kasnih ´70-ih i nabedjeni majstor :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro nam dosao Zeko...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim clanovima foruma :cheers:  Registrovao sam se zbog kupovine auta,pa imam par pitanja za clanove foruma.Otvoricu novu temu na forumu ali me ukratko Interesuje  vase misljenje o kupovini Fiat Stila 1.6 16v ili Lancie Libre sa istim motorom koje su prednosti i mane.

Od mene toliko za pocetak  :fun:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo zelim da pozdravim sve clanove foruma :unworthy:  i da se unapred zahvalim na pomoci i savetima a takodje i iskustvima koja cete nadam se podeliti sa mnom .Zovem se Aleksandar , iz Beograda sam . Posle dugog perioda pretrazivanja foruma i interneta u globalu sam resio da se uclanim na forum kako bih saznao sto vise o automobilima koji me zanimaju i takodje ako je to u moj mogucnosti pomogao nekome ako to bude bilo u moj mogucnosti.

Edited by Giovanni Agnelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima!

 

Ja sam Dragan iz Paraćina, trenutno živim i radim u Beogradu, inače sam po struci dipl. ekonomista.

Od januara 2015 sam vlasnik Grande Punta 1.3mjt Van 75cv, 2010 godište. 

Uskoru ću detaljnije predstaviti auto :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima!

 

Registrovao sam se jer planiram skoriju kupovinu fiata, inace se ne razumem u kola, a ubedljivo najbolje informacije u vezi svega sto me zanima nasao sam iscitavajuci ovaj forum :).

Trenutno vozim yuga koji mi se iskreno smucio :). Nadam se da cu uspeti da resim neke nedoumice pre kupovine i da cemo nastaviti druzenje i posle iste!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz,ja sam Davor iz NS-a,davno sam kao klinac vozio caletovog Fiat 131 mirafiori :smoke: ,a kako sada gledam da uzmem 500L sa ovim popustima,nadam se da cu ubrzo postati punopravni clan foruma  :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,ja sam Vladimir iz Zemuna,imam 34 godine i od skoro vozim Fiat Uno  2002.god i Y55 '92 god.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, dobrodosli i slobodno se raspisite ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, zovem se Dragan, po zanimanju taksista iz Beograda i od pre 20 dana vozim novi Fiat 500L 0.9 CNG (metan). 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...