Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav svima ja sam Bojan Pavić, iz Prijedora sam, BiH, imam 20 godina, ljubitelj sam auta i znam koliko toliko o njima a uz to  i brat mi se dosta razume u auta pa uz njega znam svasta  :D a i brat mi je ovde clan, pod imenom Hidro_mont. :D kupio sam pre 10-ak dana Punta HGT sa Abarth branicima i unutrasnjosti(volan, rucica menjaca, rucna, podmetaci za noge) vise o autu kada ga prestavim u garazi :D znaci dva HGT-a u jednoj kuci :D (HGT fanovi) xD . pozdrav za sve. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, ja sam Nikola iz Beograda...imam Punta 2, 2002 godiste, 1.2 8V sa oznakom ELX...vidimo se po temama na forumu :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim članovima,

 

Moje ime je Dragan, a po zanimanju sam servisni tehničar.

Iz Velike Plane sam i planiram da uskoro kupim Fiat pa sam želeo da na ovom forumu proučim kakva su dosadašnja iskustva vlasnika ovog automobila.

Sve pohvale za repo uređen forum. Želim vam puno uspeha u radu.

 

---

Srdačan pozdrav,

Dragan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, ja sam Dragan.

 

Živim u Indjiji, i tek treba ako bog da da postanem fiatista, pa ne zamerite na narednim pitanjima po temama :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav dvojici Dragana i Nikoli. :) Dobro došli na forum !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima evo i ja da se predstavim.
Branislav trenutno student. Resio sam da mi prvi autic bude mali sivi Puntic mk2a 1.2 16V

2002 godiste uvezen iz rodne mu zemlje Italije.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim clanovima foruma. Ja sam Nebojsa iz Panceva, bavim se 3d dizajnom, a od skoro sam vlasnik Grande Punta 1.9 mulitijet sport. Bice mi cast da budem clan ovog foruma!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim clanovima,

 

Ja sam Milos iz Beograda, do skoro vlasnika Fiat Punta 1.9 JTD(hlx), a od pre par dana vlasnik Fiat Stila 1.9 JTD, cesto sam posecivao ovaj forum, pa mislim da je red da se uclanim :) :) :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao svima!

 

Moje ime je Igor, od nedavno vozim Stila 1.9 JTD, 116ks, 2003. god, 3v...

Svasta nesto planiram da napravim ali posto zivim u Srbiji finansije (a i zivot) su mi vise nego ogranicene tako da... Videcemo...

Sve u svemu, ne razumem se ni u sta sto je vezano za auto, znam da zamenim tocak i ostale osnovne stvari...

Imam jedan mali problem koji bi trebao da resim pred zimu pa cu ga predstaviti u odgovarajucoj temi...

 

Veliki pozdrav ekipo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro nam dosliiiiii...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim forumašima!

Zovem se Ivan i već neko vreme pratim forum.

Moj auto je Škoda Felicia, vozim je već 7 godina, a u najavi je novi (Grande) Punto 1.3 MJTD 75KS.

Auto je poručen u AK Kole i dat je avans, a očekujem ga do sredinom februara sledeće godine.

Otvoriću i temu u predstavljanju automobila članova, gde ću šire da napišem o poručenom automobilu.

Edited by paliic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima!

Ja sam Zoran iz Obrenovca. Imam 45g. Posle Punta 1.1s ('98) i Pande 1.3 mjet ('08), sada očekujem da mi stigne Stilo 1.9 jtd (2005). Želim svima srećnu Novu 2015, a mojim Obrenovčanima da nam bar bude 'suvlja'!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav svima.. ja sam nenad iz beograda, 29godina.. uclanih se na  ovaj forum, ne zato sto vozim italijana, vec zato sto planiram voziti, tj. planiram kupiti LANCIU MUSU ili eventualno FIAT IDEU, 1.3 miltijet.. nije na odmet da neko napise i svoje iskustvo ako ma jedan od ova dva automobila... sa nekima sam vec polemisao, i puno im hvala..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima ja sam Senad iz Beograda 24god,moj prvi auto kupljen pre 10 dana Fiat Stilo 1.9 JTD 2003 Coupe.Nadam se da sam dobrodosao i da ce mi kao i do sada uz vasu pomoc ovaj forum biti od velike koristi.Veliki pozdrav za sve....

Edited by Bubi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima. Ja sam Vujos iz Bara vozim Dedru 2.0 ie i trenutno je vracam u fabricko stanje :) pa ako ko ima kakav dobar savjet ili broj nekoga za djelove slobodno pisite. Treba mi digitalna kontrolna tabla :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf vec dugo posecujem forum i zaboravio sam da se predstavim :blushing: . Zovem se Aleksandar sa kopaonika sam tacnije iz Djerekara, izvinjavam se sto se pre nisam predstavio.

Volim Italianske automobile i vozim verovatno jedinog na ovom forumu Fiat Punta 1.7 TD :scooter:  ali sam planirao da u skorije vreme kupim jednog Fiat Stila 1.9 JTD pa sam u potrazi za nekim dobrim, ako neko prodaje neka se javi na pm. Svoj auto cu detaljno predstaviti za koji dan ako stignem od posla. Pozdrav  :welcome:  :welcome:  :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...