Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav svim clanovima Foruma. Dugo sam bio samo gost na Vasem, a sada i mom forumu. Drago mi je sto sam se uclanio, posto planiram skoru zamenu Z128 (isto FIAT platforma, ali srpska "modifikacija"), i dobro je sto mogu da se malo bolje upoznam sa iskustvima vlasnika FIAT/Lancia vozila. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dragi forumasi, da se i ja predstavim :)

 

Od danas sam clan vaseg foruma po preporuci drugara Ivana, koji je inace moderator. Pisem vam iz Sarajeva, zovem se Ena i najiskrenije, ne znam bas puno o automobilima. U nadi da cu ovdje naci odgovore na sva moja pitanja i nedoumice i da cu uz sve to uzivati u ovako dobroj forumaskoj atmosferi, poslusah Ivana, i evo me tu s vama.

 

Za pocetak vam saljemo puno pozdrava moja ljubimica Deltica 2.0 Multijet Bicolore i ja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro nam dosliiiii...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od danas sam clan vaseg foruma po preporuci drugara Ivana

Enny, neka si se i ti nakanila da nam se pridruzis :thumbsup: . A evo i zvanicno ovde - pozdrav i dobrodosla, uzivaj na forumu.

Inace, cisto da prenesem utiske, masina je kao i vlasnica - ubica  :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Inace, cisto da prenesem utiske, masina je kao i vlasnica - ubica  :D .

 

Hoče dolaziti na neki skup? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Od danas sam clan vaseg foruma po preporuci drugara Ivana

Enny, neka si se i ti nakanila da nam se pridruzis :thumbsup: . A evo i zvanicno ovde - pozdrav i dobrodosla, uzivaj na forumu.

Inace, cisto da prenesem utiske, masina je kao i vlasnica - ubica  :D .

 

Hahaha, pretjerujes, nemoj prepadati ljude odmah na pocetku :D

Hvala na dobrodoslici!

 

 

Inace, cisto da prenesem utiske, masina je kao i vlasnica - ubica  :D .

 

Hoče dolaziti na neki skup? :D

 

Naravno, prvom prilikom ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ,ja sam Stale iz Zemuna,ovde sam po preporuci mog kuma jer planiram kupovinu Fiata,pa reko da podelimo neka iskustva u potrazi za istim i nadam se dobrom druzenju i pozdrav za sve forumaše....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro nam dosao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

dakle, čao

nema šta, kulturan forum.

ja sam krle iz beograda. imam stila. ne samo u životu, već i na drumu. 

ovaj na drumu je fiatove proizvodnje 1.9mjtd103kW. ovaj u životu- nije nešto posebno. običan domaći stil.

 

i tako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad ja da se predstavljam dzabe i ostanem u senci nove vlasnice :harhar:  Ja sam Mihajlo iz Mislodjina iz okoline Obrenovca koji je iz okoline Beograda :coffee:  Od pre par meseci sam ponosan vlasnik Fiat Stila 1.9jtd 85kw 2002. godiste sa troje vrata. Mazim ga i pazim ga kao malo dete, a ogrebotine se samo pojavljuju, valjda komsijina deca krenula na fudbal, sta znam. Vise o kolima ovih dana u prikaldnijem delu foruma da ne bi bilo  :2guns: . Vec imam prijatna i ucinkovita iskustva sa foruma, a i to cemo ovekoveciti jednom prilikom nekim slidzama  :smoke:

 

Pozdrav svim forumasima, nadam se da cemo se druziti, saradjivati, pomagati se..  :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to se ovde podrazumeva. Pozdrav svima, dobrodosli !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima sa forua....Imam veliki PROBLEM


:help: o cemu se radi vozim Fiat Tempru 1.6s vec trecu godinu,auto mi ispao u neku kombinaciju i ja se zaljubi u Tempru...e sad ona mi je u prfektnom mehanickom stanju sve sto je trebalo zamenjeno je,motor azdaja bez mana al imam problema sa vakum aparatom u zadnjih 6 meseci pukla mi 3 sad,treba da stavim cetvrti po redu vakum aparat odlepio sam skroz kad ga malopre nisam zapalio  :realmad:MOLIM VAS ZA SAVET STA MOZE BITI UZROK PUCANJA VAKUM APARATA... 


Share this post


Link to post
Share on other sites

Otvori posebnu temu o tome u odgovarajućem delu foruma:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/forum/18-tehni%C4%8Dka-pitanja/

 

Pre će tamo pročitati neko ko može da zna. :)

Kako se otvara tema i sve ostalo oko foruma možeš pogledati ovde:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/forum/104-pode%C5%A1avanja-foruma-i-uputstva/

 

:thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo forumaši.

Ja sam Ilija iz Subotice i trenutno sam u potrazi za Fiatovim autom.

Do sada sam pratio teme na forumu kao gost ali kako se primakla kupovina voleo bih da se posavetujem pa sam se registrovao.

Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...