Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav svima

Zovem se Sloba, iz okoline Obrenovca sam, imam 24godine. Vec neko vreme pratim forum.

Od juce sam i vlasnik Brave. Pre nego sto predstavim auto, da se predstavim ovde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima.

Moje ime je Marko,imam 47 godina,iz Novog Sada sam.Bavim se elektronikom.

Od avgusta sam ponosni vlasnik Fiat Stila 1.9 JTD karavan 2004 god.

Koristim priliku da pohvalim ovaj forum jer je idealno mesto da upoznamo i naucimo

mnogo o nasim ljubimcima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

 

moje ime je Dušan. Od pre dve nedelje vozim Fiat 500l.

Ovaj forum sam dosta posećivao pre nego što sam se odlučio da kupim Fiat.

Na moju odluku da kupim Fiat uticaja su imali i iskustva i mišljenja forumaša.

Hvala, nisam se pokajao :)

 

Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao,

ja sam Ivan iz okoline Beograda, na forum dolazim da prikupim misljenja i informacije koje bi mi koristile za kupovinu novog automobila, a i ybog ostalih tema :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrodosli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima.

 

Ja sam Sloba i iz Kikinde sam. Na forumu sam provodio dosta vremena i rešavao neke sitnice zahvaljujući svim postovima i komentarima koji su članovi postavljali. U to ime zahvaljujem se svima i nadam se da sam dobrodošao kao novi član foruma. Moj ljubimac je Fiat Punto 1,3 MJTD 2005. godište, a u mom vlasništvu je nešto više od godinu dana. :fun:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav za sveee dugo dugo pratim forum imate jedan od najlepsih i veoma posecenih foruma,oglasni deo je extra... ja sam milos ljubitelj italijanskih vozila trenutno sam vlasnik ford fieste 1.4 b , iz bg... razlog mog rijavljivanja i od danas aktivnog clana je potera i juris za jednim pravim lepim italijanom...

Prioritet mi je stilo 1.9 jtd ili mjtd... tu se mot lybra i musa...

Stilo mi je ipak nekako vrh , pogotovo onaj od 103 kw...

Volim ovu vrstu druzenja tako da cemodeliti iskustva oko automobila... trenutno ceprkam po vasem forumu hocu u fiestu da ugradim caletu plin ( ja sma ipak za kombinaciju dizel) vidim da i tu imate vec lepe ponudei popuste... samo napred odlicni steeeeeeeeeeeeeeee..... 

 

Umalo da zaboravim da napomenem da sam vec bio vlsnik, ponosan,italijanskih automobila zato i zelja da nadjem jedan lep i dobar dizel.

Edited by milos66

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, ja sam Milan iz Beograda . Pratim forum vec duze vreme,pa posto i sam vozim FIAT znam da je ovo najbolje mesto za mene . Nadam se lepom druzenju. Vozim Fiat punta mk1 gt 1.4t 8v,1998 god.  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo svima,

Moje ime je Miljan, imam 34 godine i iz Nove Pazove sam.

Bavim se prodajom delova za komercijalna vozila.

Otprilike mesec dana sam vlasnik Crome 110hp i i mogu reci da je dobar osecaj kad ganjam 1,9 mjtd pod nogama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hello i od mene.Poduze vremena pratim ovaj forum.Inace sam ljubitelj fiat stila i uskoro bi trebalo da nabavim jednog.Nadam se da cu ovde pronaci informacije koje su mi potrebne,kao i eventualne savete. 

Toliko za sad,pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Član foruma bogisa je ovo greškom poslao kao Report:
 

Pozdrav svim clanovima i kibicerima ovog foruma! Ja sam Bogisa iz Bg i nov sam na forumu i od skoro PREZADOVOLJNI vlasnik Fiat Stilo 1.9 MJet iz 2006god. Interesantnih tema ima na forumu za sve vlasnike i ljubitelje 4oro tockasa a posebno za nas vlasnike Fiat/Lancia automobila. Vec duze vreme sam bio zagrejan za Stila ali nikako da ga uzmem, ili mi je bilo mnogo para ili price o cestim problemima sa elektronikom ili nesto trece. Tek sam ga sada uzeo (pre 7dana) i prvi utisci su vise nego dorbi. Za sada toliko, i dalje cu pratiti forum jer je zaista korisan za sve nas. Pozdrav Bogisa !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim forumašima. Ja sam Saša iz Loznice i već više od šest godina sam ponosni vlasnik Fiat Marea-e 1.9 JTD 2002. godište. Automobil će biti predstavljen u rubrici namenjenoj za to čim uhvatim vremena. Forum pratim već nekoliko godina, i smatram ga možda i najboljim forumom na ovim prostorima. Nadam se da ćete svi nastaviti da razmenjujete svoja iskustva, a i da ću i ja uspeti da uzvratim  :). Još jednom, veliki pozdrav za sve! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...