Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Zdravo svima, iako vec imam nekoliko postova na forumu evo da se prestavim. Ja sam Zlatko iz Skopja a zivim u Beogradu.

 

Unapred se izvinjavam ako ima gramaticke greske dok pisem ali brate ove padeze su strasni  :)

Sad si graCKI momak. :laughing:  To je ovde "pravilno" i odavno je usvojeno kao pravilno napisano.Eto da znaš pre nego da napišeš neki post vezan za graCKU vožnju, gužvu ili slično. :)  I dobro došao.

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema problema ima dosta i nasih koji se frljaju s padezi :D

Zdravo svima, iako vec imam nekoliko postova na forumu evo da se prestavim. Ja sam Zlatko iz Skopja a zivim u Beogradu.

Unapred se izvinjavam ako ima gramaticke greske dok pisem ali brate ove padeze su strasni :)

Brate rođeni, ne sekiraj se, sve je ok. Upoznaćeš Dejicu, možeš časove srpskog da mu držiš.
Ne mogu da vam opisem kako sam se sada ismejao, pa totalno ste me oraspolozili.

Sent from my HTC Desire 601 using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Zdravo svima, iako vec imam nekoliko postova na forumu evo da se prestavim. Ja sam Zlatko iz Skopja a zivim u Beogradu.

 

Unapred se izvinjavam ako ima gramaticke greske dok pisem ali brate ove padeze su strasni  :)

Sad si graCKI momak. :laughing:  To je ovde "pravilno" i odavno je usvojeno kao pravilno napisano.Eto da znaš pre nego da napišeš neki post vezan za graCKU vožnju, gužvu ili slično. :)  I dobro došao.

Ne zaboravi i akOmulator, aLnaser i slicno... :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A inace si bio snuzden od kvake za moderatore ? :p

Vidis da nisam mod, sto bi znacilo da ja tu kvaku nisam upoznao, to samo vi modovi izmedju sebe znate ustvari sta je ta kvaka, sta ona za vas predstavlja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo i ja sam novi clan pokusavam duze vreme da se uclanim  u klub imam 2 manja auta lancia yipslon 2001  godiste i eiat punto 2 1.9jtd

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se predstavim

Aleksandar, 42 godine, teh. za računarsko radarska sredstva, 

i tek kupio stila (u mom životu tek drugo auto)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na dobrodošlici

Prethodni auto je bio LADA RIVA pre nekih 15-ak godina. Ja se iskreno nadam da ce Stilo služiti i mene i moju porodicu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala zemčo na dobrodošlici i na lepim  zeljama. O Stilu znam taman koliko sam odavde pročitao u zadnjih 4-5 meseci a danas došao u klub. Smatrajte kao da ništa ne znam ali... Saveta ovde ima pregršt. Ima tema koje su se KAO ponavljale, one koje se započnu pa odu u off, krajnje dobronamernih, povremenih prepucavanja kroz temu, dokazivanja, oprobavanja, preporuka ... ali ima stvarno dosta toga što može biti od velike pomoći i koristi. O mom ljubimcu na strani za predtsvljanje automobila članova. Još jednom hvala svima na toploj dobrodošlici

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opusteno zemo. Tu smo da se pomognemo koliko mozemo ;) cekamo predstavljanje ljubimca :) a kad bude nekog lokalnog okupljanja, da prodju odmori da se vrate pojedini, nadam se da ces da se pridruzis i upoznamo. Pozdrav ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na srecu daleko sam pa nisam upoznao cari kvake kao npr moj cenjeni kolega Ticma ;)

Ah pa polako, za tebe cu da spremim posebnu :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stigao crni Fiat 500l, prošlog petka, prešao sam 500km.

Utisci su odlični, benzinac 1.4, paket 1 opreme.

Uhvatio sam poslednji voz po starim cenama, 12.000 eur, AK Stojanov Novi Sad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrodošao! Slobodno se pridruži diskusijama i što kaže kolega Žorž, predstavi ljubimca kad sabereš utiske!

Share this post


Link to post
Share on other sites

zovem sa sasa zivim na zvezdari  imam fiat punto 1.9jtd i lanciu yipsilon  1.2 inace sam veliki obozavalac fiata

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...