Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

petre imas jos dvojicu zemljaka u klubu milicevica i dragana obojica stilisti iz KM.pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim clanovima kluba zovem se Petar zovu me Prexy , vozim fiat-stila 1.8,16V,3V ... Obozavam ovaj auto ovo mi je drugi po redu pre njega sam vozio isto stila samo 1.6 16V 5v... Poceo sam polako sa sredjivanjem auta nadam se da cemo se lepo druziti... Hteo bih da narucim jednu plavu majcu ako nije problem ....

P.S. vidimo se na nekim od narednih skupova..... Pozdrav

Edited by Prexy89

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo momci

Adnan iz Sarajeva. Dosao sam na ovaj forum da upoznam svog Stila sto vise. Vozim 1.9 JTD 80. Otkucao 200.000 i tek se razigrao.

Auto je paralelni brak, ne mijenja se tako lako, a i kad dodje to toga, to su scene...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo svima. Ja sam 84. god. Vlasnik sam Fiat Stila 1,9 JTD 2003. god samo 3 dana. Pre toga sam vozio Škodu Feliciju.

Nadam se da ću ovde naći dosta korisnih infromacija o svom novom autu. Pošto sam se tek registrovao, zamoljavam starosedeoce da me upute na najvažnije teme koje bi trebalo da pročitam.

pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, ljudi.

Nikola ovde iz BG. Cekam da mi stigne Punto (subvencija). Necu moci mnogo da radim na njemu zbog garancije ali svakako volim da citam iskustva drugih s tim automobilom

POzdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima...Pedja iz Beograda,21 godina,student,inace moderator Zastava Fan Cluba,vozio crnog Koral IN-a,vec duzi period se sprema jedan Yugic sa 1.6 16v motorom iz Lancia Delte! :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i ja da pozdravim sve clanove kluba. Aleksandar iz Beograda, 33 godine, radim u skoli...i naravno vozim Fiat Stilo, multijet, 3v, 2006. god. Toliko, za sada. Lepo je pridruziti se klubu. Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,ja sam Mica,iz Bg,od juce sam vlasnik Fiat Stila 1.9 Mjt,2006.Forum je odlican,nasao sam gomilu korisnih stvari bas ovde :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozzz

Jovan iz Prijedora, od 2006. vozim Bravo 1.9 TD75

Na forumu ima masu korisnih informacija :clap: , pa rekoh, da se pridruzim :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav svima , danas sam se registrovao , Misa , BG ..........imao dosta FIATA , lybru , a trenutno sam na pragu kupovine nove lybre....te mi odmah treba brzo instant misljenje poznavalaca..........dakle kaparisana lybra je 2001-o godiste , 2.0 16v , ...ocuvana odlicno , ide besprekorno......e sad , zanima me realna potrosnja , i mogucnost ugradnje TNG-a......hvala unapred

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo svima, ja sam Nikola iz Lazarevca. Zavrsio sam International master in quantitative finance na ekonomskom faksu u Beogradu. Od prosle godine u ovo doba vozim Lancia Lybra 1.9 JTD i prezadovoljan sam. Planiram da u buducnosti kupim novu Deltu, za grad sa gasom naravno i automatskim menjacem, a Librica ostaje kraljica autoputeva.

Pozdrav svima :welcome:

EDIT:

neshaoct: ...a trenutno sam na pragu kupovine nove lybre....te mi odmah treba brzo instant misljenje poznavalaca...

Kazi sta ti treba, dosta znam o libri..

Nikola

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...