Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav svima!

 

Ja sam Djordje, dolazim iz Cacka. Dobio sam vozacku dozvolu pre nesto vise od dva meseca i trenutno sam u potrazi za svojim prvim autom :D Privukao me je Fiat Stilo prvenstveno jer je pristupacan, a i svideo mi se. Na forum sam se uclanio kako bih eventualno dobio neke savete oko kupovine automobila, sta, kako, gde... Naravno, pored toga, tu sam i zbog druzenja i dobre atmosfere :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Djarii

Pozdrav Djordje, dobrodosao na FLCS forum.

Jedino zbog toga sto si poslednje pomenuo je i dobar deo nas ovde. Ako si zainteresovan, isprati i teme o klupskim druzenjima i okupljanjima, pa kada si u mogucnosti, navrati:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/forum/6-flcs-aktivnosti/

 

Sto se Stila tice, imas ovde gomilu nas bivsih vlasnika, a i sadasnjih. Licno sam ga vozio tamo od 2007., proucili smo ga do u najsitnija crevca, cackali smo, sredjivali, dogradjivali tempomate, MF volane, ConnectNav+ fabricke navigacije... Imas gomilu fabrickih eLearn sema za samostalne radove, tako da si na pravom mestu definitivno.

Dalje, imas temu za iskustva pri kupovini sa tim modelom od 130 strana. Prelistaj bar novije postove, a bilo sta da te zanima slobodno pitaj, okaci linkove i PrintScreen oglasa ako nadjes nesto konkretno, da prodiskutujemo:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/31847-savet-pri-kupovini-fiat-stilo/

Zatim imas i ceo tehnicki podforum za Stilo:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/forum/22-stilonuova-bravo/

 

Srecno sa potragom, a mi cemo se potruditi da pripomognemo koliko smo u mogucnosti ovako virtuelno. Dobrodosao!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ekipo!

 

Ja sam Jovan iz Beograda.

 

Pre par meseci mi je zapao za oko Punto Evo Turbo Multiair pa sam krenuo sa kopanjem po forumu i po internetu da bih saznao sve što me je interesovalo.  Nekoliko puta sam imao susrete sa 500 Abarth modelom i uvek mi je 1.4 turbo iz Fiata bio zanimljiv jer je imao snage sasvim dovoljno za svaki dan. Brat inače ima 500 1.4 74 kw ii definitivno taj motor po meni nije zanimljiv, moguće zato što je uparen sa odvratnim menjačem sa 6 brzina.

 Naime našao sam Eva u Ch i auto je u transportu ka Srbiji tako da će tema uslediti.

 

Nadam se dobrom druženju i razmeni iskustva !

Živeli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ekipa,

iz Splita sam, imam Fiat punto 2, 1.3 Mjet, 2003.g., ovdje sam da naucim malo vise o Puntu, njegovom servisiranju i na kraju da se dobro druzimo.

Hvala i pozdrav svima

Share this post


Link to post
Share on other sites

@nebojsa zvezdara

Pozdravicu ti i ja ako treba :stuart: ... Fotkice od pre 7-8 godina sa bivsim Stildzom, odmah tu iznad:

 

image.jpeg.6c3253d5432fad462e301fbd35c7b96f.jpeg.jpg.5f733bc501e2468865d7b50e1b88458f.thumb.jpg.56d2e60f240fe77f376869a43aa148b1.jpg 130820152971.jpg.bf9fa226ec93f3bc77260d167dc57849.thumb.jpg.6f5b3223d443f06a9c4da9f32f681c40.jpg 130820152983.jpg.86ed40a0c479291796c22d01357d09d5.thumb.jpg.201a9404fd2faec45d6799d8744a5718.jpg

 

Kada zaredjas odozdo, bese valjda Podaca, Zaostrog, Drvenik, Zivogosce, Drasnice, Podgora, Tucepi, Makarska, Brela, ... - samo reci ;) .

 

@vinko1.3

Dobrodoslica na FLCS forum i sa moje strane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh brate, padni mi na grudi....:P U mom slučaju to behu krajevi sedamdestih i fullovi osamdesetih, da ne pričam :crybaby:......

 

Na ovoj prvoj fotki Ti se vidi Brač i levo sami kraj Hvara....

 

Inače, Ploče, Gradac, Brist, Podaca, Zaostrog, Drvenik, Živogošće (Blato, Dole, Mala Duba, Porat), Igrane, Drašnice, Tučepi, Podgora, Makarska.:D

 

Ako (kada) odem ponovo, prvo :scooter:, onda :smoke:, dalje :guitar:, pa idemo lagano :cheers:, na kraju  :stuart:.

 

Sada se, kao zet ulovljen u Bokeljsku mrežu (bolje reći vršu), smirujem u plićacima Orahovca i Sv. Stasija...:ph34r:

 

Edited by nebojsa zvezdara

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, nebojsa zvezdara said:

Na ovoj prvoj fotki Ti se vidi Brač i levo sami kraj Hvara....

Put Makarska-Vrgorac iznad jadranske magistrale. Fotke iznad su tacno iznad Podgore, ka Dugim Njivama, put odmah iza ulazi u zaledje. Prelep vidikovac - makarska rivijera, Brac, Hvar, poluostrvo Peljesac...

1 hour ago, nebojsa zvezdara said:

U mom slučaju to behu krajevi sedamdestih i fullovi osamdesetih, da ne pričam :crybaby:......

Ja sam mladji, krajem osamdesetih svake godine kao i vecina dece u bivsoj Jugi. A onda od 2002. odem s vremena na vreme. Zaredjao sam polovinom prosle decenije par letovanja uzastopno. Zadnjih godina i od Corone slabije - isao u Egipat, par godina Turska, mozda odem opet ovog leta. Turska je, meni licno, ubedljivi best-buy za All Inclusive varijante, dobije se najvise za svoj novac, domacini preljubazni i lete oko tebe... Ali poredeci sa svim pomenutim, Grckom, Crnom Gorom, itd. - Dalmacija mi je ubedljivo najzivopisnija i najlepsa destinacija. Kombinacija mora, prelepe i sacuvane prirode, neponovljivog mirisa cetinara, uredjenosti, gomile pratecih sadrzaja, Biokova sa svojim lepotama u zaledju...

Da ne off-ujem vise, mozda ti bude interesantno, kratak video koji sam davno "sklepao" posle jednog letovanja: Hvar (Jelsa), Brac (plaza Zlati rat, Bol), Tucepi, Makarska,...

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/68169-192a1000-torinska-mamba/&do=findComment&comment=1405530

 

I malo Korcule u mojoj temi u Putopisima:

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, ispratio sam ja sve te Tvoje putopise redom kako su se pojavljivali,....lajk do neba.:yes

 

Da ne preteramo sa off-om, potez od pedesetak i kusur km, od Ploča do nešto iza Makarske je neprejebiv, plus isto važi za jedan broj poteza u CG primorju (CG primorje je neuporedivo manje od HR primorja, još kad uključimo i kilometražu HR ostrva, onda je neuporedivo neuporedivo manje).

Ali, znaš i sam, živopisnost i lepota obale su, em lično subjektivne, em objektivno ne zavise od broja, veličine i dužine u km....npr. ima jedna (pored još hiljadu drugih verujem) vanvremenska plažica u HR između Igrana i Drašnica, ali ima jedna ista takva i u CG na Barbatu,.....itd, itd....

Pozdrav Tebi, pozdrav svima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

ja sam Slobodan, iz NS. Uglavnom citam forum, pa je red bio i da se registrujem :) Planiram kupovinu svog novog polovnog auta, a kako su velike sanse da to bude Tipo, onda je logicno zasto sam ovde.  Do sad nisam vozio Italijane. Prethodni auto mi je bio Toyota Avensis 2.0 d4d i jako sam voleo taj auto :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Tester

Pozdrav Slobodane, dobrodosao na FLCS forum.

Vidim da si vec pisao u temi za kupovinu modela, a za Tipo smo odavno izdvojili i zaseban tehnicki podforum pa ces i tu naci gomilu korisnih informacija:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/forum/229-nuova-tipo/

 

Imas i ICE teme, teme o sredjivanju, itd...

U skladu sa imenom ;) - ukljuci se u diskusije, navrati na klupska druzenja kada imas vremena... Boze zdravlja inicijalno planiramo konacno i veliko godisnje okupljanje, odlagano zbog Corone vec par puta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo svima.  Zoran se javlja ali nisam još vlasnik ni fiata ni lancie, ali pokušavam da pronađem odgovarajuću Lanciu Musu. Pa, ukoliko je pronađem, biće još javljanja. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Cile012

Pozdrav Zorane, dobrodosao na FLCS forum!

Za sta god da se na kraju odlucis od modela - tu smo, u svakom slucaju, da se druzimo i pomognemo ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo svima, evo i da se javi omladinac sa današnjeg okupljanja. Tek sam sad provalio da sam napravio nalog još davno. Svakako sam bio "lurker" po forumu, svraćao povremeno, bez učešća u diskusijama, ovo mi je prvi post :D


Elem, kao što su danas prisutni na okupljanju videli, vozim Punta mk2b, švajcarac, sa malo boljom opremom. Nešto preko dve godine je kod mene. Danas je dobio osvežavanje farova i reset servisnog intervala. Veliko hvala @knezevic76 & @Ivan. :D:unworthy:

 

Potrudiću se da budem aktivan i da doprinesem zajednici koliko mogu, a svakako ćemo se gledati na redovnim okupljanjima. :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@vlado3399

Da pozelim dobrodoslicu i ovde.

Nema na cemu i ime svih, slobodno se ukljuci u diskusije i navrati i ubuduce na klupska druzenja ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima.

 

Ja sam Darko iz Hrvatskog zagorja. Već duže vrijeme čitam ovaj forum i mislim da je konačno došlo vrijeme da i nešto napišem.  Inače vozim punto evo 1.3 multijet 85 konja 2010. Sad budu 2 godine otkad sam ga kupio. Prije toga sam imao corsu c sa istim fiatovim 1.3 motorom i to je zapravo bio glavni razlog što sam kupio punto, jer sam se na corsi učio o tom motoru  :D  

 

LP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...