Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav svima, ja sam Nemanja, iz Mladenovca sam, ali sam već četiri godine u Milanu gde sam završio master studije i pre par meseci krenuo da radim. Inače sam Alfista, ali izgleda, uskoro vlasnik Fiata 500. Inače to je i moj razlog dolaska na ovaj forum. Iako se trenutno dvoumim između Alfa Romeo Mita i Fiata 500, izgleda da će moj prvi polovni auto ovde biti Fiat 500 1.4 Sport. 

Nadam se da ću naći dosta korisnih informacija ovde i da ćemo se lepo družiti. Pozdrav za sve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ćao svima, zovem se Miodrag, nadimak mi je Gile, zbog prezimena, iz Ćuprije sam, imam 19 godina još par meseci pa 20. Zaposlio sam se odmah po završetku škole, i red bih bio da kupim neki autić, trenutno vozim Senika 1.6 16V ali to je porodični auto, i ja razmatram o kupovini Punta, Stila ili Bravo, naravno kako finansije budu diktirale. 

 

Nadam se lepom druzenju. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@scoorpio @chunga lunga @Nikola Vučković VuArt @Djura87 @Afonos @Gile004

 

Dobrodošli na Forum. :welcome: 

Ako vam nije cim, kada stignete predstavite vaše automobile ovde:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/forum/12-predstavljanje-automobila-članova-foruma/

 

Nije obavezno, nego eto...ako želite. :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@neshaoct

Hvala puno na dobrodoslici :D 

Ja upravo sada predstavio, mozes da bacis pogled, inace nisam Italijan pa je u podforumu za nas uljeze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ljudi, ime mi je Dejan, 25 godina, vise vrebam ovde na forumu nego sto sam ulogovan, pa reko ajde vreme je da napravim nalog i da se pridruzim vozim Fiat Punta 2010 godiste. 

Pozdrav Svima :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jos jednog novog clana. Ja sam Miroslav, iz Beograda. Imao i vozio sam fice, 125-ice, peglice, yugice i keceve. Cinquecenta a sad Punta 1.3 MJT. Iscitavao sam na ovom forumu stosta i vidim da ovaj skup finih ljudi ima snagu i zelju da razmeni znanja i iskustva. Mozda cu i ja doprineti na neki svoj nacin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, ja sam Vlada iz Bgd, vozim fiat Punta 1.2 8v 2006. god vec godinu i po dana, a od danas sam i ponosni vlasnik fiat Bravo 2009. god, 1.4 90ks sa plinom, nadam se razmeni raznih iskustava sa fiatom ovde na forumu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo svima, evo da se prijavim od prvog dana koriscenja foruma.

 

Ranije sam vozio i majstorisao oko stojadin mediterana, koji je zadnjih godina bio kod tasta, a sad je vec zavrsio i u delovima. Trenutno je kaparisan i uskoro ce biti kupljen Punto mk2 5v 2001 1.2 8v, za moju lepsu polovinu, taman da se nauci da vozi, a ja se nekako nadam da ce ostati u porodici ako se dokaze kao pouzdan.

 

Inace, ja volim sam da majstorisem i servisiram sve sto mi uslovi i alat dozvole, iako vise volim da se bavim mojim dvotockasem, necu zapostaviti ni puntica...

 

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan, ja sam Tomislav.

Obožavatelj koncerna Fiat - Alfa - Lancia.

U svom vlasništvu imam:

Fiat stilo 2.4 20v Abarth

Lancia Thesis 2.4 JTD 20v, CA, Emblema.

 

Pozdrav svima. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

epa @neshaocthvala sto si aktivan admin.

pratim forum koju god i dugo slusam price i citam o stilu jtd i na kraju sam postao vlasnik jednog krsa al uskoro ima da bude raketa mehaniku trap sam zatego max za sad menjo sam sve zivo jer volim sve pod konac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi stari član Nenad vas pozdravlja. Zaboravio nalog.

Sada vozim novu Lanciu Deltu. Radujem se razmjeni iskustava sa članovima foruma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@dzejzel @Thesis fan @Djura87 @Ljuta Krajina

 

Dobrodošli svi na FLCS Forum. :welcome: 

Ima zanimljivih automobila, pa ako vam nije cimanje, možete nam ih predstaviti ovde:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/forum/12-predstavljanje-automobila-članova-foruma/

 

Krajišnik, ima i ovaj nalog...da ga brišemo ako je i on tvoj? :) 

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/profile/18896-ljutakrajina/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima. Zovem se Ivan, gastarbajter ( u pokusaju ) sa Malte. Teram Punta 60s ( 1.2 - zla masina ) MK1 ( ili ti Punto kec :)

 

Ljubitelj sam Fiata, ovo je treci Fiat u mom vlasnistvu, pre toga Fiat 127 S i Fiat 1500 ( Nasledio od dede ), Ficu 850 ne racunam tu, to je ipak dijamant nase auto industrije, ma kakva bila. 

 

Eto...Nadam se da cemo se lepo druziti :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima zanimljivih, smesnih, svakakvih. Tog bordo punta nisam video. Video sam par HGT Bravo cudovista. Ali punta, ne. Ima jedan momak, u komsiluku, prodaje Punta Mk1, 2600e. Navodno, 14 hiljada presao, garaziran. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

O ovome se radi.

 

asd.thumb.png.f5133a39a1c3aadaa66fc298e4fd9ab2.png

 

Bio 1.2...napakovao je 1.8 unutra...slao sam mu neke delove, falilo mu svasta nesto :)

Momak zivi u San Gwannu. Ima i crnog punta mk1 cabrio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima ! Zovem se Bojan i iz Banja Luke sam . Trgovac po zanimanju , , imam 38 god . Prije mjesec dana kupio sam puntilaka :D 1.2 8 v 2004 gp . Nadam se lijepom druzenju , toliko od mene za pocetak .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je izgleda prvi Tipo na forumu. Nisam 100% siguran.
Napravi svoju temu i predstavi nam auto, koju opremu i motor ima, tvoje utiske, vrline i mane auta,... :)
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
17 hours ago, Bingodalton said:

Ovo je izgleda prvi Tipo na forumu. Nisam 100% siguran.

Prvi sa 5 vrata :thumbup: , a prvi novi Tipo je bilo predstavljanje početkom 2016. iz Italije by @Matteo11:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/70917-tipiša-16-jtdm/

 

@Vesko @Dovlans @Bojan79

 

Dobrodošli na Forum :welcome: , kao što reče  @Bingodalton možete nam predstaviti svoje automobile kad nahvatate vremena, ovde:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/forum/12-predstavljanje-automobila-članova-foruma/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...