Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Dobrodošao Dule Zemun! :)

 

Mogao bi i svoj auto da nam predstaviš na podforumu predviđenom za to. :)

U svakom slučaju želim ti da te lepo služi.

 

 

 

Edited by nesa 169

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dule Zemun @pajazipi1969 @Davor42 @miodrag94 @Fantom22

Pozdrav i dobrodoslica svima, uzivajte i slobodno se raspisite na forumu.

Predstavljanje vozila je, naravno, opciono i stvar je dobre volje svakog od clanova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo svima, 

 

Zovem se Bojan. Zivim u Nisu. Vec 3.5 godine i 150.000 km sam vozio Brava '97god. 1.6 Benzin/Plin, ali ode on pre nego sto ja stigoh da vam ga predstavim. Kako sa bebom dodje i potreba za autom sa vise vrata :D, a moj Bravo me je odlicno sluzio, odlucim se da ostanem u Fiat taboru i kupim pre dva meseca Grande Punta 1.4 benzin sa BRC sekvent plinom, uvoz is Italije. Ispade od poznanika posle kraceg upoznavanja. Auto u super stanju, registrovan cele godine, atest plin, alu felne, dva seta guma, kuka, klima digitalna automatska radii, super motor, ne trosi ulje, ne cuje se kad radi. Nema dusu da povuce, ali super potrosnja i jako sam zadovoljan. Par sitnica oko sminkanja da se sredi unutra i spolja vrlo lako i uz malo ulaganje. Sve u svemu ok auto.

 

Trenutno me nesto muci, ali o tome u zasebnoj temi koju sam vec postavio. :( 

 

Grandisimo.jpg2.jpg

6.jpg13.jpg15.jpg

17.jpg18.jpg19.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj 1,4 je onaj dvoventilski kao što ga ima Linea ili Stilov 16V?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da, za onog ko nema većih brzinskih ambicija je sasvim ok. Ja bih rado uzeo Lineu s tim motorom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,ja sam Milan iz Smedereva,vec duze vreme pratim ovaj forum zbog resavanja problema na svom mezimcu. Inace vozim Fiat Stilo 1.9 JTD.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrodošao Milane! :D

Nadam se da ćeš i auto da predstaviš. Nije obavezno doduše. Beše u Smederevu bio problem s aditivom za dizel? Da li se to promenilo?

Edited by nesa 169

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, nesa 169 said:

Dobrodošao Milane! :D

Nadam se da ćeš i auto da predstaviš. Nije obavezno doduše. Beše u Smederevu bio problem s aditivom za dizel? Da li se to promenilo?

 

Auto cu kad slikam i malo opsirnije ga opisem :D Ali sam predstavio jednu neresivu enigmu za sve majstore koju imam ovih dana u nadi da se neko susreo sa time i pomogne mi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,zovem se Goran,imam 23 godine I zivim u Beogradu..Vec duze vreme pratim forum,ali nikako da se uclanim..Inace veliki sam ljubitelj italijanskih automobila,pogotovo FIAT-a..:) vozim fiat punto 1.2 16v

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav!!

Ja sam Darko iz Sombora,skoro 4 godine vozim fiate,do prošle godine stilo 1.9 MJTD,140 hp,6 b...

Trenutno vozim Ulysse 2.0 16V,136 hp,benz/gas,registrovan na 8 sedišta a posedujem 7(nemam zadnju klupu sa 3 nego posebno 2 sedišta)

 

Inače sam vozač kamiona u medjunarodnoj već duži period

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav!

Zovem se Nenad, iz Zrenjanina sam i trenutno vozim Fiat Punto Classic 1.2 8V 2010. Planiram da predjem na Grande Punta uskoro pa polako citam forum i skupljam informacije. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da pozdravim ekipu, zovem se Goran, iz Beograda sam, mog novog ljubimca sam uzeo, zapravo pre par dana, pa da se sa ponosom predstavimo i ponadamo dobroj saradnji i druzenju u buducnosti...:P...ovo mi je prvi auto na benzin, do sada svi bili dizeli, opasan mi je trip navici se na vozilo na kom se nista ne cuje..<_<....inace fitjko je 2008 godiste, 1.2 8v, presao 91.000 i uvezen je CH. Takodje sam na "osobito zadovoljstvo" bio slobodan postaviti slike "Shtrumpfmobil-a"....:D

 

Nadam se da cete me uputiti malo u svet FIAT-a, jer osim sto je je ovo moje prvo vozilo na benzin...prvo je i FIAT vozilo koje, mogu slobodno reci, s uzivanjem vozim. :D 

 

BIo bih zahvalan buducim drugarima-forumasima, da me takodje, upute, na klubsko clanstvo,...gde, kako, kada i tome sl. :D

 

Svako dobro Vam zelim.

 

1.jpg2.jpg

3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg

7.jpg8.jpg9.jpg10.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav ekipa

Josip iz Slatine  nazalost 34 godine hi hi

posto je fiat hr umro  evo mene kod vas

od prvog dana samo fiati u dvoristu ritmo, uno, tipo,croma,punto, marea,stilo,stilo, i opet croma

 

Edited by kemba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrodosli Nenade, Papa Smurf i Josipe :)
Nadam se da ce vam biti lepo s nama. :)

Nije obavezno, ali bilo bi lepo da svratite na podforum "Predstavljanje automobila clanova" i tamo otvorite teme o svojim kolima. :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Energy @Nash @pappa-smurf-BGD @kemba

 

Dobrodošli na Forum :welcome:

 

@pappa-smurf-BGD hoćeš da ti izdvojimo ovaj tvoj post u temu u kojoj predstavljaš auto? Da bude poput jedne od ovih tema:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/forum/12-predstavljanje-automobila-članova-foruma/

 

...i onda samo nastaviš o svom autu da pišeš tu kada želiš i koliko želiš. :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav društvo, evo kupio sam Punta 1.2 SX pa sam se pridružio forumu kako bi razmijenili koju informaciju.

Živim u Velikoj Gorici i to je za sada to.

Bavim se svime i svačime!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrodosao. :)
Mozes i neku sliku da postavis. :)
Nadam se da ce auto lepo da te sluzi. :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poštovani svi forumaši , 

ja sam Sven , vlasnik sam Fiat Stilo 1.2 16V , vidim na vašem forumu da se stvarno puno piše i puno pomaze i način na koj sve objašnjavate je fenomenalan. 

Naravno ko i sa svakim fiatom uvjek se šarafa . 

Nadam se dobrom društvu , Lp 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...