Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav ljubiteljima Fiat-Lancia automobila

Sajt-portal odlicno izgleda i da traje sto duze. Samo napred.

Zovem se Perica i posedujem oko 2 god. Uno 1.0 i.e fire

Odlican auto, kao i svi njegovi naslednici.

Imam par pitanja, ali za to odo` na drugi shalter.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima.Izdleda da i ja spadam u ljubitelje Fiata i ostalih Talijana.Zadnja 3 ayta su mi Marea,Stilo isada lybra

Sajt je ok. Mislim da je u sustini vazno druzenje .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veliki pozdrav svim clanovima..........Ja sam Slavisa Krstic.......i od nedavno sam vlasnik Lancije Lybre 1.9 JTD.......i za ove dve nedelje koliko je vozim........impresioniran sam.....inace auto je 2002 .....imao bi dosta pitanja...ali ko sto rece moj prethodnik....to cu na drugim salterima........jos jedan veliki pozdrav svim clanovima.........

Share this post


Link to post
Share on other sites

zovem se Predrag iz Vince sam i ponosni sam vlasnik novog Fiata punta clasic iz zastave i nadam se da cu se druziti vrlo dugo sa vama :yes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima ! Odličan forum, par postova mi je pomoglo da rešim neke problemčiće, svaka čast. Zovem se Mile, iz okoline sam Pančeva, a po profesiji sam aktivno vojno lice. Vozim Punta 1,2 16v Sporting iz 2001. i to već petu godinu. Prešao sam sa njim oko 160 000 kilometara bez zastoja na putu, doduše uz rigorozno održavanje, ali ipak ih predjoh. Dodaću i neku sličicu čim stignem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro dosao neboj se nisi jedino vojno lice

ima i jedan sto vozi Daciu sa fiatovim srcem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo ljudi! ja sam Boža, južnjak u Bgd-u,od skora vozim Fiat Bravo 1.6 .... '96to.

Godina me raspamećuje i oduševljava fenomenalni dizajn ovog automobila pa mi nije bilo druge do da sebi nabavim jedan primerak. Verujem da ću ovde naučiti mnogo toga što me zanima vezano za održavanje ili unapređivanje performansi auta, a skoro sve mi je nepoznanica.

Pozzz svim forumašima, posebno Bravistima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrodošli drugari-kolege! Želim vam ugodan boravak na forumu, puno zanimljivih i korisnih postova pa da se i upoznamo na nekom od okupljanja! Za svaku pomoć vezanu za korišćenje foruma imate opciju "search" a takođe i temu vezanu za to, kao što je i naveo drug Neša :-) takođe su tu administratori, moderatori i svi ostali uvek raspoloženi da pomognu u svakom smislu! Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ,

Ja sam Nikola iz zemuna , vozim Punta 1.2 sporting '99 auto sam pazario pre par meseci , za sad sam prezadovoljan. Nadam se da cu ga voziti bar jos koju godinu , u sreci i veselju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav svim novim kolegama.lepo druzenje i mnogo korisnih ideja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i ja da se predstavim. Bojan, iz Beograda, tacnije Lipovica, student vise politehnicke skole, 24 godine. Od juce pazim i mazim Fiat Uno 1.5 ie. Malo vise treba da se sredjuje, ali polako... Bice i slika uskoro. Pozdrav za sve! :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima :thumbsup: Ja sam Ivan i zivim u Borci, posto sam za vas cuo od jednog vaseg clana pa reko da vidim o cemu se radi posto mi on rece da nema mnogo auta koji ja i on imamo pa ko veli sto da ga cuvam u garazi kada mogu da ga izlozim populaciji sa sajta pa mozda neko i ima dobru ideju kako malo da ga ulepsam :)

Inace vozim Lanchia Tema 2.0 e.i 86god pa se nadam da cemo se upoznati na skupu pozrdav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim clanovima sajta i ekipi koja ga je napravila i koja ga odrzava :thumbup::-) Ja sam Aleksandar iz Beograda/Vozdovac, bavim se web designom i od skora sam vlasnik Fiat Tipo 1.4 90god. Nadam se da ce me lepo sluziti :thumbsup: Jos jednom veliki :welcome::welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...