Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav svima,ja sam Vladimir, nisam neki narociti auto fan,prosto koristim auto,a fiat mi je vec drugi put izbor od dosadasnjih 10 ak automobila koje sam imao.Ovaj forum mi je interesantan u smislu da se raspitam o necemu kad zaglavi,inace ja nisam bas veliki poznavalac svega toga ali znam gde je volan ,kvacilo ,kocnica i da treba povremeno sipati ulje u onu rupu na motoru :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro nam dosli ;) ako imate vremena i zelje predstavite nam vase automobile i odeljku za to. A slobodno pitajte nesto mozda i pomognemo nekako :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ljudi, ja sam Aleksandar iz Krusevca, imam 26 godina, vlasnik sam crnog Punta Classic 1.2 8v (inace prvi vlasnik). Pratio sam malo vas forum ovih nedelja i resih da se i ja uclanim jer ima puno korisnih informacija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro nam dosli ;) ako imate vremena i zelje predstavite nam vase automobile i odeljku za to. A slobodno pitajte nesto mozda i pomognemo nekako :)

Ja cekam lepse vreme da operem auto, pa da ga slikam, sav je blatnjav :D

Video sam pre da ga je neko okacio u temi "jel ovo neko nas" ili na tu foru nesto, ne mogu da se setim tacnog naziva teme, a sad ne mogu ni da je pronadjem :D crni stilo sa orange felnama, cini mi se da je kolega jankovic napisao da zna nemanju, tj. bivseg vlasnika

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad vec imam samo jednu sliku, bolje ovde da okacim, a bice vremena za predstavljanje ;)

Slika gde se vidi sve, a u stvari se ne vidi nista :D

 

cxcb140010.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bivsi stilo od drugara Gajica,jeste marko to je onaj sto smo komentarisali slika na plazi :D rece gajic da nije daleko otiso , novi vlasnik tu blizu njega zivi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,zovem se Bane i zivim u okolini Novog Sada imam 32god.Dugo pratim ovaj forum pa sam nasao i vremena da se prijavim.Vozio sam punta mk1 dugo vremena a od skoro sam zbog porodice uzeo Stila karavana i za sad sad zadovoljan.Nadam se da cu moci nekom da pomognem kao sto sam i ja nebrojeno puta nasao odgovor na ovom forumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav za sve..

Zovem se Ivan iz 011 sam pa valjda i zato sam stavio Ivan011. :)

Vozim trenutno Alfu 147 1.9 jtd. Odusevljen sam motorom tako da sam resio da motor ne menjam ali mozda marku zamenim..

cucemo se..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta 011, nisam skontao? :D

U sakom slučaju dobro došao.  :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad vec imam samo jednu sliku, bolje ovde da okacim, a bice vremena za predstavljanje ;)

Slika gde se vidi sve, a u stvari se ne vidi nista :D

cxcb140010.jpg

A ti li si taj :D video sam par puta oovog Stila po Bg-u (ili sam pomesao) uglavnom isti je kao tvoj :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moguce, ja do sada nisam video slican primerak ;)

nego skoro sam ga kupio, tako da si verovatno vidjao mog drugara

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prepoznao sam ga po veoma upadljivim felnama :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima 

 

Inače okorjeli bavarac... al recesija ne pita, pa eto mene na talijanu....  Kod nas su bagatela :laughing:   

 

 

 

 Nadam se korisnim informacijama i dobroj zafrkanciji  :smoke:

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zafrkancija teško, ovo ti je ozbiljan forum.  :laughing:  :laughing: 

I kad izađete iz EU, pa se finansijska situacija popravi, ostani sa 'talijanskim kolima, nećeš se kajati. :)


Dobrodošli svi. :)  :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao svima!

Zovem se Luka i od skora, od pre 3 dana, sam vlasnik jednog Fiata. Uvek sam se pitao da li je na srpskom Fiat ili FIAT? ;-)

Posle dva Francuza mislio sam i treci da kupim, ali odjednom svi oko mene voze Fiat, pa sam se valjda zato pridruzio i ja...

Svakako, s obzirom da veoma vodim racuna o kolima, odrzavanje u zvanicnim servisima i te stvari, inace sam tehnicko - vizuelni tip (3D animacija i fotografija), pa uglavnom primecujem sve na kolima, ali i kod majstora i po servisima. Tako da cu sigurno iznositi mnoge kritike na racun nekih koji su ovde po forumu predhodno hvaljeni, ali bice to dobro argumentovano.

 

Nadam se da ce moji komentari doprineti obavestenosti kolega forumasa!

Naravno, nadam se i da cu ja svasta saznati i smanjiti sebi muke ispitivanja na sopstvenoj grbaci...

Vec sam doziveo neka losa iskustva sa jednim servisom... VEC! Imam auto tri dana! A i kupovina je bila cupava... Sve cu napisati na za to predvidjenim temama... Kola su dobro, hvala na pitanju, ali takvih podvala i glupih prica... nikada nisam u zivotu doziveo!

 

Svakako, ljubimac je Fiat Bravo, 2010, 2.0 multijet... Sjajna masina... iznad svih ocekivanja. Detaljnije u odgovarajucoj temi ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

2.0 mtj, kakva može da bude nego sjajna.  :smoke: 

Nemoj da preteruješ mnogo sa kritikama, tek si doša. :D Prvo malo da se uhodaš, pa onda.  :turned: 

Svakako dobro došao, i predstavi makinu kad budeš ima vremena u predviđenom delu foruma za to. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...