city 1121 Posted May 8 Cujem danas reklamu, Kemoimpex nudu LingLong, povoljna cena i sedam godina garancija Zar se gume ne menjaju na cetiri, pet godina? 2 Kosta Smosta and shuxx reacted to this Quote Share this post Link to post Share on other sites
shuxx 21885 Posted May 8 Garancija 7 god komercijala nešto smislila ono, ako 7 god dokazite na pregled imate 7;god garaniju.... Muvaju nešto 1 city reacted to this Quote Share this post Link to post Share on other sites
shuxx 21885 Posted May 12 (edited) Širi se Linglong u Zrenjaninu Kompanija Linglong će u Zrenjaninu dodatno proširiti kapacitete i to na novih 70 hektara u okviru nove planirane investicije. O tome se, kako je kazao Simo Salapura, gradonačelnik Zrenjanina, vode razgovori i pregovori. "Razgovori su naravno i sa državom ali i sa lokalnom samoupravom, što pokazuje da ovde postoje privredni potencijali i da domaće i strane kompanije koje posluju i raspolažu parcelama na ovom prostoru, a ima i ih ukupno 27, pokazuju da i te kako našim potencijalnim investitorima nudimo ne samo lokaciju, već i dobru saobraćajnu komunikaciju, ali i što brže rešavanje zahteva koje imaju prema lokalnoj samoupravi", poručio je Salapura. Podsetio je da Linglong trenutno posluje na sto hektara i zapošljava više od 2.400 radnika. "Ono što nama dodatno može da bude benefit u privlačenju stranih investicija jeste i izgradnja budućeg autoputa Beograd–Zrenjanin–Novi Sad, uz industrijsku zonu na raspolaganju potencijalnim investitorima. Već imamo određene upite kada su u pitanju industrijske zone", ukazao je on. U Zrenjaninu je inače u toku proširenje i uređenje industrijske zone Jugoistok. Projekat proširenja podrazumeva izgradnju novih saobraćajnica i prateće infrastrukture. Industrijska zona Jugoistok 2-B, gde se trenutno izvode radovi, prostire se na površini od 87 hektara, piše eKapija. Preuzeto sa: www.b92.net Edited May 12 by Ivan Sadrzaj prebacen na FLCS server 1 Ivan reacted to this Quote Share this post Link to post Share on other sites
Ivan 26110 Posted May 12 @shuxx Posto je tema o iskustvima sa pneumaticima... Da mi tebi tamo, u partnerima kluba, polako otvorimo poseban podforum ili temu - gde ces kao portparol pisati i postavljati vesti o LingLong kompaniji ? 2 3 shuxx, Bouz, Ivan-Topola and 2 others reacted to this Quote Share this post Link to post Share on other sites
shuxx 21885 Posted May 12 Bataljujem onda da prosleđujem ovakve vesti.. Ja to zarad opšteg znanja. Ispade da forsiram LL, e pa žao mi je, ali Conti se ne širi ko LL.. Što se tiče iskustva, ja sam zadovoljan sa Kleber Q3, meka, udobna. Nisam vozio brže i po kiši... Biće utisaka još Quote Share this post Link to post Share on other sites
Ivan 26110 Posted May 12 Sta je ovo danas sa narodom, je li do ovog vremena koje se naglo menja ili do ustajanja na levu nogu ? Vidis da sam umesto tvog pukog linka iznad, prebacio i formatirao kompletan tekst na forum, ostavio jedno "hvala"... Da je bilo kakav problem bilo bi odavno sugerisano/premesteno, a covek izgleda ne moze vise ni da se nasali . PS: Bar je meni uvek bilo bitno druzenje, da se pomognemo, zezamo - a kako ce zavrsiti i LingLong i Continental, iskreno me... 2 1 Ivan-Topola, shuxx and alfini0507 reacted to this Quote Share this post Link to post Share on other sites
shuxx 21885 Posted May 12 Sorry, brzinski bacih pogled samo na email. Biće još vesti o LL Quote Share this post Link to post Share on other sites
MiloshBg 2817 Posted May 12 3 hours ago, shuxx said: Širi se Linglong u Zrenjaninu Kompanija Linglong će u Zrenjaninu dodatno proširiti kapacitete i to na novih 70 hektara u okviru nove planirane investicije. O tome se, kako je kazao Simo Salapura, gradonačelnik Zrenjanina, vode razgovori i pregovori. "Razgovori su naravno i sa državom ali i sa lokalnom samoupravom, što pokazuje da ovde postoje privredni potencijali i da domaće i strane kompanije koje posluju i raspolažu parcelama na ovom prostoru, a ima i ih ukupno 27, pokazuju da i te kako našim potencijalnim investitorima nudimo ne samo lokaciju, već i dobru saobraćajnu komunikaciju, ali i što brže rešavanje zahteva koje imaju prema lokalnoj samoupravi", poručio je Salapura. Podsetio je da Linglong trenutno posluje na sto hektara i zapošljava više od 2.400 radnika. "Ono što nama dodatno može da bude benefit u privlačenju stranih investicija jeste i izgradnja budućeg autoputa Beograd–Zrenjanin–Novi Sad, uz industrijsku zonu na raspolaganju potencijalnim investitorima. Već imamo određene upite kada su u pitanju industrijske zone", ukazao je on. U Zrenjaninu je inače u toku proširenje i uređenje industrijske zone Jugoistok. Projekat proširenja podrazumeva izgradnju novih saobraćajnica i prateće infrastrukture. Industrijska zona Jugoistok 2-B, gde se trenutno izvode radovi, prostire se na površini od 87 hektara, piše eKapija. Preuzeto sa: www.b92.net Ma tako je, siri radni logor na najplodnijoj zemlji Evrope! Da smo narod kao sto vise nismo pa da sve to porusimo i oteramo okupatora jednom za sva vremena... 5 alfini0507, Grafit, knezevic76 and 2 others reacted to this Quote Share this post Link to post Share on other sites
ortakov 1393 Posted May 12 6 minutes ago, MiloshBg said: Ma tako je, siri radni logor na najplodnijoj zemlji Evrope! Da smo narod kao sto vise nismo pa da sve to porusimo i oteramo okupatora jednom za sva vremena... Radi 90% kineza sumnjive biografije, najplodnija zemlja a ako bi se pregledali papiri, verovatno bi se videlo da ne plaćaju punu cenu struje, vode, eko taksi ... KANCER i još se širi ... a zahvatio i druge delove ove napaćene zemlje 3 Ivan-Topola, MS PK and Bouz reacted to this Quote Share this post Link to post Share on other sites
MiloshBg 2817 Posted May 12 Ti kinezi nit imaju papire, nit imaju radne dozvole a ni dozvole za boravak i za izlazak iz kruga fabrike. Bukvalno su logor napravili. Pisao sam vec o tome. 4 Ivan-Topola, Grafit, knezevic76 and 1 other reacted to this Quote Share this post Link to post Share on other sites
knezevic76 10039 Posted May 12 Pre neki dan bio u ZR i kaze jedna devojcica kad god neato "ispustaju" iz Ling Longa u atmosferu, dobije neku alergiju. Nisam.je tacno razumeo sta, ali kaze da se oseti u vazduhu. E sad, dal tripuje il moze neko iz ZR da potvrdi.....Sent from my SM-S926B using Tapatalk 3 Ivan-Topola, Grafit and MS PK reacted to this Quote Share this post Link to post Share on other sites
ortakov 1393 Posted May 12 Generalno, fabrika guma, kakvu god tehnologiju za zaštitu životne sredine da koriste, ne može a da ne bude štetna. Pritom, razmišljajući kao običan čovek, da ja imam mogućnost da otvorim fabriku guma u Kini, npr i da me tamo baš i ne pitaju mnogo šta i kako radim, nisam siguran da bi se nešto posebno pridržavao ekoloških ali i bilo kojih drugih propisa. Al, to sam ja, kvaran, po prirodi, kinezi neeee, oni sve pošten svet. E sad, jedna zanimljiva stvar. Opšte poznata činjenica, tamo streljaju za korupciju. Jel tako? Kako, onda, opet ima korupcije ako je tako stroga kazna!? Pa to je jedno visokokoruptivno društvo, u kom, da nema te kazne, oni bi bilo tri puta gori nego mi. A da stvar bude još zanimljivija, interesnatno, kada se bave korupcijom u drugim zemljama, tada ne budu streljani, nego budu zaštićeni od svoje države ... U gadno smo se kolo uhvatili braćo, ako znate šta je kozaračko, e to je to, nema sad izlaza, svako svakoga za 00 drži 8 MS PK, Grafit, Kosta Smosta and 5 others reacted to this Quote Share this post Link to post Share on other sites
MiloshBg 2817 Posted May 12 Odaaavno sam rekao da su kinezi jedna velika posast ovog sveta. Pusti ih i daj im slobode i bice gori od termita. 4 clockwork_orange, Ivan-Topola, MS PK and 1 other reacted to this Quote Share this post Link to post Share on other sites
nemanja84bg 2798 Posted May 12 to sam ja rekao odavno a neki "partneri" ih brane , obicni robotici kojima bi cip u glavi delidovao, prevezao one licne vratio, gledao kako se vrte u krug Quote Share this post Link to post Share on other sites
MS PK 8682 Posted May 12 Odaaavno sam rekao da su kinezi jedna velika posast ovog sveta. Pusti ih i daj im slobode i bice gori od termita.Nema gorih!Sent from my SM-A346B using Tapatalk 3 nemanja84bg, knezevic76 and Ivan-Topola reacted to this Quote Share this post Link to post Share on other sites
city 1121 Posted May 13 Sad su nam krivi Kinezi a ne zvala i mi sto ga trpimo 4 Bouz, Gagy.GM, Ivan-Topola and 1 other reacted to this Quote Share this post Link to post Share on other sites
clockwork_orange 1713 Posted May 14 Ti isti kinezi ga i cuvaju na poziciji jer ako on ode ode i Majdampek, Lece, Ling Long, tunel pod Beogradom, autoput Karadjordje, nebrojeni losi krediti ...... Odose u zatvor zbog nadstresnice Cuvaju ga i Francuzi jer treba platiti Rafale koji nisu ni dosli Cuvaju ga svi koji imaju i najmanji interes u Srbiji A sa studentima nema pregovora 8 1 Zvezdo, knezevic76, Ivan-Topola and 6 others reacted to this Quote Share this post Link to post Share on other sites
N.N. 710 Posted May 15 Gledao neki test nikidan. Biće imam najgore gume i povijesti Contija. Eco Contact 6 je u pitanju. Svaki test na noktima uvjerljivo zadnja. Na suhom ajde druga često ali dug zaustavni put. Ali zato rođo otpor kotrljanja, buka, i ove ostale nebitne kategorije... E pa to ubija. 2 knezevic76 and Ivan reacted to this Quote Share this post Link to post Share on other sites
Ivan 26110 Posted May 16 Bile su mi na C2 prilikom kupovine, vrlo mlade. Montirale se i kao fabricka ugradnja na dosta modela, pa ljudi kukali. Neki ovde pisali, pa kad pitas koje tacno - kako koje, pa Continental . A razlika izmedju EcoContact i PremiumContact (ili SportContact) serija, kao du*e i glava. Quote Share this post Link to post Share on other sites
dekirs 5149 Posted May 16 SportContact 7 brutalna guma. Ne znam kako su ono napravili ali imao bih je na svakom autu. 1 Ivan reacted to this Quote Share this post Link to post Share on other sites
Ivan 26110 Posted May 16 I tata bi sine . Ja sam u ovoj turi pazario PremiumContact, posto mi je touring guma primerenija trenutnom autu i uslovima voznje. Btw, meni je interesantno da je neretko cena EcoContact i PremiumContact serija u istoj dimenziji (ako se prave) maltene identicna. Tj., jasno mi je sa strane zarade proizvodjaca , ali i frapantno kako neko bira klizavog plastikanera naspram performansi i udobnosti Premium ili SportContact serija. Odnosno, zarad "zelene" PR zvake, umesto gomile drugih prednosti i sigurnosti - za iste pare biras (karikiram) 0.X % manji otpor kotrljanja/manju potrosnju i nesto duzi zivotni vek pneumatika. Gde si povrsinom identicnoj povrsini sake vezan za podlogu. Pogotovo vazi za jaca i teza vozila. 1 clockwork_orange reacted to this Quote Share this post Link to post Share on other sites
N.N. 710 Posted May 16 Je je, cijena ista. Ne znam cijenu u proizvodnji. Moguće da čak nije tolika razlika. Čak otpor kotrljanja je baš jako dobar... Ali što to vrijedi. Na suhom je kao dobra. I to je prva ugradnja i baš jako puno auta. Ajde sada je neko Eco 7 S. Ima i obični Eco 7. A zimski set mi je valjda dobar. Klasični TS 870. Quote Share this post Link to post Share on other sites
shuxx 21885 Posted May 18 E, rođaci, sad bejah kod trapadžije, na dizalici Stilo..Mišelinke, zagledah valjano ali nema DOT. Mislim da imaju 0.5 mm šare. 1 Ivan reacted to this Quote Share this post Link to post Share on other sites
moron 5927 Posted May 18 (edited) DOT oznaka bude samo sa jedne strane gume. Kako ne uslika celi bok gume, da se vidi i naziv modela gume. To je neka guma iz praistorije, možda je i protektirana. EDIT: Kada ponovo pogledah prvu sliku, uz uvećanje, piše dole desno "Radial XSE". Praistorija. Protektirano. Edited May 18 by moron Quote Share this post Link to post Share on other sites
shuxx 21885 Posted May 18 Auto je na dizalici. Obrnuh točak. Gledah sa ove strane. Ne videh klasičan četvorocifreni dot. Quote Share this post Link to post Share on other sites