Jump to content
FAS Goran
boki

Pneumatici...letnji, zimski, iskustva

Recommended Posts

Dva puta sam kupio 'novu' gumu staru godinu dana i nisam imao problema s njima... cak sam uspeo da ih izbalansiram :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treća godina na autu,baš sam ih zagledao pre montaže i u ekstra su stanju.

Nankang(na slici), zimske koje sam skinuo,mi deluju gore(stanje gume),mada im je šara fenomenalna ...

Neko je spomenuo ovde na forumu da nemaju svi proizvođači pristup kaučuku i čini mi se da je na ovim zimskim Nankang proces proizvodnje malo više ide u pravcu zamene istog silikonima i sl...

Lassa Greenways na autu od 1000kg koji juri 60kmh sasvim zadovoljava,skoro litru goriva manje troši... doduše i toplije je...

Screenshot_20210314-143059.thumb.jpg.b36e6da14f1c802601435c0474c81781.jpg

 

Sent from my motorola one macro using Tapatalk

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj doprinos opstoj temi u sekciji pneumatici:
Kako smo razvijena zemlja! Nasoj privredi nije dovoljan saobracajni fakultet u BGu, nego ima i u NS... Sta se je sa KG, NI, PR? mislim, ako vec moze meteorologija da se studira na 2 fakulteta u Srbiji, sto ne bi saobracaj, tehnologija, geodezija, astrofizika, robotika...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moja komšinica je neki faktor u ministarstvu,spomenuću joj

Sent from my motorola one macro using Tapatalk



Pa mogu ti reci onda da te ima u svakoj priči. Jel možeš i da uradis nešto da nam otvore kafiće? Mislim, ono, sigurno imaš nekoga i u kriznom štabu. Samo im objasni da nam je to potrebno a ovo sto imamo pogresno i voila, odosmo na pivkana uveče, nismo dugo...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bojim se da za kafanu moramo svi da se potrudimo,da poštujemo zakonitosti koje zaraza donosi, razmak,maske i izbegavanje gužvi...

Evo druga nedelja da mi supruga radi od jutra do mraka (radi u kovid centru)

Dal smo glupi,ili šta je,ne znam,a nije komplikovano...@voodoons pola veka životnog staža, roditelji mi izuzetno ugledni ljudi u bivšoj Jugoslaviji, prošao svet unakrsno do dvadesete,školovao se 2 godine u Britaniji, završavšio dve studijske grupe u jednom dahu, radoznao kao mačke....šta ću,jbg@Flex probali smo jednom skejtbord tako što me drug vukao kolima i na 60kmh nije neki gušt sa ovom našom putnom infrastrukturom,trese kao ludo

Mladost ludost...

Ajde živeli!

 

Sent from my motorola one macro using Tapatalk

 

 

 

hoegaarden-e1480594956670.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ništa. Ništa bato. Evo čekamo Danila da uzme gume za 18" i mene pa ćemo pisati nešto. Do tada mislim da ćete uskoro moći da skinete zimske gume :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

kama letnje,ima li neko iskustva?Treba da kupim gume za graorku( kadet kockica),175-70-13,nadjene su 13-ce felne.14-ca kocka su na sredjivanju i tu idu all season barum.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema mnogo filozofije, ne očekuješ ništa i budeš zadovoljan. 

 

mislim stvarno, cena, proizvođač, sezona - ništa ne ukazuje da može da bude baš dobar izbor. Kama za leto je koliko samo da imaš novu gumu na točku. Ako je tako posmatraš, bićeš zadovoljan. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepa sara , one prve su bile plasticne dosta. Ima je Buca pa ga pitaj, doduse mnogo vecu dimenziju :D

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

E meni je stigla sa zimskim pa sam taman sve sa felnama promenio :D

225/40/18 Sava UHP2 

za sad zadovoljan :)

 

20210328_105335.jpg

20210328_121944.jpg

Nesa admir i koleza Bucalo demonstrirali kako ce izgledati kad se spusti :D

20210328_182348.jpg

Edited by Danilo1

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 3/27/2021 at 6:34 PM, zunto said:

kama letnje,ima li neko iskustva?Treba da kupim gume za graorku( kadet kockica),175-70-13,nadjene su 13-ce felne.14-ca kocka su na sredjivanju i tu idu all season barum.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 

Kolega ima na Puntu 1.2 8v sad ce trece leto,kaze da su meke i da nije imao nekih zamerki.E sad on nije neki koji vozi brzo a takav auto i vozi. Mislim da su za Punta skroz ok. Za neke jace motore sad ne znam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 hours ago, Danilo1 said:

Nesa admir i koleza Bucalo demonstrirali kako ce izgledati kad se spusti :D

Kad se pomenu ovakva testiranja - uvek se setim cuvenog testa, na zadnjem velikom godisnjem skupu/rostilju u Kosutnjaku, bese jun 2019.

Kada je Marko (Jovanovic) kupio neke felne sa malim ET za peticu, pa hteo da vidi da li ce stosovati o rubove kad krene krcat na more. Golf sa punim gepekom forumasa sa punim stomacima :D , koji se voze u krug na parkingu oko cesme. Steta sto ono neko nije ovekovecio videom, plakali smo od smeha.

12 hours ago, Danilo1 said:

za sad zadovoljan :)

Jedan je @Axic :D .

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...