Jump to content
FAS Goran
boki

Pneumatici...letnji, zimski, iskustva

Recommended Posts

2 hours ago, nidza said:

Ne mogu da pronađem da li sam se već hvalio, ali kad mi se spomenu bokovi:

32679521997_264bb099c8_k.jpg

 

46897912594_26e6c0701d_k.jpg

 

I zimska i letnja stradaše u istoj godini. Malo je reći da sam odlepio. Nisu na pola životnog veka bile gume.

 

 

Ja sam tri Pirelli Sotto zero 3 prošle godine sjebo na Delti... Jedna skroz pocepana i dve imale čvoruge. Odlične performanse, stvarno sam bio prezadovoljan vožnjom (225/45 R17)... ali definitivno nisu za naše puteve. :ermm:

Share this post


Link to post
Share on other sites

43739051954_4967631c10_h.jpg

 

Lepe su te gumice što nisu baš tipično putničke. Ova jeste zapravo legalna za redovan saobraćaj, iako je nikom ne bih preporučio za to.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Axic

 

Flex ti je već odgovorio... 

 

Kod Amsterdama ideš uz Bagdalu i nakon par stotina metara kod žute reklame ("vulkanizer Panta" ili tako nešto) skreneš desno, on je sa desne strane na još stotinak metara. Ja imam drugi broj, 069/634-025.

 

Nikog drugog nisam našao za ispravljanje i estetsko korigovanje felni, a preporučio mi ga je drugi vulkanizer, Đokić. 

 

Mislim da se bavi i ozbiljnijom reparacijom felni, Gugl je izbacio takve oglase za taj broj telefona. 

4 hours ago, Milutinac said:

Pravim digresiju :)

Nadjite mi lepšu šaru...

Untitled.thumb.png.c5033db2d4cd6243df374f85e980090f.png

Saglasan. Drugo mesto »Dunlop SP Sport 9000« (čija sredina k'o da je poslužila kao matrica taj »Igl«).

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 hours ago, Milutinac said:

Nadjite mi lepšu šaru...

 

IMG_20151103_201936.thumb.jpg.fc4dea6ea2662930c6820a368f444345.jpg  Untitled.thumb.png.c5033db2d4cd6243df374f85e980090f.png

 

I`ll wait...

 

Sto se kaze: strpljen - spasen. Sara na koju su mnogi sekli vene :D :

 

winter-1-02.thumb.jpg.80aea16b3d7c55c8ab22f70cdacdcc79.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
23 hours ago, Flex said:

(sa leve strane Amsterdam zgrada)

Tu sam živeo tako da znam gde može da bude :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I dalje se razmatra nova obuca za debelog, negde krajem godine bar napred da mu uzmem.

Dosadasnjkm iskustvom sa hankook kinergy 4s all season sam veoma zadovoljan, odlicno koce na suvom i bez licnih zamerki na mokrom a u krivinama bas dobro drze. 

Nije bas da se razumem (neka isprave), ova guma je iz zimske izvedena? 

 

I tako je budzet i dalje negde u rasponu 6-8K za dimenziju 205/55/16 i all season varijanta iskljucivo. Prevrtao nesto net i vidim sledece: 

Iste gume (Hankok kinergy 4S season) u planeti guma su oko 7.5K, sto je prilicno primamljivo. Isto mogu reci i za Kleber Quadraxer 2 za cenu od 6.8K. 

 

E sad ne znam da li je iko narucivao gume sa neta i koja je politika prilikom reklamacije? Ako imaju neki svoj servis/vulkanizera to mi je sigurnije svakako zbog trenutnog resavanja problema. 

 

Sa druge strane, trenutno na snizenju u beocar-u imaju BFGoodreach g-grip 2 all season je 7.400 sto je oko 600-700rsd snizeno i deluje bas povoljno, xcak je i kleber isti model kao iznad jeftiniji.

 

Dodatno, Apollo Alnac 4G all season mi se po nekim testovima drzi izmedju trenutnih guma koje gledam, da li je iko ima i kakvi su utisci? 

 

 

 

 

 

Screenshot_20200602_101409_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20200602_102116_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20200602_102041_com.android.chrome.jpg

Edited by ISV_01
Slike

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imamo identičnu dilemu.

Razočarao sam se kako se Kleber pokazao na kočenju po mokroj podlozi. Ima tu još nekih nedostataka.

Tako da, ono... Čekam i ja neki rasplet u mozgu...

 

tt

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 minutes ago, ISV_01 said:

I dalje se razmatra nova obuca za debelog,

 

 

 

Debeli ima svoju obucu. Hvala na ponudi da nam budete sponzor novih guma, ali ne treba. Adekvatno smo opremmljeni. I molim vas da svom mezimcu nadenete neki originalniji nadimak! <_<

 

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Milutinac Op izvinite kolega, lapsus jer devojka tepa tako za nas traktor :lol: Da ne bi bilo daljih nesporazuma i laznog sponzorstva, dokrstavam naseg diZla sa Bravko :stuart:

 

@Mijailović P.

Isto.. Kleber mi je ono 'nit smrdi nit mirise' ali i dalje kao pozeljnji izbor od jeftinijih pneumatika. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...