Jump to content
FAS Goran
boki

Pneumatici...letnji, zimski, iskustva

Recommended Posts

Ne raspitujem se ja ovde :) Samo miniram :)

Tesko je dobiti savet za gume, jedni hvale Tigar, drugi Barum, treci GY,... Ali tezim ka Hankook-u K120. Ili GY Ass 3. 45-49k set.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, ivan.ik said:

Šta je marketing.

i dovoljno da kod 10% ljudi prodje ova reklama kao da je guma extra kad ne zanosi nikako.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam obavio prvi duži put sa Dunlop BR....;)

Guma je ispunila sva očekivanja.  :yes Držanje u krivinama i prilikom kočenja je sjajno (u rangu sa Sport FR, možda čak i bolje). Od 80 km/h i više, čuje se samo vetar. Buka od kotrljanja se javlja samo kada se naiđe na neku neravninu...čak se oseća da imaju mali otpor prilikom kotrljanja.  

Uglavnom - opravdale su u potpunosti cenu koštanja. A što se trajanja tiče, videćemo....

P.S. Znate onaj osećaj kada vam supruga kaže - imam osećaj kao da ideš 60 km/h a ne 100 i više...  :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, Martin said:

Uglavnom - opravdale su u potpunosti cenu koštanja

Ako je u pitanju Sport BluResponse, ispisao samo odavno iskustvo sa njima, posto sam ih uzeo nove i nedavno prodao.

Izuzetno dobra, udobna i tiha guma. Sto se cene tice, prilicno su jeftine za ono sto nude, a primetno jeftinije od konkurencije u premium klasi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, Zhorz said:

i dovoljno da kod 10% ljudi prodje ova reklama kao da je guma extra kad ne zanosi nikako.....

Kao sto je slucaj sa Lassa gumom koja se sad sponzor FC Barcelona. :) Verovatno ce se naci nekolicina navijaca sirom sveta koji ce ih kupiti iz ljubavi prema klubu jer ce se voditi politikom da Barsi ne moze svako biti sponzor. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nazad univerzalke ( Mislen ili Sava, nemam pojma ) , napred Tigar Sigura leti, Tigar Wintera zimi  ( i jedan i drugi Tigar komplet upareni, iste starosti ) - i nema problema ;)

 

 

50.jpg

Edited by Zastavnik10

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dante Bg  vise star nego fire!! Heheh!

Ma, kupuju ih ljudi ko dzabe da ih delimo. Kazu-daj najjeftinije!! I tu je Starfire nepobediv. Ne razmislja se ni o cemu drugom, nego samo da se auto obuje u nove gume. 

Koliko su losije ili mozda bolje od glavne konkurencije Tigra-nemam pojma. Tigar ima veliki plus u narodu jer ima niske cene za gume u 17 i 18 cola...kad ih puste na trziste. 

Edited by gile smederevo

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam kupio hankook ventus prime 1 i mogu reci odlicna guma,a gledao sam testove  i specifikacije pokazala se kao sjajan pneumatik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su sad na Stilu Hankook Ventus V12, 215/45/17.
Jedino mi se cini da su malo bucnije na vecim brzinama, ali sam generalno zadovoljan. Neko vece, kad je prsnula ona kisa, sam bas malo ludovao po praznim ulicama, fino se drze u krivinama, naglim cimanjima, pri kocenju...

http://www.1010tires.com/images/tires/Hankook/Hankook_Ventus_V12Evo_lg_super.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

V sara uvek bila i bice bucnija,

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bas me zanima kako ce se pokazati nova Hankook Ventus Prime 3 guma.

Na AutoBild testu je prosla poprilicno dobro.

http://www.tyrereviews.co.uk/Article/2016-AutoBild-Summer-Tyre-Test.htm

I meni pala u oci. Imam ja odlicno iskustvo sa zimske Hankook, pa razmisljao kad menjam letne Fulda da uzmem ovu. Cena je 5.500 za 195 65 15 indeks V.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 10.4.2016. at 11:29 AM, MS PK said:

Gile, dal je stigo kamion iz rusije? :D

Iz Madjarske, Mićko!! 

Za par dana i biće. Jedina guma koju prodaje samo kvalitet bez ikakve reklame je Hankook. Imamo 2 banera u prodavnici i to je to. Ni pamflete ni zastave, kataloge, roll-upove i ostale gluposti. 

K-125 u 205 je druga po Autobildu. Za 7072di/kom nema bolje gume. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ubacih dva komada CrossClimate jutros. Kako će da se ponaša, videćemo. U svakom slučaju, preneću vam  iskustvo kad malo proletim na njima.

 

Inače, zeznuo sam se pre neki dan. Nisam bio kompletno na Mišlenovoj zimskoj varijanti. Pozadi su one bile (dot 2013), dok su napred bile

Fajerstonke (dot 2009). Koliko godište nema veze sa stanjem, to je čudo. Mišelinke su bukvalno unakažene, kockao sam se s njima, dok su

Fajestonke u solidnom stanju (iako 6 godina stare). Nema na njima onih pora sa strane, dubina šara - tu i tamo, može da prođe još neko

vreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...