Jump to content
FAS Goran
boki

Pneumatici...letnji, zimski, iskustva

Recommended Posts

41 minutes ago, MS PK said:

Daj da skupimo pare onako forumaski pa da kupimo jedan i montiramo negde na sredini zemlje

Dzaba ti inicijativa. Ja sam pre 6 godina, isto tako predlagao da se kupi jedna (tada nova) forumska Giulia za akanje :P.

Koliko nas ima registrovanih clanova, svako po 3-4 EUR. Tako da je mogla opusteno i Giulia QV, redaljka i udri na NAVAK-u... Nazalost, nije bilo sluha :D , a 10 min kartinga 10-13 EUR.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta bi... Vozio tada onog sivog 1.9 Stila u poluraspadu. Kada ga je na autoputu VW Transporter otresao kao slinu, kada se vracalo sa rostilja u Nisu.

To sve dok ga zena nije dovela u red :P .

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je ta cena. + sto ti naplate skidanje i montiranje tocka, mene su 2 izasla 1500 rsd (bez demontaze pneumatika) u Coningu. 

Edited by ISV_01

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzaba ti inicijativa. Ja sam pre 6 godina, isto tako predlagao da se kupi jedna (tada nova) forumska Giulia za akanje .
Koliko nas ima registrovanih clanova, svako po 3-4 EUR. Tako da je mogla opusteno i Giulia QV, redaljka i udri na NAVAK-u... Nazalost, nije bilo sluha  , a 10 min kartinga 10-13 EUR.
 
Davno,

Pročitah jedan tekst
Neki tip, restaurirao sam motocikl, i posle rešio da ga proda, ali investicija je bila velika, vislja od vrednosti motocikla. Nudio ga on na oglase, al nije prošlo. Skupo.

Seti sr baja. Podeli, tj proda 1000tiketa. Po 5 eur, a izvučen tiket dobija motocikl.

I tako, povrati on svojih 5000eur, a neko dobije motocikl za 5 eur....





Sent from my STK-LX1 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi bio sam u NAVAK pre par dana firma organizovala i mogu da vam kazem da je sjajno i veoma korisno...pogotovo kad ides trecom brzinom 100 na sat pa ti on vikne levo preko motorole a ti imas ispred sebe na 10m cunjeve koje treba da izbegnes...gazis onu papucicu kocnice ko blesav i motas djevrek ...
Nisam snimio koje gume imaju na kolima koja smo terali a to mi bio jedan od ciljeva al jbg zaboravi se covek 

navak 01.jpg

 

 

Edited by neshaoct
prebacio sliku na FLCS server

Share this post


Link to post
Share on other sites

Navak je odlično vozački iskustvo. Bio sam nekoliko puta. Ma koliko puno vozili i imali iskustva, na stazi se nauče mnoge stvari, i osete ekstremne sile.

Preporuka da se poseti, ko ima volje i želje...
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
22 hours ago, Ivan said:
Dzaba ti inicijativa. Ja sam pre 6 godina, isto tako predlagao da se kupi jedna (tada nova) forumska Giulia za akanje .
Koliko nas ima registrovanih clanova, svako po 3-4 EUR. Tako da je mogla opusteno i Giulia QV, redaljka i udri na NAVAK-u... Nazalost, nije bilo sluha  , a 10 min kartinga 10-13 EUR.

Prva stvar, nek se skupi 10 ljudi da kupi trkacki karting.
Pa udri. Ali ko placa popravku kad se pokvari, treba platiti servis, odrzavanje, ko kad i koliko vozi.
10 ljudi se ne bi dogovorilo, a ne 10.000-20.000 ljudi.

20.000 vozaca po 4 eur, eto QV. (Ne znam odakle nam 20.000 clanova, al ajd)
Svako da odvoza 50km na stazi, to je 1.000.000km mucenja auta, 20.000 razlicitih vozaca.
Raspao bi se.

Na stranu bar 100 setova guma, 150 malih servisa i svasta nesto, nego sto bi neki dosli na red da voze auto tek posle 20 godina.
I svako bi vozio kao da je sluzbeni, boli ga uvo, da on svoje odvoza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:lol:

Dobro je, pa su pojedini odustali. Eto, mi pa volimo da smo mazohisti :D , sve nam lose.

1 hour ago, Bingodalton said:

10 ljudi se ne bi dogovorilo, a ne 10.000-20.000 ljudi.
20.000 vozaca po 4 eur, eto QV. (Ne znam odakle nam 20.000 clanova, al ajd)
bar 100 setova guma, 150 malih servisa i svasta nesto, nego sto bi neki dosli na red da voze auto tek posle 20 godina. I svako bi vozio kao da je sluzbeni, boli ga uvo, da on svoje odvoza.

Naravno da je cista zafrkancija ;) , postovani kolega, zezanje od pre 6 godina. Sve uz par smajlija u tom mom postu iznad.

Nevezano za to, na forumu stvarno ima skoro 21.000 aktivnih naloga, vadio sam bas skoro za onu statistiku oko 1.000.000-tog posta. Naravno da nema toliko aktivnih clanova, zaboravio sam i da li se/kako/posle nalozi koliko gase ako su neaktivni, itd...

A apsolutno se slazem sa tobom, da bi se kod naseg coveka i dvojica tesko dogovorila :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kad bi je na Miću registrovali, on bi je odmah prisvojio i menjao za Bravo uz doplatu

 
Pa ne bih kljuc za kljuc sigurno :D

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako bi Bravo bio 1.9, po mogucstvu 8v, a idealno one prve verzije bez DPF - mozda i bi :P ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 hours ago, shortee said:

Ljudi bio sam u NAVAK pre par dana

Good year im je partner, cini mi se da samo njihove gume se koriste. 
Inace odlicno iskustvo. Ja sam dobio vaucer kada sam prvi put uplatio kasko. Proveli smo pola dana tamo, radili razne obuke, bas lepo iskustvo. 

 

Edited by Ivan
Skinut nepotreban citat

Share this post


Link to post
Share on other sites

@danijel55

Ja sam vidjao i grdje ali ne bih ja na svom autu vozikao. Da je mozda samo po snegu gde se u vozi sporo pa kao, ali cim bi na asfalt gde se po krivinama sije, rasteze, jok. Koji je DOT? 

 

Edited by Ivan
Skinut nepotreban citat, dodat tag

Share this post


Link to post
Share on other sites

@danijel55

Ako možeš manjaj, ali ako si tanak....
Ako guma drži dobro vazduh, pritisak, onda je ok. Ali moraćeš da budeš obazriv, i ne da je forsiras.
 

Edited by Ivan
Skinut nepotreban citat, dodat tag, skinut TT potpis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...