Jump to content
FAS Goran
boki

Pneumatici...letnji, zimski, iskustva

Recommended Posts

Ne znam kakva je razlika, mislim ovo je bio moj izbor samo zato sto mi je trebala najeftinija guma za tehnicki pregled :D I onda reko zasto da ne bude i zimska hahahahaha :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razlika je sto je udobnija i ne cuje se , ne znam druge razlike kakve su :)

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

Conti na aparatima

Sent from my 3310 using Tapatalk


Pa i konti ima premium kontakt a ima i eko sr..nja, e ovo ti je to otprilike

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, Desmo said:

Kama ili sava zimeske? Ili neke trece? 205 55 16

Treba mi za sneg - pogon pozadi

Sava ili falken. Ja imam savine eskimo hp2.Pozadi pogon isto.

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 hours ago, dekirs said:

Al se mala popisala na panorami, moram to da sredim. 

Kad kazem mala mislim na ISVa hahaha

@ISV_01

Molim te, demantuj ovo, nemoguce da je istina ovo sto Deki prica?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ivan

 

Ccc, imenjace, stvaaarno nisam ocekivao da izostavljas reci iz dekijevog citata. Kakve mahinacije u javnosti

 

Za detaljnije informacije o pomenutoj aktivnosti morate[mention=13034]dekirs[/mention] pitati.

 

Sent from my S10 PRO using Tapatalk

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam se ozbiljno razmisljao izmedju UHP2 i Uniroyal Rainsport 3. U mojoj dimenziji je bila ogromna cenovna razlika pa sam uzeo Savu. Sava je bila 6500 a Uniroyal 10900.. Koliko vidim, u tvojoj dimenziji Sava je 6200 a Uniroyal 8500 sto je znacajno manja razlika u poredjenju sa mnom.

Da sam finansijski mogao, definitivno bih uzeo Uniroyal. Po performansama su tu negde ali pogledaj samo saru na Rainsportu...

Edited by francuz69

Share this post


Link to post
Share on other sites

@S.V.E.T.A. u identicnoj sam dilemi. Razmisljam se Sava ili Fulda SportControl (isto tako razlika u ceni 6500 - 8800).

Sa Sava sam zadovoljan bio, Kleber je isto u opticaju, ali kad se saberem, sto bih davao +10000 din kad mislim da ce me i Sava dobro sluziti narednih 5 godina (uglavnom na 4-5 godina menjam gume).

 

Iskreno, gledao sam dB prvestveno, ne volim kad zvoni guma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Coningu imaju i Barum Bravuris 5 koja ima dobru saru kao na Savi i kosta slicno, e sad kakva je to ne znam...

Razmisljao sam se da li da uzimam AllSeason ali sam ipak resio, Full letnja posto ionako imam drugi auto za zimske carolije i smetove:)

U svakom slucaju je dobro sto nas ima vise u istoj dilemi za predstojecu sezonu;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam 95% prelomio za Savu. Eto i @Milutinac je vozi vec duze vreme i zadovoljan je. 

Za ono sta meni treba vrsice posao. Ne zelim da uzmem neku drugu pa da se razocaram jer zvoni (Lassa npr :) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Barum ima šaru, kao i svaka druga guma. A Uniroyal je ŠARA. The šara! Šara nad šarama :D

 

uniroyal-rainsport-3-xl-205-50r17-93v-93y_cacb3bfa.thumb.jpeg.1b80ef1de7be9c3127f2a74fe23547eb.jpeg

 

Uvek su imali dobre šare, pogotovo taj rainsport...
Čak po meni rainsport2 ima i opasniju šaru...

 

 

4 minutes ago, dekirs said:

Sava je dobra guma ali cesto dolaze krive i jako ih je tesko balansirati. Uzmite to u obzir isto. 

 

 

Skladistenje, nista drugo. Uzeo sam sve 4 u kemoimpexu i nikakvih problema nemam.


Kao kada vidim u Rodi kako naslazu 10 guma sve jednu na drugu, pa naravno da ce biti problema sa onim gumama koje su dole...

Edited by Milutinac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, ovaj Uniroyal je stvarno za respekt sto se tice sare... Nije mnogo skuplji od Save...

A ovo za krive gume kod Save sam vec cuo negde, to nije bas za pohvalu. Inace, svakako cu balansirati na Hunter-u;)

 

BTW, gde uzimate gume? Internet Prodaja Guma, Planeta guma...?

Edited by S.V.E.T.A.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja na kemoimpex online prodavnici i kod vulkanizera

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi kada sam usao u problematiku guma pre 2 godine i nasao postove o Hunteru stare 10 godina maltene na nekom forumu, saznao sam isto tako od momaka iz Coninga da je kod njih covek uzeo Miselinke sve 4 nove a bile su isto krive i jedva se balansirale. Poenta je da moze da se desi to kod svih, ali eto cesce mozda kod budzet guma.

 

 

@S.V.E.T.A. Prve sam uzeo preko neta - Internet prodaja guma, a za Djulijetu sam uzeo u Beogumi. 

 

 

Letnje da uzimam isao bih na Falkena kao sto Horvat ima ili Savu UHP2 ako se vec nema kesa za skuplje. 

Edited by dekirs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...