Jump to content
FAS Goran
boki

Pneumatici...letnji, zimski, iskustva

Recommended Posts

7 hours ago, Ivan said:

Kult obozavanja... Kako ces izdrzati do proleca - zimske Lassa ili obilazis ove u podrumu ili patis :lol: ?

Okačiće jednu iznad kreveta.. 

@vagenovac posle meni nešto kamatar, ovo-ono, 38 felni, 56 guma, 15 automobila.. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ivan zaboravih da ti javim utiske, stavili na službenom Viking sve 4 i za sad posle 2 dana zadovoljan. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
15 hours ago, Smireni said:

Lance moraš da imaš ako izlaziš van grada. Nema veze sa planinskim putevima. Ako izađeš van naseljenog mesta, zaustave te i traže lance, ako nemaš - 5000.

Nebuloza. To što 90% vozača niti ima potrebu za njima, niti zna da ih namesti....

Eto, moja greška. Znači još gore... <_<

U Alfi sam u gepeku imao lance koje sam uzeo još nekada za Punta. Naravno, dimenzija im nije odgovarala, ali u svrhu kontrole, imaš lance i sve super. B)

Share this post


Link to post
Share on other sites
17 hours ago, Axic said:

@Ivan zaboravih da ti javim utiske, stavili na službenom Viking sve 4 i za sad posle 2 dana zadovoljan. :lol:

:lol:

Nije bilo snega, ali si zadovoljan i sa performansama na snegu.

@totti

Sta ti je official FLCS tester - da ga nema trebalo bi ga izmisliti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko ce tebe da ceka ..ja montiro druze deki...na punta hankook 165/70 r14...na skodu sve 4 hankok 215/60/r16..na sluzbenu skodu upravo sve 4 hankok takodje mi upravo montirali u istoj dimenziji...e jedino sam deci na trotinet stavio neke Lassa posto ih tolko hvalite

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ko ce tebe da ceka ..ja montiro druze deki...na punta hankook 165/70 r14...na skodu sve 4 hankok 215/60/r16..na sluzbenu skodu upravo sve 4 hankok takodje mi upravo montirali u istoj dimenziji...e jedino sam deci na trotinet stavio neke Lassa posto ih tolko hvalite

Sent from my SM-N950F using Tapatalk


Bezbednost dece i jeste najvažnija, svaka čast

Poslato sa Honor pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja stavio Lassu i na kosilicu i na motornu testeru

Ili beše Conti...

Kada potapam gas da me izvuče iz nezgodne situacije...

 

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, dekirs said:

Hteo sam i ja, al mnogo je vruce.. Doduse bila je i guzva u BeoCaru pa me mrzelo da cekam.

Poseticu Coning i Hunter masinu bar da znam da je sve balansirano kako treba :)

Bani na kafu kad si vec na Novosadskom. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolege, jesmo li ubacili i lance u gepek :lol: ?

Ne zaboravite da je "Od 1.11. obavezna zimska oprema, ako je nemate OCEKUJE VAS OVO (FOTO) :lol: ".

Naravno, ne verujem bas nesto dugorocnim prognozama, ali i u novembru najavljuju toplo, sa najnizim temperaturama od par stepeni u plusu. Decembar takodje bez snega:

 

Untitled1.thumb.png.574fc30daa8e5c92f93600a1cb6b3227.png Untitled2.thumb.png.f552fe529e1a2d8f2c309a75cd55dbef.png

 

S obzirom da letnje gume vracamo vec pocetkom marta, a i na izmenjenu klimu - moj tip za gumu za zimu, za neku godinu ce biti :lol: :

 

Uniroyal-RainExpert-3-175-70-R-13-82T.thumb.jpg.22b467c57ce49c5c40ef8d48ceb33a46.jpg

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Continental group vec 40 godina, bar da ja znam :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...