Jump to content
FAS Goran
boki

Pneumatici...letnji, zimski, iskustva

Recommended Posts

Iskren da budem, za vozilo koje se eksploatiše u gradu i koji ubrzava 2 godine do 100km/h, ne vidim da je neophodno stavljati skupu premium gumu. 

Ono što mene intrigira je što sve češće viđam automobile visoke klase, jakih performansi, obuveni Tigricama ili slično.

Za mene je apsurd staviti budžet gumu na vozilo koje ''glajduje'' na 160km/h, vozi se visokim brzinama koje ne oseća, a fizika je ista za sve. Bez prianjanja nema kočione sile, i tu dolazi do problema. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene blizu ima vulkanizer koji ima veliki izbor plovnih guma,dugo radi pa i znaju za njega... Ja se svaki put zaprepastim koliko njih sa ozbiljnim automobilima dolaze da kupe polovne gume :) ali jbg bitno je nahraniti komplekse, sigurnost je manje bitna kod nas...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 hours ago, danijel55 said:

Obnova Kv ima ekstra akcije

Jel se preko tendera prijavljujemo kao pravno lice za obnovu Kraljeva ili može kako god?  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao fizicko moze kao i sve druge prodavnice.Samo pozovete ovaj broj i oni vam kazu sta imaju u toj i toj dimenziji koju vi zelite.Ima bas bas lepih popusta :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ću da ih upazam ondak...
Prilično bolje performanse na papiru od LASSA

Sent from my LG-M250 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
Prilicno sam siguran da sam povezan sa nekim kosmickim silama
E baš neće i tačka!
Možda maja meseca...

Sent from my LG-M250 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ko nije montirao letnje neka saceka, posto sam ih ja danas montirao
Bice snega. 
 
IMG_20190322_175916.thumb.jpg.5ebf8517f8299416879093569f8ff2fb.jpg
Lep Stilo, a i mnogi su lepše te letnje felne od 16 inča od ovih zimskih od 15 inča :D

Sent from my STF-L09 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo je usminkan taj njegov stilo, malo gej ali nista posebno :D

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 hours ago, dekirs said:

Ko nije montirao letnje neka saceka, posto sam ih ja danas montirao :D

I ja ću u nedelju verovatno,proleće je počelo pa i da padne nešto baš mi nešto trne 8====D 

Nek si ti povuko nogu pa sad svi za tobom. :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi smo na YGo imali Tigar i Savu (za to vreme 90tih daj sta das), posle na Volvici 340 GL smo imali Michelin Ambasador i to su bile vrh gume. Kasnije, a i sada na Laguni 2 kod matoraca Michelin Cross climate u 205/55/R16 i odlicne su. Jesu skupe ali nikakve zamerke na gume nismo imali, dok kod mene na ex puntishi letnje su bile Matador a zimske Kleber, a sad na Bravu 2 Hankok 4 season  u 205/55/R16 koje su dosle sa njim. Grizu asfalt u krivinama i ovako se dobro ponasaju. Pri velikim brzinama ja nisam merodavan jer mi gas i ravan put nije zanimljv.

 

Ofc, na svim tockovima valja imati sigurnosne srafove...malo para al se mirno spava. 

Share this post


Link to post
Share on other sites





E da i vidim dekirs stavio letnje..zato sutra kazu u Beogradu jutarnja ispod nule c c c

Sent from my SM-N950F using Tapatalk




Lepo ja kažem
Pa se vi zezajte sa kosmičkim silama i letnjim gumama.. 1007e7dc52d2392237689ff656f13153.jpg

Sent from my 3310

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...