Jump to content
FAS Goran
boki

Pneumatici...letnji, zimski, iskustva

Recommended Posts

Bas im spustaju cene, ja sam moje uzeo na akciji za 4.080din po komadu sa besplatnom dostavom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato je i morao da kupi Leon, da ima pokrice da ne bude na forumu.

Inace, cenu je diktirao drugi strucnjak :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice Conti5 mogu reci da je opravdala ocekivanja. Na mokroj stazi sa dosta vode je drzala perfektno. Na kocenju bez greske, u krivini dosta dobro ako se uzme u obzir da je vozena pun gas. Po ceni je najjeftinija premium guma a mogu da se kladim da je dosta bolja od nekih skupljih...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel i,a neko iskustva sa ovim gumama Kumho izen kw23, Winter craft wp51 i Sava eskimo hp2?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za Savu Eskimo uglavnom kažu sve naj ( u zimskim uslovim) ali ako se vozi leti - hoće brzo da se potroši (mekša smeša, pa otud dobrih karakteristika zimi i lošijih leti). 

Planiram da za zimu uzmem Savu - zbog pozitivnih iskustava ali i zbog pristupačne cene (185/60/15 oko 4500 rsd). ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Martin

 

Predlažem ti 185/65, zbog niskog kartera i snega koji kad se stvrdne može biti opasan ubica istog. Dobićeš na visini malo preko 1 cm što može ponekad biti presudno. Pri tom su za nijansu i jeftinije.

Inače svaka zimska guma brzo ode na leto, ali Sava recimo pravi i univerzalne. Ja ih trenutno imam na zadnjim točkovima. Nisu loše, solidno ponašanje na putu, prešle su već dosta, još je dobra šara i ne tresu.

Edited by nesa 169

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam za Savu s3 da hoce da se trosi leti vise i da se poneka izkrivi, al ovu sto gledam je Hp2 i ona je drugi model posle nje. A i ove Kumho su mi ok al nema nikog da kaze kakve li su.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja vozim Kumho ECSTA HM 205/50/ZR17 već 3 godine. Za nijansu su tvrdje i bucnije ali lepo se ponašaju na putu, u krivini, na suvom ali i na mokrom..


Sent from mighty voodoo magic ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ponudu 2 zimske Barum polaris 2 gume za 5500din. Nikad montirane, stajale u podrumu a mana sto su 2010. Dal to vredi uzeti I staviti nazad? Dimenzija je 195/50 r15

Edited by Gagy.GM

Share this post


Link to post
Share on other sites
Imam ponudu 2 zimske Barum polaris 2 gume za 5500din. Nikad montirane, stajale u podrumu a mana sto su 2010. Dal to vredi uzeti I staviti nazad? Dimenzija je 195/50 r15

Ma kakvi... 'de ćeš bre to

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gagy, ja licno ne bi uzimao. Stajale mnogo dugo, a i pitaj klinca kako i gde su bile.

Sent from my 3310

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, totti said:


Ma kakvi... 'de ćeš bre to emoji79.png

 

Lepo kaže, na zadnje točkove. Spusti mu na 4.000,- i kupuj. Al' samo ako ćeš da ih voziš preko leta pošto ta zimska guma iz podruma, stara 7+ godina, sada drži samo na +30 stepeni  :P Taman ih potrošiš do jeseni i baciš...

Share this post


Link to post
Share on other sites
19 hours ago, Gagy.GM said:

Pa kad smo se culi rekao da su stare dve,tri god ali slikace dot I poslati sliku.Medjutim kad je slikao ja video da su gume 2810. Pa je spustio cenu na 5500 za ove. Posteno znam da su matore al hteo pozadi. Mada nije mi hitno za gume tako da mogu da sacekam.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danlop je odlicna, ja je imam, samo je meksa malo al naso sam joj meru na 2.4b :D

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...