Jump to content
FAS Goran
boki

Pneumatici...letnji, zimski, iskustva

Recommended Posts

27 minutes ago, Markobgd said:

Koliko znam ima neku šuntavu dimenziju (usku)

Skoro gledah negde test novog Scenica, koliko se secam 195/55/20 :D .

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, bane1321 said:

Komša na A6 sve četiri Wintere! emoji3.png

pa i moja dva drugara i komsije na audi i a4 i a6 i leti i zimi cepaju wintere,kazem pa ovo su ozbiljni auti,gde leti wintere,ma kaze kad se istrose idu nove i tako u krug

Tigar jeste mozda najjeftinija guma kod nas,al nemora da znaci da je najlosija,a za nase uslove i za nase automobile,sasvim je ok,ko ima jaci auto i veci neka uzima bolju gumu,a za manje aute sasvim je ok Tigar,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam Wintere i letnje Hitris i uzecu te prima syneris i siguru i TG 621... I bas me briga ima da ga cepam niz Venac pun gas:rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stigle novi Continental Premium Contact 5 letnji set 195/50/R15 , Cekam felne na Peskarenju i farbanju Pa vam se javljam sa nekim slicicama posle poliranja auta :D;)

Klasa potrosnje je E a voznja na mokrom je A 71db 7062 rsd za gumu, 3 godine garancije. 

Dot 0417.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 hours ago, totti said:


Šta ti čitaš... ja ih postavio ovde na temi pre desetak dana emoji4.png

 

Ja se izviljavam! Prevido! Evo stavljam UHP u potpis ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Montirane danas sve 4 Continental SportContact5 u 225/40-18" pa javljam utiske za koji dan dok se malo razgaze
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prica o dimenzijama guma za GP je prebacena u odgovarajucu temu:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, vidim da hvalite donekle Tigar Primu i SYNERIS, dok za Siguru nemate bas neko misljenje. Meni trebaju gume 175/65/14, samo Sigura ima u toj dimenziji. Jel se ne pravi SYNERIS? 

Prodavac u Kemoimpexu mi predlozio StarFire-u u tom rangu (kaze da je modernija guma od Tigra), ili ako hocu malo skuplje onda Lassa. 

Edited by Swiper

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zavisi koji je auto druze, ako je punto nista ne fali siguri, ako je stilo nista ne fali sinerisu (osim sto se brzo potrosi), a ako je nesto vece/teze/jace onda mora nesto drugo.

 

Za star fire ne znam za letnje, zimske imaju sluzbenjaci u firmi i fino su ljudi zadovoljni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siguru ne hvale...ja zaista sa istim nemam problem. Prosle godine sam imao bas tesko kocenje i odlicno su se pokazale tako da eto...sad su u drugoj sezoni i ja sam za sada zadovoljan..presao sa njima oko 5 hiljada. Smeta mi sto su bucne...ali koliko para toliko muzike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siguru sam imao na floridi,bas je klizala,nisam bio zadovoljan,sa bravurisom 3 ( barum ) jesam,skroz ok guma za cenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Croma juce obuvena u Lassu Driveways 215/55/16 93V. Jos je rano za konkretnu i validnu ocenu ali prvi utisci su vise nego dobri. Vozena je nekih 100ak km po gradu i na magistrali. Ako se ne desi nesto sto ce me neugodno iznenaditi, guma zasluzuje sve preporuke i jedna je od best buy guma. Vazno je napomenuti da su u ovoj dimenziji jeftinije samo Tigar/Trajal varijante i modeli a mislim da su Lassa za klasu bolje. Inace nisam zahtevan vozac pa nisam merodavan da procenim koliko bi zadovoljila nekoga ko cesto vozi u "crvenom".

Sent from my Samsung

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...